Співачка Наталія Валевська: Україна давно заслужила кращої долі

"Злість ні до чого доброго не доводить. Якби всі мислили позитивно – притягували б тільки хороше", – переконана артистка.

Наталія Валевська

На сайті "Главред" відбувся чат зі співачкою Наталією Валевською. Спілкуючись із читачами, вона розповіла, на які ризиковані вчинки наважувалася заради мистецтва, як просувається підготовка до ювілейного концерту у грудні, скільки коштують її концертні костюми, які поради їй дає Софія Ротару, а також яким чином вона підтримує країну зараз, під час Євромайдану.

Подаємо стенограму чату з Наталією Валевською.

Anton Ivanichenko:Какие качества ты ценишь в человеке, прежде всего, Наташенька?

Наталія Валевська: Я не люблю непрофесіоналізм. Ціную всі позитивні якості.

Валерий Мирозизов: Если бы ты оказалась на развилке путей: прямо пойдешь – обретешь свободу, налево пойдешь – получишь карьеру, направо свернешь – обретешь семью. Куда бы двигалась Наталия Валевская?

Наталія Валевська: Поверну направо.

Валерий Мирозизов:Сколько стоит концертный костюм Наталии Валевской?

Наталія Валевська: Це чотиризначні цифри в умовних одиницях.

Валерий Мирозизов:Совершала ли ты поступки, о которых потом приходилось жалеть?

Наталія Валевська: Дійсно, були і такі в моєму житті. Наведу один приклад: коли я була тінейджером, моя бабуся зателефонувала і попросила принести продукти з магазину. Оскільки у мене були дещо інші плани – провести час із подругами, я відмовила і поклала слухавку. На той момент найголовнішим для мене були друзі. Але згодом, згадавши ситуацію, я зрозуміла, що ці 20 хвилин, виділені на рідну людину, ось, що насправді важливо.

Павло Ковальський: Розкажіть дещо про стосунки зі своїм колективом, спільні інтереси. Бажаю вам всього найкращого у житті! Море позитиву, радості, усмішок!

Наталія Валевська: Мій колектив складається з 11 людей. Розповім про балет, бо з ним ми проводимо найбільше часу. Це веселі молоді й енергійні хлопці та дівчата, які люблять веселощі. Ми дуже часто відвідуємо з ними святі місця. А також інколи розважаємось, фотографуємось. Художній керівник балету Максим Романенко цікавиться фотографією, ми його жартома називаємо "танцор-фотограф". Це дуже позитивні й світлі люди. Дякую Богові, що він мені їх послав. Мій концертний директор Богдан Щирба, хоч і невеликого зросту, але у нього також є талант, який допомагає мені. Він виступає на моїх концертах, співає. Ще є Анастасія Демченко – вона майстер перукарського мистецтва та візажу. Це – моя команда.

Павло Ковальський:Чи є серед ваших прихильників яскраві особистості, зустрічі з якими чекаєте, які піднімають настрій і підтримують у важку хвилину?

Наталія Валевська: Серед прихильників є такі люди – це всі учасники мого фан-клубу "Вместе навсегда".

Павло Ковальський:Яким був ваш самий найризикованіший вчинок у житті? Чим він запам'ятався?

Наталія Валевська: Зйомки першого кліпу "Отпусти". Було дуже холодно, а частину відео потрібно було знімати в річці, в холодній воді. Це був ризикований вчинок заради мистецтва. :)

Павло Ковальський:Я знаю, що ви проводите концертний тур Україною. Часто їздите по різних містах. А як ви проводите час з шоу-балетом під час переїздів? Чим займаєтесь?

Наталія Валевська: Ми переглядаємо фільми та серіали в дорозі, слухаємо музику, танцюємо, співаємо, фотографуємося... і спимо.

Павло Ковальський:Який самий приємний подарунок ви одержали колись від прихильників?

Наталія Валевська: Мій портрет. Він і досі прикрашає мою оселю.

Павло Ковальський: Чи пам'ятаєте ви ваші шкільні роки? Підтримуєте стосунки з однокласниками?

Наталія Валевська: Звісно, пам'ятаю. Вони були надзвичайно веселими. Досі вчителі кажуть, що такого випуску не було. Ми були бешкетниками, творчими, несамовитими, дуже активними. Підтримую стосунки з однокласниками, нещодавно зідзвонювалися з моїми шкільними подругами – Наталкою та Лесею.

Павло Ковальський:Яке саме найкраще місце на Землі, де ви коли-небудь побували?

Наталія Валевська: В животі у моєї мами.

Павло Ковальський:Яким був ваш самий приємний сюрприз у житті?

Наталія Валевська: Цьогорічний день народження. Коли о 8.30 ранку мій колектив прийшов мене вітати під вікном.

Павло Ковальський:Найближчі плани на майбутнє?

Наталія Валевська: Сольний концерт 15 грудня у Палаці "Україна". Приходьте всі, запрошую.

Павло Ковальський:Як проходить ваша підготовка до ювілейного концерту? Щасти вам.

Наталія Валевська: Щодня репетирую з балетом. Контролюю процес виготовлення сценічних костюмів. Працюємо над музичним матеріалом, режисурою. Спілкуюся з гостями та учасниками мого концерту.

Павло Ковальський:Ви любите шумні компанії друзів?

Наталія Валевська: І так, і ні. В залежності від мого фізичного та емоційного навантаження. Інколи просто хочеться побути в лісі насамоті. А інколи "випустити пару".

Павло Ковальський:Як ви проводите вільний час, чим полюбляєте займатись?

Наталія Валевська: Читаю літературу, відвідую арт-виставки, святі місця, відновлюю здоров'я або проводжу профілактичні роботи, відвідую спа-салони, проводжу час із родиною і друзями тощо.

Павло Ковальський: Яка ваша найзаповітніша мрія?

Наталія Валевська: Бути здоровою.

Павло Ковальський:Чи плануєте знімати найближчим часом ще один кліп? Якщо так, то який саме, на яку пісню?

Наталія Валевська: Планую зайнятися постпродакшеном кліпу на пісню "Скажи мне да".

Павло Ковальський:Дорога Наталіє, привіт! Я новий прихильник вашої творчості. Нещодавно ознайомився з вашою творчістю, талантом цілої України! Ви дуже талановита людина. Ваші пісні йдуть від щирого серця, за що велике вам спасибі! Який був ваш самий приємний спогад дитинства?

Наталія Валевська: Всі сімейні свята, бо вони завжди проходили весело: ми співали, танцювали. У нас була дуже весела родина, доки не всі не роз'їхалися хто куди. Також пригадується, як ми рибалили з татом.

Valentyn: Скажи, пожалуйста, если бы у тебя была машина времени, которую можно использовать только один раз (либо вернуться в прошлое и что-то, может быть, исправить, либо в будущее, узнать, что будет). Как бы ты ее использовала, и использовала ли бы? И вообще, есть то, о чем жалеешь и хотела бы изменить в жизни? Спасибо за ответ!

Наталія Валевська: Звісно, хотілося б зазирнути в майбутнє. Якби я знала, що мене чекає, то вибудувала б чіткий план.

Ні про що не шкодую, бо кожен мій вчинок дозволяв формуватися мені як особистості.

Valentyn:Если бы вас позвали на необитаемый остров, что бы вы взяли с собой?

Наталія Валевська: Сірники і сокиру. Друзів і рідних (якщо вони погодилися б).

Zhanna Kalandarova: Представь, что тебе на час даны крылья, куда бы ты полетела?

Наталія Валевська: Зараз дуже холодно, щоб літати. Хіба що – в шубі. :) Дуже люблю Іспанію, тож мій шлях, напевно, був би направлений туди.

Zhanna Kalandarova:Как ты считаешь, где лучше слушать твою музыку в наушниках: в тихой и спокойно атмосфере, расслабляясь,или же в метро,на улице, во время активного жизненного ритма? И можно ли провести идентичную параллель с местами и способом чтения книг?

Наталія Валевська: В залежності від обставин. Якщо потрібно вислухати новостворений музичний матеріал, то – навушники. Якщо говорити про книги, то краще читати у спокої, бо я люблю заглиблюватися в зміст того, про що читаю.

Zhanna Kalandarova:Наташа, если бы тебе сейчас дали возможность поучиться у кого-то из еще живущих великих музыкантов, исполнителей, актрис, к кому бы ты пошла на мастер-класс?

Наталія Валевська: До Станіславського, Поваротті і Майкла Джексона.

Zhanna Kalandarova:Наталіє, про що зазвичай думаєш під час запису пісень?

Наталія Валевська: До кожного запису готуюся, намагаюся провести асоціативні картинки (або шукаю в інтернеті, або роздруковую фотографії і ставлю на пюпітр для натхнення). Тож теми бувають різними.

marina2013:Наташа, скажи, а что такое душа? Что такое своевременность, и насколько она важна? Что такое друг? И что из последнего услышанного или увиденного в мире музыке тебя вдохновило, чтобы ты вот прям так сказала: "Эх, мне так!"?

Наталія Валевська: Душа – дар Божий нам, простим-смертним, і надія на Життя Вічне.

Щодо своєчасності… Один мій знайомий запізнився на ділову зустріч, на яку чекав багато років. А потім – чекав ще 15...

Друг – це надійність і відрада.

Мене надихнуло шоу Ані Лорак у Києві та Селін Діон.

marina2013:Наталію, тобі сняться віщі сни? Якщо так – які здійснилися?

Наталія Валевська: Мені інколи сняться місця, в яких у реальному житті я згодом опинялася і розуміла, що це дежавю. Таке буває зі мною часто. Але моїм друзям снилися віщі сни про мене, яки згодом справджувалися.

marina2013:Чем поклонники отличаются от фанатов?

Наталія Валевська: Фанати – люди, які надмірно одержимі кимось або чимось. А у прихильників є межа, але, тим не менш, вони з любов'ю ставляться до свого улюбленця.

marina2013:Наталіє, скажи, що найбільше цінуєш в людях?

Наталія Валевська: Людяність.

marina2013:До кого звертаєшся, якщо тобі потрібна порада?

Наталія Валевська: Дивлячись стосовно чого... Вчора, наприклад, отримала пораду від Софії Михайлівни Ротару стосовно того, як не хвилюватися перед таким відповідальним концертом.

marina2013: Назви три складові людського щастя, на твою думку?

Наталія Валевська: У кожного вони різні. Щастя – це життя, Господь, здоров'я.

marina2013: Наташа, какая фраза вас раздражает? О чём нельзя забыть? Как думаете, что нельзя прощать? Что Вас вдохновляет? Как скрасить одиночество?

Наталія Валевська: Фраза "как дела?". Я люблю оригінальність у людях.

Якщо склерозу немає, то ні про що не забудете. :)

Прощати потрібно все. Не можна жити з образами – заробите собі хвороби.

Надихають вистави, кінострічки, відвідування різних виставок (нещодавно, наприклад, була на виставці Нікаса Сафронова), виступи моїх улюблених артистів.

Якщо ти з Богом, то ти ніколи не одинокий.

marina2013:Що найважче на етапі підготовки до концерту?

Наталія Валевська: Немає нічого простого.

marina2013:Какое у вас любимое женское и мужское имя?

Наталія Валевська: Улюблених зараз немає. Але якби народилися діти, я би назвала їх Марія (на честь Цариці Небесної) та Володя (на честь Св. Князя Володимира).

marina2013: Привет, Наташа. У тебя очень красивое имя. :) Если не секрет, как тебя называют близкие? Как думаешь, какими качествами тебя оно (имя) наделило (три положительных, три отрицательных). Какую музыку слушаешь (западную, украинскую)? Кого считаешь наиболее успешными в нашем шоу-бизнесса? Удачи и творческих успехов!

Наталія Валевська: З приводу імені – у Туреччині теж так вважають. :)

В нашому шоу-бізнесі вважаю найуспішнішими Вєрку Сердючку, Ані Лорак, Софію Ротару, а також Потапа і Настю. Дуже часто слухаю Gipsy Kings, Селін Діон, а також латино-американську музику. Люблю українську народну музику.

Моє ім'я означає з грецької "рідна". Цим іменем мене назвала моя тітка Галя. Мати мене хотіла назвати Сашею, Дашею, Катею, але коли тьотя подивилася в колиску, сказала: "Вона – Наташка".

Негативних рис немає – тільки позитивні.

Misha:Наташа, а какие у вас есть скрытые таланты? Например, может, вы обладаете даром предвидения или умеете рассмешить до слез, пробежать быстрее всех стометровку или делать уколы со сноровкой медсестры? Какие навыки и пристрастия в вас делают вас особенной для друзей и близких? Спасибо!

Наталія Валевська: З мене вийшов би хороший лікар. Колись хотіла освоїти цю професію. Дійсно, добре роблю уколи. І за потреби роблю їх колективу і навіть собі. Знаю цілющі властивості трав і інколи надаю поради щодо здоров'я.

Misha:Наташа, добрый день! Что ты делаешь в минутки, когда грустно? Бывает ли такое? Как поднимаешь себе настроение?

Наталія Валевська: У мене, як і в усіх, бувають хвилини, коли сумно. Мені просто необхідно усамітнитися, переварити ситуацію, дочекатися емоційного спокою. А оскільки я оптиміст, це триває недовго. Роблю собі улюблений чай щось солоденьке. Шоколад, наприклад, має здатність покращувати настрій. І слухаю веселу музику.

Misha:Наташа, знакомо ли тебе словосочетание "слезы радости"? Если испытывала такое состояние, расскажи случай!

Наталія Валевська: Дуже знайомо. Особливо останнім часом я стала сентиментальною. Вчора прочитала відгук на моєму офіційному сайті і від радості заплакала.

Misha:Расскажи,пожалуйста, о своих жизненных позициях и принципах.

Наталія Валевська: Життєва позиція – Всесвіт за нас. Принципи: відстоювати правду або бути на стороні правди.

Misha:Скажи, а що для тебе головне? В житті, в роботі, в дружбі, в стосунках?

Наталія Валевська: Головне – не збитися зі шляху праведного.

Misha:Какова, по вашему мнению, цель настоящего артиста? Что отличает вас и вашу команду от других исполнителей отечественного шоу-бизнеса?

Наталія Валевська: Мета справжнього артиста – не залежно від обставин, радувати глядача, надихати його. А наступне питання я переадресую до прихильників.

Misha: Наташа, у тебя потрясающие песни, нереальный балет! Сколько человек у вас над этим трудится в команде? И нужны ли вам еще люди? Сколько человек в вашей команде? Расскажи, кто они, чем увлекаются? Например, кто они, твои молодые люди Богдан или Слава? Как они к тебе попали в команду? Кто принимает окончательное решение? Ты строгий директор?

Наталія Валевська: Дійсно, у мене нереальний балет – працелюбний, позитивний. Якщо говорити про шоу, яке готується до сольного концерту, то працює дев'ять людей (вісім артистів балету та хореограф-постановник). Ще у нас є піар-менеджер Слава, а також Володимир продюсер, і наш бухгалтер Зоя Дмитрівна.

Zhanna Kalandarova:Если вдруг на сцене забываешь слова, как выходишь с ситуации?

Наталія Валевська: Складаю на ходу.:)

Zhanna Kalandarova:Наташа, поддерживаешь ли контакт с теми людьми, которые провели вас в анс" – Кузьмой и Наташей Могилевской? Как относишься к их творчеству? Не хотела бы спеть еще какую-то песню Скрябина?

Наталія Валевська: Не підтримую зв'язків. Просто вітаємося при зустрічі. До творчості ставлюся позитивно. Поки що планів заспівати пісню Скрябіна немає. Але – чому б ні?

Zhanna Kalandarova: Наташа, а можешь ответить на простой вопрос: сколько диезов в ля-мажоре?

Наталія Валевська: Два.

Zhanna Kalandarova:Наташа, если бы у тебя была возможность только один день читать мысли одного человека, кто бы это был?

Наталія Валевська: Це некоректно і неетично копирсатися в думках людей. Навіть якщо це моя мама – вона має повне право на особистий світ.

Lilia:Наташа, после сольникасобираешься ли ты давать концерты в России?

Аякже, і не тільки в Росії! Творчість не має меж!

Lilia:Наталія, як вам вдається залишатися такою доброю, незважаючи на те, що стали досить популярною особистістю? І чому, на Вашу думку, багато зірок зіпсували свій характер, ставши популярними?

Наталія Валевська: Я не така біла й пухнаста, як Ви вважаєте. У мене теж бувають гнівні моменти. Знаю, що злість ні до чого доброго не доводить. Позитивне мислення – це основа Всесвіту. Якби всі позитивно мислили, ми б притягували тільки хороше.

Lilia:Наташа,привет! Хочу пожелать тебе огромной удачи и успехов в подготовке к грандиозному сольному концерту в Киеве.Я знаю,ты большой трудоголик с невероятной энергетикой и трудолюбием, пусть все задуманное тобой воплотится 15 декабря.Скажи, пожалуйста, как ты бы охарактеризовала выражение "песня-хит", какие ее составляющие? Очень жду выхода твоего альбома!

Наталія Валевська: Пісня-хіт – пісня, яка не потребує додаткової розкрутки та матеріальних вливань. Наприклад, "Палала": її ніде не хотіли брати, але вона сама знайшла шлях і здобула любов глядачів. Також до визначення хіт причетний Господь, бо саме він надсилає потрібну інформацію через провідників-авторів.

Ievgenii Brovko:Наталіє, доброго дня. Як проходить підготовка до Вашого сольного концерту? Будуть прем'єри?Якщо так, то скільки пісень чекати? З приводу пісні "Скажи мне да" дуже крутий сингл. Чи плануєте знімати на нього кліп, адже таке творіння повинно бути екранізованим. Чи плануються нові дуети, з ким? Давно не чули україномовних пісень. Коли ж все-таки Ви порадуєте україномовну публіку? Ви відпочиваєте? Де, коли і як (останній відпочинок)? Як плануєте святкувати Новий Рік? Чи є якісь плани? Корпоративи уже забиті? До якого числа у вас розпланований графік? Ну і саме цікаве питання. Скільки ж коштує Наталка Валевська в Новорічну Ніч (година виступу)? Тільки місто Київ? Чи можна запрошувати і в інші міста? Дякую за відповіді.

Наталія Валевська: Незабаром відбудеться зустріч із прихильниками і бажаючими взяти участь у конкурсі на кращий плакат. Місце проведення конкурсу: Dream Town, 1, третій поверх, 16.00, 7 грудня. Умови конкурсу – на офіційному сайті та у соцмережах.

На Новий рік я буду традиційно на сцені. Корпоративи уже забиті.

Відпочиваю дуже рідко.

Скільки ж коштує Наталка Валевська в Новорічну Ніч? Це питання до мого продюсера Володимира Пригладя. Його телефон – на офіційному сайті. Я відгукнуся на запрошення у будь-якій точці всесвіту. Можу заспівати навіть у космічному кораблі. :)

Denis Samsonov:Чи підтримуеш ти Євромайдан?

Наталія Валевська: Це питання найактуальніше зараз. Я з тих людей, яким небайдужа доля сім'ї. Мама отримує 700 гривень пенсії – вважаю, що вона заслуговує на більше. Як і мільйони пенсіонерів. Дуже хочу, щоб ті, хто закінчує навчальні заклади, мали змогу потім влаштуватися на роботу. Наша країна вже давно заслужила кращу долю, і у нас для цього є все. Хочу, щоб українці об'єдналися всі в молитві за Україну. Без допомоги Бога – ніяк. Треба пам'ятати, що у світі всього чотири міста, де являється Мати Божа, і два з них – у нас: Києво-Печерська і Почаївська лаври. Сили Небесні з нами, тож думаю, що все буде добре. Я надію не втрачаю!!!!!

Olia2704:Наталіє, незабаром на нас чекають неймовірні свята – новорічні! Хотілося б хоча б на мить повернути Вас до дитинства. Чи можете пригадати найяскравіше дитяче враження чи спогад? Яка найзаповітніша мрія втілилася і змусила переконатися, що дива існують? Поділіться, чи вже знаєте, чого попросите у цей Новий рік у Діда Мороза?

Наталія Валевська: Так хочеться напередодні Дня Св. Миколая та Нового року якогось дива. В дитинстві раділа примітивним речам – подарунковій іграшці та коробці з цукерками, і була надзвичайно щасливою. Зараз у дітей цінності інші – вони радіють гаджетам. Але батьки самі винні. Моя заповітна мрія була поїхати у Діснейленд, і вона здійснилася.

Я на кожному концерті прошу здоров'я для моїх глядачів, родини, колективу та себе, коли загадую бажання під пісню "Желания сбудутся".

Marinkaa:Ты веришь в чудо? Живешь ли ты его ожиданием?

Наталія Валевська: Я вірю в чудеса. Вони зі мною трапляються регулярно. І так, я живу в очікуванні дива.

Дякую всім за питання. Вибачте, кому не відповіла.

Люблю вас і чекаю на ювілейному концерті.

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Все новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять
Подписывайтесь на наш
канал в Telegram
Узнавайте первыми все
самое важное и интересное
Подписаться