Учасники акції "Вперед" перейшли в "Осінній наступ"

Учасники Всеукраїнської громадянської акції "Вперед!" у разі невиконання їхніх вимог 1 грудня проведуть загальнонаціональний страйк.

Учасники Всеукраїнської громадянської акції "Вперед!" планують провести 1 грудня загальнонаціональний страйк, якщо до того часу не будуть виконані їхні вимоги.

Начальник штабу акції Андрій Панаетов, в акції під стінами Верховної Ради взяли участь активісти "Вперед!" від 250 громадських і профспілкових організацій з усіх регіонів України. Головна вимога, яка об`єднала всіх цих людей, – "Геть Верховну Раду!".

За словами Андрія Панаетова, в Україні немає жодної соціальної групи, яку б влаштовувала ситуація в країні. "Сьогодні під стінами парламенту зібралися люди справи – делегати Всеукраїнської громадянської акції протесту "Вперед". Ми тут, щоб інформувати депутатський корпус, уряд і Президента про те, що чаша нашого терпіння переповнена. У річницю Податкового Майдану дано старт третьому етапу акції "Вперед!" – Осінньому наступу. Сьогодні ми вручили депутатам повідомлення про звільнення у зв`язку з невиконанням покладених на них народом України обов`язків і порушенням ними присяги. Народ вимагає справедливості".

За його словами, учасники сьогоднішньої акції повністю поділяють обурення чорнобильців і афганців. "Ми розділяємо невдоволення тих, хто через декілька років виходитиме на пенсію. Ми розділяємо обурення медиків і вчителів. Ця Верховна Рада вже давно стала філіалом Кабміну. Депутати більшості й "тушки", що долучилися до них, стали кнопкодавами. Тому сьогодні головна наша вимога – саморозпуск Верховної Ради".

"У разі невиконання наших вимог 1 грудня почнеться загальнонаціональний страйк", - заявив Андрій Панаетов.

Голова громадської організації "Підприємці Поділля" Галина Кулик зачитала перед присутніми символічний Наказ про звільнення народних депутатів України. "З сьогоднішнього дня ми переходимо до якісно нового етапу роботи. Ви, панове депутати, більше не представляєте народ України. Його представляємо ми. І ми повідомляємо вам: ми організували всенародний рух – у кожному місті, у кожному регіоні. Ми висуваємо реальну альтернативу владі й начисто переберемо весь державний двигун. Ми примусимо державну машину працювати на свій народ, а не проти! Час переговорів минув. Настав час дій", – під оплески мітингувальників заявила активістка Акції "Вперед!".

Також на мітингу було прийнято текст Відкритого листа Президенту України з вимогою ветувати закон про спрощену систему оподаткування (№ 8521), в якому не враховано принципові вимоги підприємців. Окрім вимоги до гаранта Конституції зупинити набуття чинності закону, здатного зруйнувати малий бізнес у країні, активісти, які виступили на мітингу, наполягають на тому, щоб було зупинено земельну реформу, яка призведе до того, що вся земля опиниться в руках великого капіталу, а селяни фактично стануть кріпосними. Присутні на мітингу зажадали почати реальну боротьбу з корупцією в усіх ешелонах влади, введення персональної відповідальності чиновників за зловживання.

Голова Комітету Верховної Ради з питань промислової та регуляторної політики і підприємництва Наталія Королевська, яка теж перебувала на площі перед парламентом, вважає, що за 20 років Незалежності України влада нічого так і не зрозуміла. "Уряд і провладна більшість у Верховній Раді ставляться до підприємців за принципом: "Ви нам або раби, або вороги". Своїми діями вони знищують економіку, позбавляють людей роботи і зарплати, а державу – джерела доходу. Влада своїми діями провокує кризу в країні, робить усе, щоб люди були убогими й залежними. Чиновники в Україні не розуміють, що підприємці – це люди, які створили себе самі, створили робочі місця й дають роботу людям, - прокоментувала Наталія Королевська події, які відбуваються. - Єдине, чого вони вимагають від влади – не заважати і залишити їх у спокої".

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Все новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять