Леся Оробец

Народный депутат Украины
26 ноября 2013 14:00

   

Читать ответы
 • Ви вірите Януковичу і його регіоналам? Цих Бондаренко і Колесніченко народ уже просто ненавидить!
  Не вірю. І люди не вірять. Я взагалі погано ставлюся до політиків, які підвищують споживання валідолу!
 • голодування тимошенко на щось впливає, хтось на це зараз зважає, чи ця подія просто загубилася на загальному тлі подій у країні??
  Позиція Тимошенко – мужня, і люди її сприймають. Пріоритети і позиція Януковича – ось що зараз відділяє нас від Європи. І потрібно усвідомлювати, що вся відповідальність в разі непідписання Угоди про Асоціацію лежить на Януковичі особисто.
 • Пані Лесю, моє запитання відрізнятиметься від інших, бо не має відношення до останніх події в країні, пов'язаних із євроінтеграцією... Скажіть, будь ласка, чи часто, приймаючи певне рішення, пов'язане із вашою політичною, законодавчою, громадською діяльністю, ви замислюєтеся над тим, а як би це оцінив ваш батько? І чи завжди чините саме так, як, на вашу думку, вважав би правильним ваш батько? Якщо так, то чи ніколи не виникає побоювання, таким чином, загубити власну політичну індивідуальність? Дякую за відповідь. Успіхів вам в усьому.
  Замислююсь. І не боюсь. Досвід роботи з татом для мене безцінний. Принципи не міняються: не зраджувати собі, своїм принципам, друзям. Тримати слово і удар. Батько вчив самостійно приймати рішення і мати власну думку. Є багато речей в політиці, де мені ще рости і рости. Втім, тоді не було оргтехнологій, соцмереж, потрібних книжок і професійно заточених людей. Зараз є можливість легше проривати інформаційні стіни. Те, на що колись ішла ніч – зараз вирішується за хвилини.
 • "Фюле: шанси на підписання угоди є, до ранку п'ятниці". Чому європейці настільки терплячі по відношенню до України, нашої влади? Що їх змушує бути настільки терплячими, чому асоціація з Україною являє собою настільки великий інтерес для них?
  Європа –це принципи. І там навчилися слухати думку громадян. Думаю їхня терпляча позиція – результат Євромайдану, а також кропіткої роботи дипломатів, за що їм величезна вдячність. В Європі не люблять слово "геополітика", підкреслюючи, що мова йде і справді про історичний шанс.
 • Доброго дня. Пані Лесю, скажіть відверто, яким ви бачите майбутнє України років через 10-20? Які надії ви особисто покладаєте на Євромайдан? Дякую.
  Мені це питання сподобалось найбільше! Відповідь на нього дала на фейсбуці: https://www.facebook.com/lesyaorobets . Я бачу Україну через двадцять років, як країну, яка щойно перебрала головування у Європейському союзі на п’ятий рік свого повноцінного членства в ньому і поставила собі за стратегічну мету укладання угоди про асоціацію з новою демократичною Росією. Новий уряд прийшов до влади в наслідок масових мирних протестних акцій. Приклад нових членів ЄС України та Грузії для росіян був дуже важливим. Власне це і головне сподівання щодо Євромайдану – показати ефективність механізму відстоювання власних прав через мирні протести. І показати не лише українцям, а й цілому світові.
 • То что договор АС с евросоюзом не будет подписан это 99% Готова ли опозиция инициировать сбор подписей за отставку КМ и Пр и реально добиться этого
  Ми сподіваємося, що Угода про асоціацію таки буде підписана цього тижня. У випадку її зриву ми будемо ініціювати відставку уряду Азарова. За приклад будемо брати події революції на граніті – тоді саме мирний протест громадян послав у відставку уряд Масола.
 • навіщо україні і українцям два майдани?
  Майданів насправді десятки. У багатьох містах України і світу. Кожен громадянин України має право на протест. І при бажанні Євромайдан можна організувати всюди, навіть просто вивісивши прапор у себе на балконі. Ночі підряд вчимося взаємній підтримці і допомозі, стараємося справитися з прірвою недовіри до політиків, бо боремося за спільну ціль.
 • навіщо янукович таки летить на саміт?
  Мабуть, тому, що це ймовірно його остання "загранка" у цивілізований світ.
 • вітаю. чи є імовірність проведення позачергових виборів, зважаючи на ситуацію?
  Подивимося. Опозиція ставить собі таку задачу. Все залежатиме від сили і згуртованості громадського протесту. Очевидно, що теперішня парламентська більшість не готова представляти народ України, раз підігрує в торгах Януковичу замість того, щоб представляти волю народу України.
 • Ваше отношение к возврату в избирательные бюллетени графы "против всех"?
  Тут палка з двома кінцями. Брати участь у виборах – це право і відповідальность кожного повнолітнього громадянина. Брати участь в управлінні своєю державою. Здійснювати вибір. І обирати (наймати) собі представників у владі. З іншого боку, графа "проти всіх" мала б бути сигналом для уряду про громадське незадоволення. Втім, з цією роллю успішно справляється низька явка на виборах. Хоча в цьому разі починає процвітати фальсифікація. Найкраще – прийти на вибори і обрати. Або хоча б не дати скористатись вашим бюлетенем.
Подписывайтесь на
наш канал в Telegram
Узнавайте первыми все
самое важное и интересное
Подписаться