Вакарчук "горітиме у пеклі"

Компанію депутату і співаку складуть письменники

Давно Орися ніде не була, але як почула, що слово коронуватимуть, та ще у театрі Франка, вирішила – треба забігти. Подружки відмовляли, кажуть, VIPи туди не ходять, їх українські книжки не цікавлять. Чи трохи прибрехали, чи за роки того конкурсу щось змінилося, але люду був повен зал, й персон тих самих „тусовочних" трохи назбирали. Довелося Орисі затриматися, на відміну від Василя Вовкуна. Бо культурний міністр встиг тільки вітальне слово сказати, мовляв, боротьба в тому конкурсі чесна, а в переможців будуть дні, як той шоколад, і солодкі, й гіркуваті. Оголошення переможців не дочекався, побіг кудись, може навіть й книжки урядовцям дарувати. Тим часом, в залі Орися розгледіла єдиного депутата, Славка Вакарчука. Щоправда ведучі про депутатство ніц не казали, представляли його, як відомого співака. Святославу Івановичу довелося оголошувати шістьох дипломантів у номінації „Романи". Був Вакарчук у доброму гуморі, казав, що писати романи - справа серйозна, він як пісню придумує, не може вирішити два куплети писати чи три, а люди цілі романи строчать. Лауреати від радості чи несподіванки не дуже дослухалися до слів ведучих. То Остап Ступка, який з Ольгою Сумською церемонію коронації вів, раз-по-раз гукав „Не тікайте зі сцени". А одному лауреатові сподобалось на сцені, то йому Остап і каже: „Можете дякувати й тікати". А як Мишко Бриних вибіг за лауреатською своєю третьою премією, Орися злякалася. Каже, привиділося йому, що горітимемо усі ми, хто в залі зібрався, у пеклі. Тільки хтось спалахне, а хто лиш жеврітиме. А в казані , -каже, - в тому, замість смоли шоколад булькатиме. Ну, оскільки солодке Орися любить, та ще в такій компанії, то й у пеклі не так страшно. Статуетку Бринихові дали за „Шахмати для дибілів", і він Остапа Ступку питає, „Остапе, а лобзика маєш?", Ступка щось не зорієнтувався, мовляв, навіщо. „Як навіщо , а статуетку пиляти". Домовилися, що за лаштунками щось вирішать. Юрку ж Покальчуку лаври співаючого ректора спокою не дають, він щось „речитативив" під бурхливі оплески про циганку й Романа. За останні три тижні Орися на прилюдні співи Покальчука тричі втрапляла. А організатори виявилися кмітливими, щоб залучити VIPів до читання, вони їм ролі придумали. Діана Дорожкіна, Влада Литовченко Володимир Горянський переможців і дипломантів оголошували. Найголовнішу премію отримав Лис. Не Микита, Володимир, але хитрющий. Я, каже, дід конкурсу. Був лауреатом першої, другої, третьої ї ще якоїсь „Коронації слова" аж поки до першої премії не дописався. Йому ще від ювелірної студії золоту коронку з діамантиками на груди пригвинтили. Лис той Володимир, як нагороди поотримував, звелів усім "Пишіть". Орися написала, а вам каже: „ Читайте, й побільше, як Славко Вакарчук – все і всюди".

Сейчас вы просматриваете новость «Вакарчук "горітиме у пеклі"». Другие новости шоу бизнеса читайте в разделе «Stars». Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять