Там, де пиво п’ють гарячим…

Під час різдвяних свят у Львові пригощають …пивом. Але незвичайним. З винним смаком, поєднаним з букетом карамельного солоду та джерельної води. Це пиво називається "портер". Легенда розповідає, що з давніх-давен лише на зимові свята спеціально для різдвяного частування монахи у Львові та околицях варили саме таке пиво.

До речі, англійці справедливо вважають портер своїм особливим, адже цей сорт пива був уперше приготований англійським пивоваром Ральфом Харвудом у першій половині XVIII століття в Лондоні. Це пиво було не тільки міцне, а й поживне, а тому вважалося, що його пили люди, що важко працювали.

У цю пляшку об’ємом 0,3 літри наливали лише портер – темне міцне пиво

"Львівський портер п’ють теплим з додаванням меду, кориці, гвоздики, лимонної цедри... І це не лише смачно, але й корисно, як профілактика від простудних захворювань", – говорить екскурсовод з музею-пивоварні Олена Венцак.

Гаряче пиво – традиційний різдвяний напій ще кількох країн. Наприклад, у Німеччині та Великобританії саме на Різдво готують спеціальне темне пиво, яке подають у високих кухлях або горнятках. У багатьох фольклорних піснях та легендах Балтики згадується, як сміливий вікінг повернувся з войовничого походу у рідний край і на честь перемоги підняв великий кухоль гарячого пива, яке з любов’ю зварила його дружина.

Знають європейці і про лікувальні властивості гарячого пива. Так званим "пивним еліксиром" лікують застуду британці. У німців популярний тірольській спосіб: в гаряче темне пиво додають чверть чайної ложки солі і таку ж кількість перцю. У Німеччині вірять: такий напій сприяє глибокому сну і здоров’ю на ранок. Популярне гаряче пиво і серед лижників. Для порятунку розтягнутих м’язів слід обгорнути ногу гарячим пивом. Для цього варто підігріти напій на вогні приблизно до 50 градусів, не розводячи водою. Змочити у пиві серветку. Перш ніж накладати серветку на хворе місце, одну сторону слід посипати чорним меленим перцем. Її і прикладають до ноги. Потім замотати рушником ногу та тримати пивний компрес хвилин п'ятнадцять. Повторювати процедуру тричі на день, і біль має слабнути.

Цікава історія і давнього походження пива. "Це перший техногенний продукт. Вік пива – приблизно сім тисяч років, – розповідають у львівському музеї пива. – Походить напій від шумерів. Від них він мандрував у різні країни, зокрема й Західної Європи. Щоправда, говорять, що в Україні воно було раніше, ніж там. У той час як греки та римляни були вірні своїм винним традиціям, пиво оцінили північні народи – кельти, германці, слов’яни. Але коли дивимось інколи на нашу молодь, то здається, що ми не тільки оцінили, а й переоцінили… У Давньому Вавилоні пиво не можна було розводити водою та продавати за завищеними цінами. За це смертельно карали. Є така фраза: "Губить людей не пиво, губить людей вода". Швидше за все, корені цієї фрази пішли саме з Вавилону, адже людей, які розводили пиво водою, вбивали. Але на той час приречений міг сам собі обрати покарання: утопитися у діжці пива або пити його доти, доки людина не помирала".

Але повернемося до Львова… Це місто інколи називають пивною столицею України. Перша згадка про цей напій у Львові датується 1382 роком: в одній книзі йшла мова про встановлення майнових прав на конкретну пивоварню. Але рік пивоварні не був зазначений, тому можна припустити, що то була стара пивоварня. За письмовими згадками у 1406 році пивоварів у Львові вже було стільки, що вони змогли об’єднатися у цех пивоварів. На той час у місті Лева було багато різних цехів. І якщо якийсь був на гарному рахунку, то він мав укріплену частину міста – оборонні забудови. Так і пивовари виробляли за свій кошт зброю і при потребі вставали на захист Львова. Шкода, але до сьогодні вежа пивоварів не збереглася. Але історики упевнені, що вона стояла на сучасній вулиці Підвальній приблизно на місці пам’ятника Івану Федорову.

Про пиво у Львові віками складалися легенди та перекази.

Наприклад, говорять, що саме пивовари винні у великій пожежі у 1527 році. І справді вогонь пішов гуляти вулицями старовинного міста саме з пивоварні, яка була розташована на перетині вулиць Вірменської та Театральної. "Зараз часто закидають, що пивовари спалили Львів, – продовжує Олена Венцак. – Усю дерев’яну забудову, яка у той час була у Львові, було знищено. Але я завжди кажу, що завдяки пивоварам ми сьогодні маємо такий гарний Львів. Після цієї пожежі указом Львівського Магістрату та Польського короля відновити Львів виключно кам’яними забудовами". А у 1533 році польським королем було видано указ, який давав місту право займатися пивоварінням.

В Україні монахи-католики завжди мали стосунок до пива. Вони мали право не тільки робити пиво, але й вживати його під час посту – це було дозволено Папою Римським. Тому і засновниками перших пивоварень були саме монахи. У Львові є пивоварня, заснована монахами-єзуїтами (польський граф Станіслав Потоцький видав їм дозвіл на будівництво броварні в Краківському передмісті Львова), яка працює до сьогодні.

Вона відома і нині, відомою була і у радянські часи.

"Варто говорити, що для пивоварні радянський час був дуже успішним, – говорить знавець місцевих пивних традицій. – Тоді на території Союзу діяли більше 800 пивних заводів. Всі вони робили Жигулівське пиво – вони були просто зобов’язані. А тим часом спеціальними літаками до Москви у Кремль зі Львову везли саме львівське пиво. У самому ж Львові таке пиво було складно відшукати. Я вже не говорю про інші міста. Тому львів’яни обрали для себе інше – "Золотий колос".

Сьогодні у Львові є кілька пивоварень – як великих так і маленьких – у певних барах та ресторанах.

У великих пиво варять тисячами літрів, а потім залишають для бродіння у глибоких холодних підвалах, бо пиво може бродити лише за низьких температур. У одній з них – перший в Україні музей пива.

Пляшки, які змогли зібрати. На верхній полиці – цінні – кінця Австро-Угорщини

На цій фотографії – реклама пива. Років сто тому пиво рекламував навіть спеціальний оркестр, який виїздив на вулиці Львова

Блукаючи залами пивоварні, можна побачити невеличку виставку старовинних пивних кухлів, що походять з різних країн Європи, бочки для перевезення пива, книги з рецептами ХІХ століття.

Фото – автора

Сейчас вы просматриваете новость «Там, де пиво п’ють гарячим…». Другие новости политики читайте в разделе «Политика». Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
google news Главред в Google News telegram Главред в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять