Народні депутати вимагають 750 млн грн на молодіжне будівництво

{1-}

Група парламентарів надіслала відкрите звернення спікеру Верховної Ради Володимиру Литвину та Прем’єр-міністру Миколі Азарову щодо необхідності при розгляді проекту Держбюджету на 2012 рік у другому читанні збільшити видатки на молодіжні житлові кредити до 750 млн грн. Під документом поставили підписи депутати Андрій Пінчук, Катерина Самойлик, Павло Костенко та Сергій Гриневецький, які є членами спостережної ради Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.

Нардепи констатують, що  "протягом 2005 – 2009 років постійно зменшувався обсяг фінансування пільгового державного кредитування молодих сімей, а в 2009 році з державного бюджету взагалі не було виділено коштів". Як наслідок, відзначається у зверненні, планові показники Державної програми забезпечення молоді житлом на 2002-2012 роки щодо надання пільгових кредитів не досягнуті через недофінансування у 750 млн. грн., про що вказано у висновках Рахункової палати за результатами аудиту цієї програми в 2010 році.

"Сьогодні існує реальна загроза згортання цієї важливої соціально-економічної програми, яка є одним з найважливіших напрямків підтримки молодих громадян", - вважають депутати. Вони зазначають, що це  "може мати значні негативні наслідки та зневіру серед молоді" через те, що у проекті Державного бюджету на наступний рік на молодіжне житлове кредитування передбачено лише 60 млн грн.

У той же час, поновлення Урядом у 2010 році реалізації програми та доведення обсягів фінансування до 60 млн.грн. у 2011 році, додають парламентарі, "однозначно сприймається молоддю саме як позитивний сигнал щодо відновлення уваги Держави, та надія на більш відчутну підтримку молодіжного будівництва".

У зв’язку з чим, нардепи закликають Голову ВР та Прем’єра сприяти збільшенню фінансування молодіжного житлового кредитування в 2012 році до 750 млн грн.

фото: bprice.ua

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Все новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять