Руслан Кошулинський: комунізм, як і фашизм, треба заборонити

Віце-спікер ВР розповів про "війни", які Росія веде проти України.

Руслан Кошулинський

На сайті "Главред" відбувся чат із заступником голови Верховної Ради, народним депутатом від "Свободи" Русланом Кошулинським. Спілкуючись із читачами, він розповів, чого чекати від нового політичного сезону, які шанси на підписання Угоди про асоціацію з ЄС восени, які "війни" ведуться між Росією та Україною, а також на що спрямовані розмови про фашизм.

Подаємо стенограму чату з Русланом Кошулинським.

Mitia:Верите ли вы в смену власти в 2015 году? Может ли это произойти спокойно, на выборах, или нужен будет народный бунт и митинги? Кто имеет больше всего шансов возглавить страну в 2015-ом?

Руслан Кошулинський: Вірити треба в Господа, а людям – довіряти. Треба робити свою справу. Надіюсь, що країну очолить людина, якій українці довіряють найбільше.

Gallina: Чи мають під собою реальне підґрунтя розмови про те, що восени в парламенті може з'явитися нова фракція?

Руслан Кошулинський: Поки не змінене законодавство, зокрема, щодо формування фракцій у Верховній Раді (мається на увазі кількість), нової фракції не буде.

den_:Чи зможуть парламентарі прийняти всі євроінтеграційні закони? Щодо яких із них можуть виникнути проблеми?

Руслан Кошулинський: Більшість законопроектів, які стосуються євроінтеграційних проблем, будуть ухвалені.

den_:Пане Кошулинський, чого ви очікуєте від нового політичного сезону? Будуть чергові бійки, лайки та блокування трибуни? Чи вдасться злагоджено працювати?

Руслан Кошулинський: До листопада місяця діяльність Верховної Ради буде підпорядкована питанню саміту у Вільнюсі. Після того почнеться президентська виборча кампанія.

dim-dim:Чому опозиція не робить все можливе в залі ВР, аби вирішити питання київських виборів, не добивається цього всіма силами, як добивалася персонального голосування? Чи опозиційні лідери думають балотуватися в президенти, тому за Київ поки що ніхто активно не бореться?

Руслан Кошулинський: Проблема місцевого самоврядування в Україні є однією з наріжних. Без вирішення цього питання, вважаю, розвиток держави буде мінімальним. Зокрема, право громадян, членів територіальних громад – вибирати собі представників та управлінців.

dim-dim: Як, з вашої точки зору, Україна повинна вибудовувати свою зовнішню політику (рухатись в Європу, балансувати між Росією і Європою чи інше)? Як оцінюєте шанси України на саміті у листопаді?

Руслан Кошулинський: Вважаю, шанси на підписання Угоди про асоціацію в листопаді є високими. Україна має максимально ефективно очиститися від радянського способу мислення і достойно увійти у сім'ю європейських країн.

dim-dim:Пане Руслане, як оцінюєте російсько-українські відносини на даному етапі, зокрема, в контексті нещодавніх "торговельних війн"? Чого, по-вашому, слід чекати від РФ із наближенням саміту в листопаді?

Руслан Кошулинський: Вважаю, що керівництво Російської Федерації докладе максимум зусиль для блокування підписання асоціації. Наші відносини з цією країною сьогодні перебувають в стані економічної, гуманітарної, релігійної, політичної війни.

Михаил: Добрый день! Ваша партия выступает за экономический национализм и предлагает "простым" украинцам покупать украинские товары.Почему же ваш лидер Тягнибок ездит на машине стоимостью около 100 тысяч долларов? Ведь эти деньги вы вложили в экономику Японии, а не своей страны. Значит, у вас разные принципы для себя и "простых" украинцев?

Руслан Кошулинський: Я ще ношу джинси, які вироблені в Туреччині...

Патріот: Чому вийшли з партії "Свобода" в Житомирі,Луганську? Знаю, що в партіюї "Свобода" почали лізти бізнесмени.Чи це СБУ їх вам заслала? Пора вам у"Свободі" провести люстрацію, бо за рік-два втратите всю довіру, яка збиралася роками.

Руслан Кошулинський: Партія – це не закритий клуб. Це відкрита організація, яка налічує близько 20 тисяч людей. І завдання партії – не створювати внутрішньопартійні секретні підрозділи для відслідковування діяльності членів партії, а своєчасно відрізати відгнивші паростки, які б не давали змогу загнивати загальній ідеологічній програмі партії.

cfyz:Пройшов час, світ змінився, змінились люди, вони стали більш толерантні. Навіщо вашій політсилі зв'язок із такими історичними подіями, як СС "Галичина"? В Європі, та й в Україні, свідомі люди цього не розуміють – ні антисемітизму, ні нацизму в його екстремальній формі. Може, вам треба переглянути свої програмні постулати та публічно осудити нацизм і відмовитись від нього? Ось і ваш лідер в Брюсселі щось зрозумів. Ваші позитивні дії, які поліпшують політичний стан в державі, та вашу принциповість у цих питаннях розумію. Приберіть негатив.

Руслан Кошулинський: Дякую за пропозицію.

Михаил:Добрый день. 1.Скажите, пожалуйста, за что "Свободу" исключили из Альянса европейских национальных движений? 2.Узнал из Вашей биографии, что Вы в начале 90-х работали поваром в Сибири? Вам не кажется, что это подло – в трудной ситуации ехать в Россию на заработки, а когда чего-то добились, разжигать межнациональную рознь и обливать Россию и ее народ грязью?

Руслан Кошулинський: 1. Нас нізвідки не виключали.

2. Пропоную Вам ознайомитися із законопроектом про національні меншини, автором якого я є. Я переконаний, що Ви зміните свою точку зору.

dot36:Хочу уверить Кошулинского, что мы, народы Украины, живем в своем государстве,на своей земле, стране, выстроенной нашими предками,ими же защищенной от нацистов и их холуев из ОУН-УПА. А потому попытки галицайских фашистов превратить Украину в большой бандеровстан, где в героях палачи и убийцы,организовавшие геноцид на Волыни, где дискриминируются наша вера,наш язык,наша история и культура, завершатся тем,что мы встанем на защиту нашей страны от фашистов в вышиванках с оружием в руках,как это сделали наши деды в 1945 году,освободив Украину и от нацистов, и от их пособниковвсевозможных организаций украинских националистов,в частности СС "Галычина" или палачей УПА.

Руслан Кошулинський: Саме завдяки таким, як Ви, я пішов у політику.

Novoross:Согласно ст.5 Конституции Украины, "единственным источником власти Украине является народ". Так почему, когда принимается судьбоносное решение по выбору вектора развития Украины, Президент и депутаты узурпировали право выбора вектора и категорически отказываются проводить всеукраинский референдум, чтобы узнать мнение большинства граждан Украины по этому вопросу? Законны ли действия Президента и депутатов, ведь Президент и многие депутаты перед выборами озвучивали одни обещания, а придя к власти или получив депутатский мандат, производят совершенно противоположные действия?

Руслан Кошулинський: Виходячи з Вашої логіки, пропоную Вам вийти з пропозицією зміни Президента і депутатів.

Novoross:Как Вы считаете, подделка документов – это уголовное преступление или политическое деяние?

Руслан Кошулинський: Етично-кримінальне.

Odessit:Як ВО "Свобода" ставиться до фашизму, і що таке "фашизм" у сучасному розумінні?

Руслан Кошулинський: Ця ідеологія є людиноненависницькою, як і комунізм. Вважаємо, що ці ідеології мають бути заборонені.

Odessit:Які висновки влада зробила після Врадіївки? Були гучні заяви президента та Генерального прокурора України про перевірку всіх фактів застосування незаконних методів роботи міліції по всй Україні, але цього щось не робиться. Навіть навпаки. Прокуратура всіляко приховує посадові злочини в міліції, не бажає їх розслідувати. Може, настав час заслухати Генерального прокурора України у Верховній Раді з питань застосування незаконних методів дізнання і слідства в міліції та роль прокуратури в цій проблемі? Дуже актуальна сьогодні ця проблема. Люди скаржаться прокурорам, а прокурори постійно не вбачають складу злочинів в незаконних діях міліціонерів, при чому без будь-яких чесних прокурорських перевірок і проведення повноцінного слідства. Нема складу злочину і все! Хоч кілок їм на голові теши, а складу злочину вони не вбачають. Як із цим явищем боротися?

Руслан Кошулинський: Дякую за запитання. Сьогодні на погоджувальній раді опозиція порушила це питання щодо дій правоохоронних органів і взаємин із Генеральною прокуратурою.

Найкращий інструмент – це максимальне висвітлення злочинних дій.

Odessit:На Вашу думку, правоохоронну систему розвалюють умисно? Може, щоб безкарно докрасти те, що ще залишилося?

Руслан Кошулинський: Погоджуюся з Вашою думкою.

Odessit:Ви можете коротко розповісти про операцію імперських спецслужб із використанням болгарського депутата для дискредитації ВО "Свобода" в європейському парламенті? І як же їм підспівував Вадим Колесніченко! Здається так, що він був із ними у змові. А це вже зрада України! А ще Колесніченко підступно намагався спровокувати міжетнічний конфлікт між українцями і поляками. Чому цим діянням не надано юридичної оцінки в Україні?

Руслан Кошулинський: З приводу кроків Колесніченка було звернення народного депутата від ВО "Свобода" Ірини Фаріон до СБУ. СБУ не виявило складу злочину в його діях. Такі дії спецслужб із використанням депутатів Європарламенту будуть продовжуватися з огляду на зростаючу підтримку "Свободи" в Україні, та й за її межами.

Odessit:Я особисто щиро вважаю Степана Бандеру Героєм України, і ніхто і ніякі суди мені не заборонять так вважати. Адже Бандера воював за Україну, українські інтереси і на своїй – українській землі. У всьому світі лідери національно-визвольних рухів є національними героями, а у нас в Україні Москва і її комуно-фашистська пропаганда наших героїв перетворила на ворогів. Люди ще мало знають правди про український національно-визвольний рух і живуть цими україножерськими московськими міфами.

Руслан Кошулинський: Щиро Вас підтримую. Нам ще треба докласти багато зусиль для максимальної популяризації українських героїв. Дякую.

Odessit:Як Ви ставитесь до заяви одеського "губернатора" Матвійчука про те, що він начебто через повагу до одеситів говорить виключно російською мовою? А як же бути нам - одеситам-українцям? Він нас тоді не поважає?Гірше за все, коли політики з українськими прізвищами підігравають імперії і шовіністам. Це – зрада державних інтересів, і не місце таким людям в політиці.

Руслан Кошулинський: Державний службовець зобов'язаний знати державну мову і послуговуватися нею у свій робочий час. Рівень поваги до держави – це рівень знання державної мови.

Odessit:Як Ви ставитеся до цих штучних антифашистських мітингів, які проводить влада за допомогою справжніх фашистів, таких як Колесніченко, Костусєв, і за участю бандитів різних мастей? Це ж пряме роздмухування вогнища міжнаціональних конфліктів! Якщо так піде далі, то ці російські шовіністи-фашисти скажуть, що всі українці – фашисти, бо ми говоримо своєю рідною мовою – українською І до чого тут фашизм взагалі? Для чого влада провокує конфлікти? Люди сміються над цими антифашистськими мітингами. Чи ці фашисти нас за дурнів вважають? Я говорю на російських шовіністів "фашисти" тому, що форми і методи роботи у них дійсно фашистські.

Руслан Кошулинський: Це політична технологія, направлена проти українських націоналістів. Дякую за запитання.

Odessit:Як Ви прийшли в політику? Чим займалися до політичної діяльності?

Руслан Кошулинський: У політичній діяльності брав участь зі студентських років (1990-1991 роки), член ВО "Свобода" – з середини 90-х. Закінчив Львівський спортінтернат, Львівський кооперативний технікум за спеціальністю технік-технолог по приготуванню їжі. Тернопільська академія народного господарства, правознавство. Був на заробітках у Росії, артіль золотовидобувників, північ Красноярського краю. Там особисто відчув, що таке соціальна та національна нерівність. Це було основною спонукою змінювати ситуацію в Україні.

Ivan Ivanov:Скажіть, будь ласка, ВО "Свобода" за входження України в ЄС, чи є якись сумніви?

Руслан Кошулинський: ВО "Свобода" за входження України до Європейського Союзу.

Наталия Сафонова:Пане віце-спікер! Що Вас, як людину і політика, все-таки дратує в діяльності окремих членів Вашої політсили? Що треба робити ВО, щоб довести народу, що ви щирі і чесні патріоти, а не чергові популісти, що рвуться до державного корита?

Руслан Кошулинський: Світ змінити не можна – можна змінити тільки себе. Нам треба постійно вдосконалюватися, бути собою і не піддаватися на провокації.

dot36:Задавая свой первый вопрос, я хотел от вас простого понимания того, что мы, антифашисты, живем в своей странеУкраине, на своей земле,а потому мы будем защищать себя и свои семьи,свой мир и свою веру до последнего вздоха, не испытывая никакой жалости к тем,кто хочет видеть Украину одним большим бандеровстаном. Вы готовы к такой беспощадной войне, или фашисты "Свободы"надеются на нашу покорность,как скота, идущего на бойню? Уверяю вас, мы умеем воевать не хуже,чем наши деды, разбившие нацистов и их холуев из ОУН-УПА в 1945-ом.

Руслан Кошулинський: Враховуючи Ваше запитання, переконаний, що "Свобода" робить усе правильно.

Oleksandr Feshchenko:Слава Україні! Пане Руслан, Ви чесна і порядна людина і патріот нашої країни (це видно неозброєним оком). Дозвольте таке питання: я так розумію, Ваша посада може і не головна в "ієрархії" ВР, але вагу все ж таки має, щоб викрити усі "неподобства" у Верховній Раді. Наприклад, хто з депутатів має дипломатичні паспорти і на яких підставах, звідки поступають продукти у буфет ВР та за якими цінами, скільки коштують ліки у Феофанії, сім яких депутатів відпочили у відомчих санаторіях та за якими цінами, чи користуються всіма перевагами, наданих ВР, працівники Ради,включно з прибиральниками? Таких питань, начебто і дрібних – безліч! І люди були б Вам і партії "Свобода" дуже вдячні, якби Ви з партійцями постійно викривали, як по-справжньому живуть депутати, а натяки про те, що "Свобода" дорвалася до "годівниці", відпали б самі по собі. І нарешті, хто все ж таки встановив паркан біля Верховної Ради?

Руслан Кошулинський: "Свободівці", які не проживають у Києві, живуть у готелі "Україна". І я також. Члени фракції не відпочивали у відомчих санаторіях. Не знаю, хто встановив паркан, але знаю, хто його спиляв.

Odessit:Дуже багато одеситів підтримує ВО "Свобода"! На День Незалежності Ви добре заявили про себе в Одесі. Так тримати й надалі, щоб всі ці україножери костусєви поприжимали хвости. Покажіть себе і на День нашого міста без політики! Ще більше прихильників отримаєте.

Руслан Кошулинський: Дякую.

Odessit:Як Ви ставитесь до такого явища в українській політиці як Вадим Колесніченко? Хто він?

Руслан Кошулинський: За класиками, "тип жолудково-виживабельний". Поєднання двох визначень Івана Франка та Оксани Забужко: пристосованець із заниженою планкою цінностей.

Михаил Мазуровский:А зачем эти вопросы-ответы? Одни общие, ничего не значащие и даже примитивные и односложные ответы.Из ваших ответов видно,что вы и ваша "полит" партия достойная продолжательница Гитлера, и ничего нового вы не можете и не умеете предложить!

Руслан Кошулинський: Ви небайдужі, і це вже немало.

Михаил Мазуровский:А почему не покупаете украинские джинсы и машины,вы ж проповедуете экономический национализм!!!

Руслан Кошулинський: Шкода, машини не маю, бо не маю прав.

А щодо українських джинсів – напишіть, будь ласка, адресу магазину, де такі можна придбати.

Ivakor:Из Вашего личного опыта, что проще – куховарить в таёжной экспедиции или заниматься тем, чем Вы занимаетесь теперь в ВР? И согласны ли Вы с тезисом, что "каждая кухарка может управлять государством"? Если нет, то почему? Спасибо.

Руслан Кошулинський: Мирослав Дочинець: "Суспільство належить майстрам". Люди, які є фахівцями у своїй справі, вдосконалюють себе постійно в ній, мають визнання інших, можуть називатися майстрами своєї справи, незалежно від фаху.

Smilik:Як Ви ставитеся до пропозиції Вашого колеги пана Журавського, який хоче відкривати засідання Ради молитвою?

Руслан Кошулинський: Цікава пропозиція, і багато хто зможе вправлятися в українській мові.

Lurdes:Г-н Кошулинский, 1) на ваш взгляд, освободит ли власть Юлию Тимошенко до 2015 года, и каковы ее шансы в "большой политике"? 2) За месяцы вашей парламентской деятельности жалели ли вы когда-нибудь, что оказались в ВРУ? 3) Насколько легко вам находить общий язык со спикером Рыбаком? Спасибо.

Руслан Кошулинський: 1) Це залежить від стрижневої позиції Європейського союзу і особистого бажання продовжувати політичну кар'єру.

2) Якби сказав "ні", злукавив би.

3) Якщо тобі треба йти, а йде дощ – береш парасолю. Головне – йти.

Сейчас вы просматриваете новость «Руслан Кошулинський: комунізм, як і фашизм, треба заборонити». Другие новости политики читайте в разделе «Политика». Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять