Андрей Шараскин ("Богема")

Председатель правления общественной организации "Державницька ініціатива Яроша" (ДІЯ)
31 января 2017 11:00

     

Читать ответы
 • Доброго дня! Нещодавно в Краматорську був створений Рух опору. Розкажіть будь ласка більш детально, що саме представляє цей Рух опору і Рухи опору в цілому.
  Поза політичне об'єднання національно-патріотичних сил в ефективну структуру, де головними завданнями є територіальна оборона, партизанський рух та військово-патріотичне виховання.
 • Друже Богема!А як знайти інициативну группув Запорізкій області?
  Контакти Центрального штабу: koordcentrkyiv@gmail.com
 • Де можна ознайомитись з програмою ДІЇ, чи вона поки не публічна?
  В роботі.
 • Оскільки Ви є керівником саме громадсько-політичного крила Руху, то до Вас таке (не військове) питання: чи вже існує якась конкретна програма ДІЇ? Якщо представники ДІЇ прийдуть до влади, то які практичні кроки в першу чергу будуть зроблені для зміни системи управління державою?
  Програма існує. Найближчим буде анонсування практичних кроків. А найголовніше в системі управління державою - приведення у відповідність до функціональних завдань усіх гілок влади, чітке розмежування обов'язків виконавчої, законодавчої та судової влади.
 • Зрадник України сидить на Банковій ! Може варто зібрати представників держав у яких Росія анексувала території, і зробити новий Мінський формат ? Дякую .
  Альтернативні безпекові проекти уже втілюються. Серед них - Балто-чорноморський та Кавказький пояс.
 • Ваша оцінка ситуації під Авдієвкою та в Авдіївці станом на сьогоднішній ранок? Чому бойовики та їхні московські керівники так вчепилися в цю точку і саме зараз?
  Саме зараз відбувається засідання Штабу УДА. По завершенню ми будемо більш чітко розуміти ситуацію.
 • Якщо Росія посилить збройний наступ на окуповану частину Донбасу, чи повернетесь ви на війну? Якщо так то у якому військовому формуванні?
  Не тільки я, але й величезна кількість побратимів і тих, хто знаходиться в оперативному резерві у складі Української добровольчої армії.
 • Доброго дня друже Богема!Цікавить чи будуть зроблне ГО "Дія" та окреемий підрозділ УДА в м.Бердянськ та м.Запоріжжя? З повагою,друг Азов(колишній боєць та волонтер 5 бату та колишній командир підрозділу 18 бату ДУК в м.Бердянськ). Дякую за відповідь.
  Друже "Азов", ініціативна група Запорізької області вже працює.
 • Чи підтримуєте ви ідею блокади ЛНР і ДНР? Думаєте, це спрятиме зростанню прихильності місцевих до української влади? І чи чесно це по відношенню до тих, наприклад, літніх людей, які в тому жахітті доживають свого віку, не маючи змоги звідти поїхати?
  Ми виступаємо за якомога швидше врегулювання законодавчого поля щодо стосунків із тимчасово окупованими територіями. Провідник уже подав відповідне депутатське звернення до голови Верховної Ради.
 • Розкажіть, будь ласка, яких масштабів, за вашими даними, досягла проблема контрабнди на Донбасі? Хто найбільше заробляє на війні?
  Контрабанда вигідна обом сторонам. Потік товарообігу стабільний, узгоджений та добре прикривається.
+
Соглашаюсь
Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности