Активный чат
44
25 ноября, 11:00

Вопросы
вопрос:
y.sirenko
y.sirenko
Добрый день! Андрей, власть давно подменила идеологию в Украине на накопление денег, постоянно развращая людей. Все рассматривается только с экономической позиции-выгодно или нет. В прессе, не стесняясь, пишут об этом. Как, напрмер, о "борделе" Кличко.Какую идеологию предлагает ПС? Христианскую?
ответ:
Споживацька цивілізація зараз в агонії (останні воєнні конфлікти, глобалізація, нездатність держав убезпечити громадян тощо). Прийшов час переглянути світоглядні засади заради виживання Людства.
вопрос:
root
root
Сьогодні вранці на своєму офіційному сайті "Правий сектор" заявив про свою "значну дезорганизацію в рядах Руху". В чому це проявляється? Коли має з'явитися визначеність, а у членів ПС, бійців ПС - розміння того, хто кому підпорядковується, куди ПС рухається тощо?
ответ:
Жодної дезорганізації немає. Усі функціональні ланки працюють у штатному режимі.
вопрос:
root
root
Пане Андрію, вітаю. Якщо дозволите, питання до вас не про політику чи війну, а про культуру, адже ви - людина, яка мала безпосереднє відношення до театру у часи до війни... Скажіть, чи вважаєте ви правильним відмовлятися й забороняти рівнозначно все і радянське, і російське (в сенсі культурного продукту, спадщини)? Чи не позбавляємо ми себе якихось достойних книжок, фільмів, літературних творів, косячи все під одну гребінку, сліпо відторгаючи все російське чи радянське? Як не перейти межу і не втратити "гамузом" цінних культурних здобутків, як фільтрувати з розумом? Дякую за відповідь!
ответ:
Запитання до експертного середовища, яке керуватиметься інтересами Держави Україна.
вопрос:
root
root
Андрію, перш за все, дякую вам за позицію і справи і на фронті, і в тилу! Ви вірите в те, що найближчим часом на Донбас повернеться мир? І чи буде це справді мир, або ж просто «заморожування конфлікту», який у будь-який момент зможе вибухнути знову?
ответ:
Переконаний, що будь-яке заморожування конфлікту - не на користь України і українців, що знаходяться на тимчасово окупованих територіях. Мир і свободу не дають - їх виборюють.
вопрос:
root
root
Чи плануєте Ви балотуватися в парламент наступного скликання? Щиро бажаю Вам удачі.
ответ:
+
вопрос:
root
root
Як сьогодні звучить "посада" Яроша в ПС, до чого зведені його функції? Чи таки прийняли члени ПС його відставку?
ответ:
Відставку може прийняти тільки з"їзд НВР ПС.
вопрос:
root
root
Як ви думаєте, які результати дасть блокада Криму, до чого призведе, чи не створить проблем для нас? Чи не відштовхне від України тих кримчан, які лишалися її прихильниками і не мали крим-нашівської ейфорії? Дякую.
ответ:
За міжнародними конвенціями, повну відповідальність за окуповану територію несе країна-агресор. Ми послідовні у вимогах введення воєнного стану, розриву дипломатичних та інших відносин із країною-агресором.
вопрос:
root
root
Во время Вече "Правого сектора" 21 июля со сцены прозвучало заявление о том, что ПС инициирует референдум о недоверии украинской власти... Вы по-прежнему считаете, что этот референдум сейчас необходим? Делается ли что-то в этом направлении, или пока что это "не на часі"?
ответ:
Чинне законодавство щодо проведення референдуму допускає блокування такої ініціативи на будь-якому з ключових етапів. Тому наші юристи вивчають можливість волевиявлення громадян в інший спосіб.
вопрос:
root
root
Андрію! Інколи складається враження, що керівництво нашої країни з певних причин не зацікавлено у якомога скорішому закінченню війни та врегулюванні ситуації (вибачте за суб'єктивну думку). Але скажіть, наскільки хибним чи справедливим є це враження? Якщо в цьому є частина правди, то кому з української сторони вигідна довга тривалість війни на Донбасі і чому? Дякую!
ответ:
Нікому. Затягування часу категорично не вигідне державі Україна.
вопрос:
root
root
Ваш улюблений фейк російських ЗМІ про Правий сектор, принаймні, який найбільше вразив своєю безглуздістю чи видався смішним?
ответ:
Хлопці на фронтінайчастіше згадують "русскоговорящих младенцев, фаршированных снегирями". :)
вопрос:
root
root
Ви вірите в те, що російсько-український конфлікт на даному етапі може бути врегульований шляхом переговорів і зусиллями дипломатів?
ответ:
Переговори проводити потрібно з чіткої проукраїнської позиції. виходячи з національних інтересів держави. Чинна влада і "представники" України довели, що особистий інтерес вони ставлять вище за державний.
вопрос:
root
root
Як би ви на сьогодні оцінили ймовірність широкомасштабного наступу на сході? Чи мають бойовики достатньо сил для цього? Думаєте, на нас чекає гаряча зима на Донбасі? Розвідка начебто говорила, що є підстави вважати, що бойовики готуються до наступальних дій...
ответ:
Розмінування проходів у мінних полях, накопичення кількох ударних кулаків, агентурна робота всередині країни, направлена на дестабілізацію ситуації вказують на можливість наступальних дій зі сторони країни-агресора.
вопрос:
root
root
Доброго здоров'я, Андрію. Як, з вашої точки зору, можна повернути уми мешканців нині окупованих території до України? І взагалі, чи зможуть ці території стати по-справжньому українськими, за своїй суттю?
ответ:
Навесні 2014 року один із найбільших проукраїнських мітингів відбувався в Донецьку. Величезна кількість українців, які знаходяться на окупованих територіях, уже розуміють ціну своєї "помилки". Люди на всій території України (і у Львові, і в Харкові, і на окупованих територіях) висувають до влади одні й ті самі вимоги.
вопрос:
root
root
те, що припинення постачання електроенергії до криму викликало роздратування російського керівництва, очевидно. як думаєте, яких дій з боку кремля можна чекати у відповідь (напевно ж, він це мовчки не проковтне)?
ответ:
Ми готові розглянути умови капітуляції Кремля у Криму і на сході. 
вопрос:
root
root
як ви вважаєте, чи допомагають такі заходи як енергетична блокада криму поверненню криму до україни? чи захочуть кримчани, які зберігали ще прихильність до україни, повертатися сюда?
ответ:
Відповідь про відповідальність країни-агресора перед мешканцями окупованих територій - вище.
вопрос:
y.sirenko
y.sirenko
Перший Майдан то Революція на граніті.другий-оранжева Революція.третій-Революція Гідності.Чому усі ЗМІ та громадськість вперто говорять про майбутній третій майдан?Може таки четвертий?І скільки ще їх треба,тих майданів ,щоб до влади прийшли ті, хто дійсно виведе Україну на рівень хоча б Польші чи Прибалтики?
ответ:
Потрібно розрізняти бунти і революційні процеси. Необхідно мати чітке структуроване системне бачення майбутнього держави і гуртуватися навколо цієї ідеї.
Революцію та революційні зміни необхідно починати з себе. І це не "красиві слова".
вопрос:
y.sirenko
y.sirenko
Чому при будь якій владі мільярди грн йдуть на утримання ВРУ і Кабміну та їм подібним?Чому простий народ влада завжди просить затягти пасок а на самому верху не обмежують свої апетити.?
ответ:
Система державного управління, законодавча, вионавча, судова та інші гілки влади вважають, що народ працює на них, а не навпаки. Вони обслуговують "власників" країни, яким потрібна лише рабська (закреслено) робоча сила.
вопрос:
y.sirenko
y.sirenko
Ви згодні з залогом у 2 мільйони грн.які не дозволяють звичайному виборцю-громадянину України!балотуватися в Президенти?
ответ:
Ви готові внести залог в одну гривню за свого кандидата?.. І справа не в грошах, а в підміні понять і суті політичної системи.
вопрос:
y.sirenko
y.sirenko
1.Те що електроопори на Крим знищують вибухівкою не означає пряму війну з роССією?адже вони вважають Крим своєю територією?2.Може Україна у якості "дражнилки"почати роботи по будівництву каналу через кримсько-український кордон з’єднав Чорне й Азовське моря і перетворивши таким чином Крим з півострова на острів?3.Якщо міст побудують і якась його частина буде знаходитися у наших територіальних водах-ми маємо право його взірвати нафіг?
ответ:
1. Ми знаходимося в стані війни. 2, 3. Ми мусимо вжити всі необхідні заходи - і політичні, і воєнні, аби здобути перемогу.
вопрос:
root
root
Дмитрия Яроша выбрали в правительство.Надеялись,что он внесет кардинальные изменения.В чем истинная причина, что он там не появляется?
ответ:
Перебуваючи на офіційному лікарняному після важкого поранення, проведення ряду операцій, Дмитро Анатолійович провадив активну роботу по свому округу і вніс низку важливих законопроектів.
вопрос:
root
root
Чого добився вже Майдан, а чого - так і не зміг?
ответ:
НІЧОГО... Окрім єднання українців навколо ідеї створення Української (не тільки за формою, але й за змістом) Самостійної (економічно самодостатньої та здатної себе боронити) Соборної (об"єднаної) Держави.
вопрос:
root
root
як, по-вашому, змінилося в українському сусупільстві ставлення до правого сектору? чи стали люди менше боятися націоналістів, а, відповідно, що під час наступних парламентський виборів пс подолає прохідний бар'єр?
ответ:
Націоналісти за своєю суттю - Державники. Ми йдемо у владу, аби змінити правила "гри", привести справжніх професіоналів та унеможливити перебування тих, хто буде працювати не на користь України. Адже Україна - понад усе.
вопрос:
root
root
як ви ставитеся до такого "методу парламентської боротьби" як бійки? у нас що не тиждень, то "бої без правил": то тетерук vs кужель, то парасюк vs пісний, тощо, тощо...
ответ:
Це рівень виключно особистої культури наших "народних обранців".
вопрос:
root
root
Андрій, вітаю. 21 листопада плануються різні заходи в рамках відзначення другої річниці початку Майдану. Як ви до цього ставитеся, і які, з вашої точки зори, заходи потрібні в цей день? дякую за відповідь
вопрос:
root
root
Андрію, про вас можна сказати, що ви потрапили з театральної сцени — на театр бойових дій… Не шкодуєте, що долучилися саме до лав Правого сектору й покинули театр? Що стало останньої краплею, що підштовхнуло вас піти на фронт добровольцем? Чи плануєте повертатися до вашої творчої діяльності, чи далі бачите своє майбутнє, пов’язаним виключно з громадською та політичною діяльністю?
ответ:
До творчості обов'язково повернуся, адже творити - це природний стан людини.
вопрос:
root
root
Уже всі звикли до того, що образ "Правого сектору" обростає усілякими божевільними нісенітницями в подачі російських ЗМІ. А у нас? Наскільки об’єктивно, за вашою оцінкою, діяльність і ДУКу, і політичної сили ПС висвітлюю наші медіа?
ответ:
Усі медіа мають своїх власників, від інтересів яких і залежить оцінка діяльності ПС.
вопрос:
root
root
Чи плануєте ви і надалі суміщати діяльність речника ДУК ПС та лідера партії ПС?
ответ:
+
вопрос:
root
root
Як рядові члени ДУК ПС сприйняли новини про те, що Ярош склав із себе повноваження?
ответ:
Повну історію звернень дивіться на наших сайтах. :)
вопрос:
root
root
Доброго здоров’я, Андрію! Поясніть, будь ласка, що ж сталося в «верхах» Правого сектору, чи є сьогодні суттєві відмінності у поглядах, позиціях чи баченні потрібних подальших дій Яроша, Стемпіцького, Тарасенка? І як наразі - чи лишається Дмитро Анатолійович Провідником?
вопрос:
root
root
Когда Ахметов ответит за Донбасс? А Турчинов за Крым?
вопрос:
root
root
Ваше личное отношение к людям из оккупированных территорий? Насколько они виновны в происходящем? Как наказать виновных?
ответ:
До тих, хто бореться за незалежність і суверенітет нашої держави, відношення виключно побратимське. До тих, хто не визначився, зрозумів свою помилку, відношення толерантне. До тих, хто намагається знищити нашу державу, відношення вороже.
вопрос:
root
root
1.Какой вы видите будущую Украину?2. Какие главные приоритеты ее развития? 3. Какие пункты, важные для будущего нашей страны, упускает нынешнее правительство?
ответ:
Необхідна докоріння зміна всього способу державного управління, визначення пріоритетів з огляду на національні інтереси. Зараз Україна не є суб"єктом геополітики.
вопрос:
root
root
По вашему мнению, каков процент военного варианта освобождения захваченных территорий?
вопрос:
root
root
Сергей Жвавер: Реально ли ДУК Правый сектор нелегально попартизанить по оккупированным территориям с уничтожением на месте оккупантов и что этому мешает?
ответ:
Така форма воєнних операцій здійснюється.
вопрос:
root
root
Андрей ! Большое спасибо, низкий поклон Вам и Дмитрию, и всем побратимам за Вашу жизненную позицию и Ваши геройские дела! Многие мои знакомые и друзья здесь,на оккупированной территории, за Вас!Если будут у нас выборы-будем голосовать за ПС.Мы видим , сколько Вы сделали для нас и практически только Вы против заморозки нашей территории.Мы тоже ПРОТИВ! Нельзя разбрасываться своими территориями.Это наша земля.Мы ждем ВАС! И хотим помочь.Как?!! Нас много.А Вы-наши герои! До скорой встречи!
ответ:
Будемо боротися за кожного українця на своїй Богом даній землі. Слава Нації!
вопрос:
y.sirenko
y.sirenko
Пане Андрію, які зміни чекають партію ПС в найближчий час? Нас, українців, цікавить що послугувало змінам в самій структурі партії та її керівництві? Суспільство справедливо вважає ПС захисником народних інтересів,тому що Майдан змінив лише керівництво держави, вся система виплекана режимами Кучми - Януковича залишилася! Тому хочеться почути від Вас, яким бачите подальший шлях розвитку країни. Слава Україні!
ответ:
Вже подготовлена платформа для об"єднання фахівців за ключовими напрямками розвитку-зміни країни. Ми розширяємо кадровий склад і залучаємо однодумців.
вопрос:
y.sirenko
y.sirenko
Я розумію, у Вас не так багато часу для спілкування; знадто важливе і велике "господарство". Ну, раз прийшли, то вже будте ласкаві, конкретніше. Чи усвідомлюєте Ви, що доведеться відмовитись від іміджу "камуфляж"? У вас є варіанти виграшної тактики? Дійсно революційна програма, яка відповідає вимогам суспільства майбутнього? Окреслені друзі, союзники, спонсори? У вас є комплекс агітаційно-пропагандистських засобів з аналітичними викладками і розробками? Це лише банальні питання, які лежать на поверхні. Насправді, їх куди більше. Друге: Чи не здається Вам, що питання релігії має бути винесене за межі партійності, як особисте? Серед моїх знайомих ви не уявляєте, скільки людей (і це творчі люди, які формують суспільну думку) бояться вашої надмірної релігійної "потороченості". Введення в школах варіанту "Слова божого" викликає дуже негативне враження якогось темного середньовіччя з інквізицією і єретиками. Та я сам стикався з погрозами від націоналістів за те, що атеїст. Врешті, це дуже обмежує коло симпатиків і тих, хто підтримує ПС. Ну, і побажання. Практично усе, що було в Україні, це або політична "шапка" фінансово-промислових кланів, як правило, з персоніфікацією, або креатура спецслужб. Мені дуже б хотілось, щоб ви били ні одним, ні особливо, другим.
ответ:
Програма буде озвучена на з"їзді НВР ПС.
вопрос:
root
root
Деякі люди чомусь бояться Правого Сектору. Що Ви можете сказать таким людям?
ответ:
Лякає лише невідоме. :)
вопрос:
root
root
Як думаєте, чому Росія постійно говорить, "запрещённый в России Правый Сектор"? Яке відношення ПС має до Росії взагалі?
ответ:
До російського імперіалізму відношення вороже.
вопрос:
root
root
Хлопці, на Вас одна надія! Ви хоч не діліться на своїх і чужих! Які позиції ПС в Одесі?
ответ:
Праві.
вопрос:
y.sirenko
y.sirenko
Пане Андрію! Як, на Вашу думку, треба діяти, щоб тисячам добровольців, які вже рік і більше знаходяться на передовій в зоні АТО, надати згідно закону України статус учасників АТО? Скільки ваших побратимів, однопартійців не мають встановленого статусу?
ответ:
Жоден із нас не має статусу учасника АТО. Вважаю, що всі статуси і нагороди мусять бути після перемоги.
вопрос:
root
root
Ви були, є і, сподіваюсь, будете і надалі кошмаром для Мордору. Сподіваємося, цей кошмар не буде давати їм спокійно спати цілу вічність.
ответ:
+
вопрос:
root
root
Может уже пришло время , помочь Яценюку , за антинародную политику уйти в отставку ?
ответ:
У КПЗ на час розслідування по справі геноциду українців.
вопрос:
y.sirenko
y.sirenko
Пане Андрію! Коли Ваша партія планує вийти на велику політичну арену? Чи плануєте Ви оголосити програму партії? Друге питання : Скільки часу потрібно щоб продемонструвати всій Україні і за її межами , що Ваша політична сила не є партією екстремістів, а є дійсно найбльш патріотичною і згуртованою партією. І третє Коротко про вихід Д.Яроша з політичного проводу партії. Це не розкол ? Дякую за відповідь....
ответ:
Готуємося до з"їзду НВР ПС, який має відбутися в січні.

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять