В Ужгороді покажуть ляльковий мюзикл про легендарного атлета Івана Силу

В Ужгороді покажуть ляльковий мюзикл за п’єсою лауреата "Коронації слова" Олександра Гавроша. На виставу про Івана Силу запрошуватимуть силові атлети Закарпаття.

Відомий силовий атлет Іван Фірцак (Кротон), якого в народі прозивали Іваном Силою, давно став візитівкою Закарпаття. Нещодавно у його рідному селі Білки спорудили гранітний пам’ятник землякові, який виступав у 64 країнах світу, дивуючи всіх своєю дивовижною міццю і силою. До популяризації цього закарпатського богатиря серед сучасних українських школярів долучився ужгородський письменник Олександр Гаврош, який написав повість "Неймовірні пригоди Івана Сили, найсильнішої людини світу", що побачила світ у 2007 році у львівському "Видавництві Старого Лева".

Неймовірна історія закарпатця, який, вийшовши з багатодітної бідняцької родини, здобув світову славу, захопила головного режисера Закарпатського обласного лялькового театру "Бавка" Наталю Орєшнікову. На її прохання Олександр Гаврош написав п’єсу "Цирк Івана Сили" за мотивами своєї повісті. Цього року вона здобула перше місце на літературному конкурсі "Коронація слова" у номінації "П’єса для дітей".

А тепер її вже мають змогу побачити і глядачі, бо обласний ляльковий театр поставив не просто виставу, а справжній мюзикл: про веселе і сумне, про кохання і ненависть, про справжніх друзів і не менш справжніх ворогів, дивовижні кульбіти долі, а головне – про життя, яке нагадує цирк на дроті, і про цирк, сповнений життя.

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Все новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять