Від Ющенко сміття ховають в рівчаку

Перед офісом Першої леді країни "функціонує" замаскований смітник

Офіційний офіс Катерини Ющенко та Благодійного фонду "Україна 3000" знаходиться на столичній вулиці Боричів тік. Саме у цьому будинку Перша леді приймає представників міжнародних організацій, іноземні делегації, проводить ділові зустрічі. Біля самого будинку ростуть квіти і панує ідеальна чистота, адже цим опікуються три (!) відповідні організації. Але варто відійти на кілька метрів і в око падає звичайнісінький смітник, схований у вузенькому рівчаку. Двірники, напевно, просто "не помічають" цього неподобства, а от іноземних почесних гостей Катерини Ющенко така "екзотика" дуже дивує. За словами очевидців, поважні чоловіки в краватках та елегантні леді не обмежують своє пересування біля офісу чистенькими доріжками і подекуди підходять до "кордону", за яким і споглядають сміттєве сховище. Можливо, ознайомлені з сучасними тенденціями в мистецтві, вони вважають, що це такий оригінальний спосіб продемонструвати "життєвий натуралізм". Натомість, у нас це називають просто: "сором".

Сейчас вы просматриваете новость «Від Ющенко сміття ховають в рівчаку». Другие новости шоу бизнеса читайте в разделе «Stars». Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять