Співак Арсен Мірзоян: намагаюся нести в маси українську мову

Халтурщиків серед "колег по музичному цеху" достатньо, вважає Мірзоян.

Арсен Мірзоян

На сайті "Главред" відбувся чат із автором-виконавцем Арсеном Мірзояном. Спілкуючись із читачами, він розповів про те, як створює пісні, про роботу в дуеті зі Стасом П'єхою та Григорієм Лєпсом, кого зі своїх колег не поважає, чи вміє музика лікувати, а також до яких країн хотів би поїхати з концертним туром.

Про дитячі мрії Арсена Мірзояна і віру в Діда Мороза, складність характеру та ставлення до втрат – в стенограмі чату з артистом.

GarethBale:Арсене, Ви вчилися на Бабурці у 49-ій школі. До якого класу провчилися? Дуже цікаво, бо сам там навчався, але тільки рік тому про це почув.

Арсен Мірзоян: З 1-го по 11-ий клас, з 1985-го до 1995 року.

Юля Швець:Ідеальні відносини між чоловіком і жінкою які для Вас? Із перерахованих пунктівназвіть, які для Вас найважливіші з боку жінки, що для Вас вона повинна робити: - підтримувати, вислуховувати Ваші переживання, розраджувати; - веселити Вас, створювати хороший настрій; - давати хороший якісний секс; - добре готувати; - створювати затишок та спокій вдома; - давати Вам свободу; - підтримувати Вас у моменти відпочинку, погоджуватися зі способами Вашої розрядки, підтримувати Ваші захоплення; - допомагати у справах; - бути самим вірним і відданим другом, найпершим, до кого Ви звернетеся із хвилюваннями; - бути турботливою і ніжною до Вас; - щось ще (скажіть самі).

Арсен Мірзоян: Я – за якісний секс, та за те, що жінка має бути відданим другом.

Marinka Zaitseva:Арсене, колись Ви казали про те,що хотіли б спробувати себе у ролі ведучого музичного шоу і навіть вже мали якісь ідеї щодо цього. То як скоро ми зможемо побачити таке шоу? Чи є якийсь прогрес стосовно втілення цих ідей? Чи, може, з'явилися нові, наприклад, про кулінарне шоу?

Арсен Мірзоян: Досить дивно ставити мені таке питання. Як можна оприлюднювати ідеї? Є ідеї, все кльово – звертайтеся, можу підвищити рейтинги будь-якого телеканалу, українського і не тільки.

Dombrovska:Відносини із Матвієнко Антоніною – що це? На дружбу не схоже.

Арсен Мірзоян: Ви знаєте, і мені на дружбу не схоже...

Юля Швець:Як Ви ставитеся до інтернету – для Вас це зло чи корисна річ? В інтернеті можна познайомитися з хорошими людьми, чи у ньому все несправжнє? Чи можна через інтернет знайти справжніх друзів? У Вас бувало таке, що інтернет подарував Вам хорошу людину, яка стала Вашим другом?

Арсен Мірзоян: Так, інтернет подарував мені хороших людей. Але я вважаю, що інтернет – це зло. Користуюся ним тільки для роботи.

Tamara Kiknadze:Добрий день! По-перше, хочу подякувати за вашу творчість, за те, що приймаєте участь у соціальних проектах, допомагаєте людям та подаєте гарний приклад.Кілька запитань до вас: чи задоволені ви зараз розвитком своєї творчості, що сьогодні переважає у вашому житті творчість чи все-таки шоу-біз? Коли востаннє написали пісню (слова чи музику не має значення)?

Арсен Мірзоян: 50/50 – тримаю гармонію.

Я завжди в стані написання. Все одно у мене на "дівайсі" є недороблені деякі версії пісень, тому я завжди в стані написання.

Лина Смайликова:З ким би ти хотів опинитися на безлюдному острові?

Арсен Мірзоян: Із Богданом Донцом і Анатолієм Пашиніним. І усвідомленням того, що десь там заритий літр спирту.

Olya Mazurok:Ви належите до тих людей, хто сприймає труднощі як перешкоду, чи як нову можливість? Іншими словами, коли стається якась халепа, думаєте: "За що?!" чи "Для чого?"?

Арсен Мірзоян: Ніколи не ставлю собі таких дурних питань. Труднощі – це можливість знайти або в собі щось нове, або в опоненті. Адже труднощі – це, скоріше за все, люди, а не ситуації.

Krazh:Неужели, правда то, что пишут здесь про вас и Тоню Матвиенко?

Арсен Мірзоян: Бачите – правда. Не розумію тільки – нащо.

Юля Швець:Якщо Ви помітите, що стосовно якоїсь людини чиниться несправедливість, чи станете Ви на її захист? Готові своїм тілом когось прикрити?

Арсен Мірзоян: Не завжди. Звісно, ми такі сентиментальні і можемо співчувати. Але ще за радянських часів в армії вигадали "дідівщину", аби уникнути "сопереживания". Несправедливість може відбуватися для когось, або для чогось. Потрібна конкретика ситуації. Ще треба побачити, чи дійсно це несправедливість.

Юля Швець:Наскільки я знаю, Ви працюєте без продюсера. Це пов'язано з тим, що Ви не бачите справжніх професіоналів цієї справи у нас в країни, чи з фінансовою стороною? А якби Вам все ж зробив пропозицію якийсь дуже крутий іноземний продюсер та пообіцяв хорошу розкрутку і гроші, Ви б погодились?

Арсен Мірзоян: Я б погодився.

Юля Швець: Що Ви знаєте про українську скаутську організацію "Пласт"? Можливо, її варто ще більше популяризувати, бо вона вчить дітей не тільки найкращому, прививає любов до справжніх цінностей, але й вчить самоорганізації, дисципліні, дає навики виживання в екстремальних умовах? Ваші синочки не пластуни?

Арсен Мірзоян: Я не знаю про скаутську організацію "Пласт" нічого. Сам собі прививаю любов до справжніх цінностей.

Арсен Мірзоян

Юля Швець:Арсен, мені здається, що Ваша музика мене лікує, настрій покращує так точно. А яка Ваша думка стосовно того, що музика може лікувати?

Арсен Мірзоян: Принаймні психологічно музика може лікувати.

Юля Швець:Я Вас так люблю, Арсене! Ваші пісні в мене всюди! Слухаю на роботі, вдома, в дорозі. Дякую за кожну з них, за всі слова і навіть букви. Дякую "Главреду" за таку можливість якось поспілкуватись із Вами. У друзі на Facebook я до Вас вже не потрапила, намагалась Вам туди написати подяки і слова захоплення, але Ви не читаєте. Ви для дівчат такий собі еталон справжнього чоловіка, а які дівчата приваблюють вас? Які риси Вас завжди приваблюють, виділіть п'ять основних, дуже цікаво, що це повинно бути. P.S. Я в курсі, що Ви одружені. Я теж заміжня, питаю не для того.:)

Арсен Мірзоян: Я не можу відповісти на це питання, особливо виділити п'ять жіночих рис, які мене приваблюють. Чоловік дивиться на жінку, незважаючи ні на які риси. Чоловік дивиться на жінку "завдяки" феромонам.

Tanya Silver:Чи маєте ви людей, з якими особливий духовний зв'язок крізь простір і час? Дякую!

Арсен Мірзоян: У мене зазвичай духовний зв'язок через інтернет-простір, тому – є.

Ара Сора:З ким з артистів ти б хотів записати пісню в дуеті?

Арсен Мірзоян: Це залежить від пісні. Зараз не хочу нікого називати. Бо всі артисти мають право виконувати дуети. Поважаю всіх, крім відвертого "поп-дивізону".

Ара Сора:Твої враження від участі в шоу "Співай, що би сі не стало"("Співай, якщо зможеш")?

Арсен Мірзоян: Це не та передача, від якої б я мав отримати якесь враження. Символічно, що гроші виграла дівчина з Вірменії, а капітана команди, яка грала для неї, звали Арсен Мірзоян.

Olya Mazurok:Щастя – це результат збігу обставин чи свідомого вибору людини?

Арсен Мірзоян: Щастя – це і є збіг обставин, коли все в тебе добре всюди.

GALAntika:На шоу "Вишка" за всіх вболівали їхні дружини з дітьми, а за вас тільки Тоня. У вас же теж є дружина і діти, чому так?

Арсен Мірзоян: GALAntika, до свидания.

Уляна Луців:Перш за все, хочу сказати – дякую за Вашу творчість. Кожна композиція якась така рідна, аж не можу...  Хто чи, може, що надихає Вас на створення такої чудової музики?

Арсен Мірзоян: Мене надихають люди, історії, діалоги і, звісно, якісь метафори (сам для себе їх вигадую).

Gruzdik:Спорідненість душ – вам знайоме таке поняття? Що воно для вас означає? Чи є такі душі коло вас? Чи допомагають вони вам в житті, бо ніби по якимись там законам вищим вони саме для цього і є, от я вірю в це. Якщо немає то чи хотілося б вам мати на землі хоча б одну таку споріднену душею людину?

Арсен Мірзоян: Є. Це стосується не тільки музики. Окрім музики, є ще ті, з ким працюю в номінації "гумор" – сценаристи, актори. Ми можемо ділитися своїм баченням, і це йде на користь не лише мені, але й їм.

Арсен Мірзоян

Gruzdik: Чи не шкодуєте, що не почали кар'єру співака раніше? Що заважало раніше вийти на велику сцену? Про що з минулого ще шкодуєте, чого не зробили б з сьогоднішнього досвіду? Що було зайвим чи поспішним, чи запізнілим, може? Втрачали якісь шанси, на які зараз дивитесь і розумієте, що то було даремно?

Арсен Мірзоян: Чому ви думаєте, що я "не почав кар'єру співака раніше"? Вона почалася дуже давно. Це як вино – потрібно, щоб воно настоялося, досягло свого рівня і цінності. Просто з віком я остаточно визначився зі своїм статусом, репертуаром, стилістикою музики. Раніше – це була просто практика, не було ясності, яка ніша в шоу-бізнесі для мене відкрита. Зараз всі крапки над "і" розставлені, і починаю працювати в амплуа, яке створювалося роками.

Gruzdik:Що важливіше у написанні пісні: слова, музика, чи щоб пісня вдалася, треба туди вкласти емоції?

Арсен Мірзоян: Пісня має бути піснею. Важливо все. Не скажу, що моя музика геніальна, але не хочу, щоб за мій текст було соромно. Тож за свої тексти я відповідаю, а від цього залежить, які емоції вкладаються в пісню.

Karina Gonar:Раз можна питати про все, то тоді питання в мене будуть непрості! Арсене, поділіться нарешті причиною, чому з вами постійно Антоніна Матвієнко, чи це таємниця? Чому вас вигнали з "Вишки", адже у вас був найкращий стрибок зі всіх, які тільки були? Кого з "колег по музичному цеху" ви відверто не поважаєте за халтуру, такі взагалі є? І останнє, ви дорогий артист?

Арсен Мірзоян: Тому що Тоня Матвієнко зі мною разом постійно.

"Вишка" – це передусім телешоу, і ніхто в проекті – ні судді, ні тренери, ні учасники – правила не створюють. Граємо ми за правилами режисерів і каналу. Тому я на це питання відповісти не можу.

Такі є, халтурщиків у нас достатньо. Перелік писати не будемо. Але людина, яка розуміється на музиці, знає, де халтура, а де справжня робота музикантів, саунд-продюсерів і звукоінженерів.

Так, дорогий. Але адекватний.

Ара Сора:Яким був твій улюблений предмет у школі?

Арсен Мірзоян: Хімія, яку викладала Пилипенко Олена Олексіївна.

Лина Смайликова:Що надихнуло тебе на написання першого вірша і пісні?

Арсен Мірзоян: Не знаю – взяв і написав.

Dombrovska: Які питання можуть вивести тебе з рівноваги?

Арсен Мірзоян: Ніякі. Якщо комусь пощастить вивести мене з рівноваги, то закінчиться це статтею 157 Кримінального кодексу України.

Dombrovska:Пострадянські артисти без стиду крадуть закордонні пісні і видають за свої – як ти до цього ставишся, сам так робив?

Арсен Мірзоян: Я роблю це непомітно. Це навіть не помічають пострадянські артисти. Ми завжди так жартували, бо нот лише сім.

Арсен Мірзоян

Dombrovska:Ти боїшся детектора брехні? Як часто говориш неправду в житті?

Арсен Мірзоян: Не боюся детектора брехні. Я звик казати правду або уникати питання, а говорити "вокруг да около" (ніби й не збрехав, але й правду не сказав).

Dombrovska:На "Голосі" тебе називали бунтарем. В житті ти теж бунтар? Кажуть, у тебе важкий характер.

Арсен Мірзоян: Так, у мене важкий характер. Не скажу, що я бунтар – просто у мене є власна позиція. Для мене не існує поняття "кращий" чи "гірший" – я інший. Тому не варто порівнювати.

Olga Makar:В Киеве уже, наверное, все знают, что у вас отношения с Тоней Матвиенко, потому что вы этого уже даже не скрываете. Но в вашей официальной группе появились свежие фото, где вас радостно обнимает жена и дети – как все это понимать?

Арсен Мірзоян: Напевно, не тільки в Києві про це знають. Якщо мене радісно обнімають дружина і діти, значить, я – не м...к. Можете сприймати це як завгодно, але, звісно, інколи доводиться приймати рішення, які нікому не подобаються. Можна або жити в брехні, або один раз сказати правду і лишитися чесним.

Олег Купина:Під яку особливу дату чекати третій альбом?

Арсен Мірзоян: Не знаю, ми ще трохи пофантазуємо і вирішимо з датою.

Gruzdik:Чи є в вашому житті втрати, за якими ви шкодуєте? Чи буває таке, що вам не вистачає спілкування з друзями, чи втрачали ви друзів через непорозуміння, і тепер бракує спілкування з ними? Шкодуєте, може, про якісь сказані вами комусь слова?

Арсен Мірзоян: Раніше шкодував, але втрата – це урок, і якби її не було, я б не зробив для себе потрібні висновки. Може, я б і шкодував, але змінювати нічого не хочу, тому що в такому разі мене б знали не тим Арсеном, яким я є.

Gruzdik:Недавно дивився програму з вашою участю, там ви сказали, що ваш альбом "Незручні ліжка" написаний про реальні події з вашого життя, що пісня "Невчасна" то девіз того альбому, решта пісень доповнення та розкриття теми. А як часто ви пишете пісні про своє життя?

Арсен Мірзоян: Пісня "Невчасно" є поштовхом до написання пісень та розкриття тематики альбому "Незручні ліжка". Але це не зовсім пов'язано з моїм особистим життям. Це уривки і спроби поєднати. Такі ситуації трапляються не лише зі мною. На такі ж "граблі" наступає кожен другий. 

Gruzdik:Які люди вам близькі по духу? Чи є такі у вас серед друзів чи знайомих? Про вашу тотальну недовіру до людей кілька разів десь чув, але ж людина не може жити, зовсім нікому не довіряючись. Чи довіряєте комусь свої секрети, ділитеся з кимось невдачами, є в кого спитати поради в моменти, коли опиняєтеся в тупику?

Арсен Мірзоян: Колись я просив порад у друзів і колег, коли опинявся в тупику. Але це розподіл відповідальності, а ніхто не хоче брати на себе відповідальність. Тож за дійсно важливими порадами слід звертатитися до справжніх друзів, бо вони переймаються тільки тебою, а інше їх особливо не хвилює.

Gruzdik:Подобається все, що ви робите, познайомився з вашими піснями з пісні "Капронові банти". Для мене це вічна пісня! А які для вас є вічні пісні, що можете назвати хітярами всіх часів?

Арсен Мірзоян: Дякую, gruzdik. Для мене мої пісні – всі "хітяри". Один раз на концерті, коли ми виступали зі Стасом П'єхою, його піаніст грав мою пісню "Ніч". Зіграв він трохи інакше. І після концерту, він спитав: "Нічого, що зіграв трохи не так?" Я відповів: "Пісня "Ніч" – це шлягер, а шлягер не зіпсувати нічим".:)

MariyaLiubina:Чи погодилися б ви виїхати з України заради цікавої і високооплачуваної роботи за кордоном? Що хотіли б змінити в Україні?

Арсен Мірзоян: Досить бухать! Можна закрити хоча б половину заводів, які гонять пиво з порошка, аби молодь почала думати. Може, тоді мізки почнуть працювати в людей. У мене враження, що наша країна "збухалася".

Ekaterina Kuleshova:Арсен, приветствую! Очень приятно наблюдать за твоими успехами, количество которых возрастает в геометрической прогрессии! Отсюда вытекает вопрос: есть ли в будущем планы по продвижению своего творчества на территорию РФ? И как это могло бы выглядеть? Дуэты? Песни на украинском, русском или, может быть, армянском? Российские поклонники заждались!

Арсен Мірзоян: Звісно, хотів би, і не тільки на територію РФ. Вже готується дует зі Стасом П'єхою. Вже існує співпраця з Григорієм Лєпсом. Далі буде...

Арсен Мірзоян

Ара Сора:В яку країну хотів би поїхати з концертним туром?

Арсен Мірзоян: Я багато куди хотів би поїхати з концертним туром. Зараз не буду загадувати і відкривати карти, але в планах є концертні тури для української діаспори.

Ара Сора:Коли і за що вперше потрапив у відділок міліції? Чи не потрапляв?

Арсен Мірзоян: Були випадки… Тоді, здається, це була стаття 80 Кримінального кодексу. За статтею не притягався, але у відділки потрапляв. Звичайні бійки – деякі хлопці пам'ятають такі заходи як "хата на хату".

Ара Сора:Чи не планували відкрити інтернет-магазин зі своєю символікою? Наприклад, як Дзідзьо має Дзідзьошоп, ви би мали Бабуркошоп.

Арсен Мірзоян: Магазин існує. А все інше – в розробках. Зараз збиремо докупи всю символіку – футболки, магнітики, диски тощо. Гадаю, що скоро презентуємо, бо першу футболку я вже міряв.

Ара Сора:Якою мовою ти спілкуєшся в повсякденному житті українською чи російською?

Арсен Мірзоян: Все буває – і так, і сяк. Намагаюся все ж таки нести в маси українську мову.

Лина Смайликова:Приємно отримувати листи?

Арсен Мірзоян: Дивлячись на те, що в них пишуть.

Лина Смайликова:Який подарунок хочеш отримати від Діда Мороза?

Арсен Мірзоян: Хочу поплавати на Північному полюсі разом із Дідом Морозом.

Лина Смайликова:У скільки років тебе вперше потягнуло на екстрим?

Арсен Мірзоян: Я був дуже малим, років шість. Це були бабурські скелі. Вже тоді почали пробувати різні висоти.

Тетяна Ашаєва:Арсене, дуже сподобалися ваші концерти в Києві, дякую! Коли чекати сольний концерт у Києві? Та чи буде місто Житомир у вашому весняному турі?

Арсен Мірзоян: Не можу сказати, які міста увійдуть в перелік весняного туру. Сольний концерт у Києві також планується на весну.

Михаил Светлов:На одном закрытом мероприятии вы исполнили песню "Я не здамся без бою", но со своим текстом. Текст просто шикарный! Но нигде не могу найти аудио-видео. Вы б могли исполнить песню публично? P.S. Возможно, вы её исполняли, просто я не нашел в интернете.

Арсен Мірзоян: Миша, на те воно й закрите, що я не виконую ці пісні публічно. :)

MarinkaZaitseva:Арсене, хочу подякувати за ті емоції, які викликає Ваша творчість. А тепер – питання. Яка концепція мистецтва вам ближче: мистецтво як задоволення, як образ життя, як інструмент виховання людей чи певних якостей в людях чи щось інше?

Арсен Мірзоян: Мистецтво – це інструмент виховання людей, образ життя і свобода, якщо ти митець. Марино, ти права.

Ара Сора:Яке твоє ставлення до Тоні?

Арсен Мірзоян: Дуже гарне.

Maria Bat':Чим піднімаєте собі настрій?

Арсен Мірзоян: Нічим. Або він у мене піднятий, або якась зараза мені його опустить.

Арсен Мірзоян

Анна Становова:Вітаю з виходом у фінал КВК і бажаю Вашій команді перемоги у фіналі Кубку Метінвесту. Ходять чутки, що 30 листопада Ви будете виступати у нас в Авдіївці, чи так це? Якщо це так, то хотілося б почути пісню "Вінні".Дякую за відповідь.

Арсен Мірзоян: Так, чекайте нас 29-30-го на річницю комбінату в Авдіївці. Будемо у вас в гостях.

Лина Смайликова: Яка твоя найбільша мрія дитинства? Вона стала реальністю?

Арсен Мірзоян: Твереза людина хоче випити трошки, а потім вона стає нетверезою, і та нетвереза людина хоче пити багато. Так і я в дитинстві був іншою людиною і мріяв про інші речі. А коли подорослішав, зрозумів, що світ не змінити – тільки світ може змінити мене. Тому і мріяти став про інше. А дитяча мрія була проста – щоб друзі були завжди поруч.

Марія Ширко:Як ти думаєш, ким ти був у минулому житті?

Арсен Мірзоян: Звідки ж я знаю... Мабуть, таким самим як зараз, і мені дали одну нагоду виправитися. А я не виправляюся, мабуть, для того, щоб ще раз повернутися.

Olya Mazurok: За що Вам буває соромно перед собою (якщо буває)?

Арсен Мірзоян: За трусость. Більше ні за що.

Tanya Silver:Арсене, як настрій? Дуже дякую Вам за творчість! За ту щирість, якою пронизана кожна пісня в кожному рядку! Завжди лишайтесь собою та радуйте нас, прихильників. Чи відкриваєте ви для себе щось нове чи, може, вчитесь чомусь під час кожного виходу на сцену? Дякую.

Арсен Мірзоян: Звісно, ми відкриваємо щось нове. Виключно для себе – дуже рідко. Але просто після концерту збираємося всією командою, обговорюємо і щось нове знаходимо. Тож кожен концерт щось дає і мені.

Лина Смайликова:Арсене,недавно ти брав участь в шоу "Вишка" і, на жаль, покинув шоу вже на третьому ефірі. А якби в тебе була можливість ще раз взяти участь в цьому шоу, взяв би? І в яких шоу ти ще б хотів взяти участь? Дякую.

Арсен Мірзоян: Із задоволенням брав би участь у шоу – запрошуйте.

Лина Смайликова:Чи доводилося тобі розчаровуватися в друзях?

Арсен Мірзоян: Ні, не доводилося, бо вони у мене справжні.

Лина Смайликова:Арсене,чи намагався ти колись заспiвати дуетом з Максом Бочкарьовим?

Арсен Мірзоян: В принципі, якщо Максим прочитає цю відповідь, він знає, що я намагаюся це з ним зробити, але поки що в ролі бек-вокаліста. А так, у Максима вже є дует із Віктором Павліком, у доволі непоганому виконанні.

Лина Смайликова:Який твiй самий улюблений жарт в життi, написаний самим тобою?

Арсен Мірзоян: У мене багато улюблених жартів, які я написав.

Арсен Мірзоян

Лина Смайликова:Арсене, який у тебе девiз життя?

Арсен Мірзоян: Як у рекламі "Снікерс" – мабуть, вони у мене запозичили. Помиляйся, але ніколи не зупиняйся!

Лина Смайликова:Арсене, якби тебе запросили зніматися в кіно або серіал, погодився б?

Арсен Мірзоян: Дуже хотів би знятися в кіно.

Лина Смайликова:Чи брав ти колись на себе провину друга(подруги)?

Арсен Мірзоян: Було декілька разів. Одного разу – у піонерському таборі. Хоча я взяв на себе провину друга, але пішов як співучасник, і присідали ми обидва 200 разів із подушками. А всі інші випадки – не брав на себе провину, а просто заступався.

Лина Смайликова:Якби я запропонувала б тобi бути моїм хресним батьком,погодився б?

Арсен Мірзоян: Ліно, вибачте.

Лина Смайликова: У якому віці ти дізнався, що Діда Мороза не існує, і якою була твоя реакція?

Арсен Мірзоян: Насправді Дід Мороз існує. Він вселяється в тих п'яних чоловіків, які ходять у костюмах діда Мороза, і на певній стадії алкогольного СП'яніння ці чоловіки хочуть створити справжнє чудо в новорічну ніч. Це і є механізм вселення Діда Мороза в звичайну людину.

Ара Сора: Як ти ставишся до творчості Дзідзьо? Чи знайомий із ним?

Арсен Мірзоян: Та пішов він... Бо якщо ми з ним зустрінемося, він це відчує.

Ара Сора:Хто з артистів є твоїми добрими друзями?

Арсен Мірзоян: Багато хто...

Ара Сора:Подаруй мені диск... Будь ласка!:)

Арсен Мірзоян: Бери... Зв'яжися з моїм піар-менеджером, контакти є на сайті arsen-music.com.ua. Ось і вибрали хороше запитання.

Лина Смайликова:На які повідомлення у ФБ не відповідаєш?

Арсен Мірзоян: Не по суті.

Лина Смайликова: Арсене,чи є в тебе якесь хобі або захоплення, про яке знають одиниці, або взагалі ніхто не знає? Якщо є яке?

Арсен Мірзоян: Волейбол, сноуборд, велотріал, стрибки у воду (все, чому я не навчився в проекті, наздожену на тренуваннях).

Фото: Владислава Мусієнко

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Все новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять
Подписывайтесь на наш
канал в Telegram
Узнавайте первыми все
самое важное и интересное
Подписаться