Наталья Валевская

Певица, обладательница "Золотой звезды" Аллы Пугачевой, волонтер, основатель MuZa Production
8 ноября 2017 14:00

   

Читать ответы
 • Наташа, добрый день! у меня такой вопрос, вашей команде на работу нужен человек?В этом году я заканчиваю университет Культуры, по специальности менеджер шоу-бизнеса, на данный момент, вот, нахожусь в поиске работы в сфере шоу-бизнеса, культуры
  Зайдіть у розділ контакти на мій сайт valevskaya.com і відправте резюме на будь-яку вказану електронну адресу.
 • Не секрет, что до войны вы много выступали и участвовали в различных российских фестивалях, в России вас неплохо принимали. А как сейчас, вам как артистке сильно не хватает российского рынка? Продолжают ли коллеги приглашать туда?
  Мене більше бентежить те, що продовжують вбивати людей, і я всім серцем хочу, щоб це припинилося. А щодо пісень, то мої пісні слухають по всьому світу, для них немає кордонів. Зараз запрошень до Росії немає.
 • Наталья, а вы смогли бы жить в другой стране, не в Украине? Никогда не возникало желания эмигрировать куда-то? И насколько сильна ваша связь с малой родиной - Хмельницким?
  Я жила в більш ніж 15 країнах світу. Я обожнюю мандрувати, жити без подорожей не можу. Але мій дім там, де мої кохані люди. У Пітері живе моя свекруха, моя люба друга матуся. Також там живуть мої сестра, брат, тітка. Ще одна сестричка і племінниця живуть у Москві. І я спілкувалася з ними, спілкуюся і буду спілкуватися. Політичних тем ми не торкаємося, тому що родина — понад усе. Політика вже наробила біди. Давайте примножувати любов, у тому числі й до родини. В моєму рідному місті Хмельницькому живуть найрідніші мені люди: мій татко, матуся, коли вона не в Італії, тьоті, племінничок, мій любий свекор. Звичайно, це пов’язує мене з моїм рідним містом, і я час від часу туди приїжджаю. А ще там поховані мої бабусі і дідусі — я шаную предків. І також там — мої справжні друзі, похресниці. І я завжди дуже рада зустрічі з ними.
 • Питань немає))Просто хочу вкотре подякувати за творчість та величезний внесок в нашу українську культуру))))Любимо та поважаємо ))
  Як приємно. Дякую, Юліє!
 • Насколько, по-вашему, избалован украинский слушатель и зритель? Легко сейчас собирать полные залы?
  Оскільки у нас відсіялися колеги з сусідньої держави, то для українського виконавця настали одні з найкращих часів. Також діють квоти — і відтепер, з 8 листопада, відсоток стає ще більшим — 30% української музики. З цим я вітаю нашу культуру. Колись давно я малу змогу відвідати Францію, чула багато французької музики, і тоді я загадала бажання — щоб в Україні було більше української музики. І моє бажання здійснилося. І тоді було ще одне бажання — щодо розвитку України. Сподіваюся, і воно здійсниться.
 • У меня несколько личный вопрос. Наталья, не секрет, что вы верующий и воцерковленный человек. Расскажите, каков был ваш путь, прежде чем вы пришли к этому? Вы из религиозной семьи? Или в вашей жизнь был какой-то переломный момент? Спасибо.
  Стати віруючою людиною мені допомогла моя бабуся. Вона з дитинства вчила мене молитися — і коли виходиш з дому, і перед їжею. У дитинстві в мене був духовний куточок, де я ставала навколішки і молилася Богу. Це дуже особиста річ, але не говорити про це я не можу, бо це — частина мого життя. І я думаю, що я жива тільки завдяки Богові.
 • Чи бачите ви якийсь позитивний ефект від, по суті, відмови від російської музики в українських ефірах?
  Відмови насправді немає. Хто хоче, слухає російську музику в інтернеті. Хтось пам’ятає музику дитинства, і заблокувати його думки і спогади неможливо. Я говорила вище, що тепер у нас стало більше української музики. Це добре. Моя перша пісня ще на початку 2000-х років була українською. І коли я приходила зі своїми українськими піснями на радіо чи телебачення, їх не хотіли брати, бо вважали їх «не форматом». А тепер беруть «із руками, і ногами». Звичайно, це позитивно. Але найбільш популярні артисти все одно співають російською. Тож, можливо, щось тепер зміниться і у них, і в їхньому репертуарі з’являться українські пісні.
 • Наталья, скажите честно, как изменились гонорары и заработки артиста в последние три года по сравнению с довоенным периодом? У вас меньше стало концертов? Люди менее охотно посещают в эти годы развлекательные мероприятия? На чем лично вам приходится экономить?
  Ми бачимо, що концертні і театральні зали заповнені. Людям потрібне духовне підживлення. Щодо гонорарів, не можу говорити про когось. У мене особисто гонорари не змінилися. А от святкувань в рази стало менше в останні чотири роки. Я і до цього не була марнотратом, не жила «на широку ногу» і раціонально ставилася до витрат. Тож особливо нічого не змінилося. Я записую витрати, зберігаю чеки — в мені є єврейська жилка. :) Я все контролюю, на що я витрачаю, і чи це потрібно... 
 • Насколько артисту сегодня комфортно работать в Украине в нынешней политической и финансовой ситуации? Что вас больше всего пугает, беспокоит, удивляет в происходящем в стране?
  Було б добре, якби та ідея, яка була висловлена Миколою Петровичем Мозговим стосовно зменшеної плати за оренду концертних майданчиків, стала реальністю. Тому що, окрім оренди, є дуже-дуже багато витрат, які лягають на плечі артиста і продюсера, тому у кінцевому рахунку заробіток артиста не складає стільки, скільки малює собі в уяві глядач чи спостерігач. А так, лишалось би більше грошей на творчість. Не буду перелічувати весь список. Просто хотілося б підтримки з боку держави, бо зараз доводиться рити носом землю, аби втриматися на плаву. Ще слід повернути закон про меценатство і благодійність, який колись діяв на державному рівні. Це дуже допомагало в ті роки артистам знімати кліпи та розвиватися.
 • Как вы относитесь к запрету на въезд в Украину для российских артистов? Кто и в чем выигрывает от такого решения? А главное - выигрывает ли слушатель/зритель?
  Мені шкода дітей, які не можуть побачити своїх батьків.
+
Соглашаюсь
Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности