Сергей Костецкий

Победитель телепроекта "Танцы со звездами", хореограф, шоумен, учредитель собственной танцевальной школы
5 июля 2017 14:00

   

Читать ответы
 • Чи будь-яка людина може навчитися танцювати, або ж це уділ обраних?)
  Усі люди можуть навчитися танцювати. Кожна людина, яка зверталася до мене за допомогою, не могла повірити, що в неї виходить танцювати. Танець - це не кнопка, яку ти натискаєш, і все одразу вмикається. Це сукупність багатьох дрібних дій, поєднаних гармонійно. Водночас ми думаємо про роботу ніг, рук, створення легкості у виконанні, контролюємо відчуття ритму, але все це тільки на початку праці. Відпрацювавши до автоматизму ці процеси, танець оживає всередині, і лише тоді ми починаємо творити мистецтво рухами.
 • Якщо говорити про народний танець, то танець якого народу світу вас захоплює найбільше і чому?
  Грузія. Кожен раз, коли я спостерігаю за виступами, я розумію, наскільки це важко тримати весь час стільки накопиченої концентрованої енергії. Водночас їм вдається "мочити" такі карколомні трюки, і все це з дивовижно гордим виразом обличчя і неймовірною легкістю виконання.
 • Ви вважаєте, українців танцюючою нацією? Якщо так, то що про це свідчить?
  Дуже багато наших побратимів запрошують на роботу за кордон хореографами, танцівниками. Світу подобається той рівень, який ми демонструємо. В нашої країни є танцювальне майбутнє, і ми без питань ділимося досвідом із іншими культурами.
 • Які найбільш смішні курйози у вас траплялися під час танцю на сцені?
  Блискавку забував застібнути, не встигав перевдягнутися і одягався вже в танці на паркеті. Збивав суддів під час танцю.
 • Розкажіть про зміст вашого благодійного проекту для дітей, який ви готуєте... Що наштовхнуло вас на ідею започаткувати його?
  Дуже багато є талановитих дітей, які не в змозі отримати якісну інформацію - таким дітям хочеться допомагати. Тому створив вакантні місця в Школі танцю Сергія Костецького. Це можуть бути діти з малозабезпечених сімей і сімей-переселенців.
 • Ви танцюєте, співаєте... А в яких видах творчості ви хотіли б спробувати себе ще? Можливо, театр або кіно?
  Дуже хочу озвучити мультик або фільм своїм голосом. Це бажання в мене вже дуже давно, але не зупиняюся мріяти.
 • Наскільки в Україні мистецтво танцю розвинуте і затребуване у порівнянні з європейськими країнами?
  Для мене танцювальне мистецтво розвивається досить швидкими темпами, так як раніше люди знали тільки про українські народні танці. Зараз є безліч студій із різних видів і напрямків. Мене це дуже тішить. Я радий, що Україна стає різнобарвною у танцювальному плані. І скоро танець стане на рівень із вокальним жанром.
 • Сергію, скажіть відверто, чи не виникало у вас бажання поїхати жити і працювати за кордон? Адже, напевно ж, пропозиції були. Що тримає вас в Україні?
  Досить часто мені надходять пропозиції з-за кордону. З останніх - це була пропозиція з Лондону танцювати у парі з дівчиною. Всі фінансові питання вони беруть на себе. Тобто - танцюй, розвивайся, радій життю. Але я не хочу втрачати все, що я зробив у своїй країні за ці роки. Я відчуваю, що можу зробити ще більше. Кожен раз, коли роблю свій внесок у розвиток творчості, відчуваю, що світ стає добрішим, і я живу для людей. Ростуть покоління, які беруть приклад, цікавляться інформацією, якою я володію. Таким чином, я відчуваю себе потрібнішим тут для людей, ніж десь там для себе.
 • Какими качествами должна обладать девушка, чтобы вы смело назвали её своим идеалом ?
  Харизматична, впевнена в собі, не схожа ні на кого іншого. Внутрішньо самодостатня.
 • У Вас есть мечта? Какое Ваше самое заветное желание?
  Мої мрії - це не якісь захмарні бажання. Це ті кроки, які я роблю. Намітивши якісь плани, я докладаю максимум зусиль, щоб їх досягнути, таким чином, перетворюю свої бажання на реальність. Не мрійте захмарно і досягайте своїх цілей.
+
Соглашаюсь
Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности