Червоненко цитував Пугачову для жінок

А Білозір та Ульянченко так і не прийшли послухати....

Вчора у Києві відбулася доволі помпезна подія: по червоній доріжці до Національної опери йшли "Жінки третього тисячоліття". Їх запросили туди, аби вручити Всеукраїнську премію за досягнення у різних сферах суспільного життя. Організатори обіцяли, що цьогорічне вшанування жінок буде оригінальним, непередбачуваним, з сюрпризами. Насправді ж все пройшло доволі передбачувано. Спочатку в кулуарах театру деякі політики, бізнесмени, "зіркові" постаті шоу-бізнесу спілкувалися між собою і ділилися своїми думками з пресою. На питання "VIP" , яку головну рису повинна мати жінка аби відбутися в суспільстві, в першу чергу, всі називали материнство, зазначаючи, що лише видатним представницям жіночої статі вдається поєднувати кар' єру і сім' ю. Самі ж жінки, особливо ті, яких відзначили нагородами, дещо іншої думки про себе. В першу чергу в образі "жінки третьго тисячоліття" вони вбачають лідерство над чоловіками майже в усіх справах. Нагороди таким жінкам вручали відомі особистості: актори, співаки, політики, представники бізнес-еліти. Наприклад, Євген Червоненко на сцені так розчулився, що почав цитувати слова з пісні Али Пугачової : "Мы в этой жизни только гости..." А Володимир Семиноженко вручав премію дочці видатного лікаря Амосова і запевнив, що для нього це є особливо хвилюючим, адже він знав цю сім ю особисто. Він переконаний, що чоловікам набагато простіше досягати своєї мети, а жінка поєднує в собі декілька ролей -материнство, кар єра і тому їй заявити про себе набагато складніше. Видатними особистостями країни цього року, серед інших, відзначили Віру Ульянченко та Оксану Білозір, щоправда вони за нагородами так і не прийшли. Найкращими представницями бізнесу, мистецтва, культури та спорту назвали Тетяну Недєльську – співачку і дружину регіонала-аккордионіста Яна Табачника, оперну співачку Валентину Степову і Наталю Бучинську. "Перспективу третього тисячоліття" журі побачило в танцівниці Олені Шоптенко, співачці Наталі Валевській та Елеонорі Масалаб - переможниці конкурсу "Міс Україна- Всесвіт 2008"

Сейчас вы просматриваете новость «Червоненко цитував Пугачову для жінок». Другие новости шоу бизнеса читайте в разделе «Stars». Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять