Наталя Лигачова стала "Лідером у ЗМІ"

"Найважливіше визнання для журналіста – визнання колегами"

До нашої "Телекритики" дослухались в Америці: флагман української медіа-аналітики оцінили належним чином саме за океаном. 6 червня у Вашингтоні шеф-редактор "Телекритики" Наталя Лигачова отримала нагороду від Міжнародної громадської організації Internews "Лідерство у ЗМІ". Неурядова, некомерційна організація Internews працює в багатьох країнах світу й уважно слідкує за становленням і утвердженням демократичних принципів в державі, що не можливо здійснити без участі ЗМІ. Тому ця премія є надзвичайно почесною й знаковою для журналістів. Церемонія нагородження відбулась у Ньюзеумі – музеї новин, який відкрився цього року у центрі Вашингтона. Такий музей, що являє собою відкритий майданчик для журналістів, у тому числі для здійснення своєї професійної діяльності, може бути лише мрією для України, - каже Наталя. Сучасне приміщення, з величезною відкритою терасою, просторими залами для проведення семінарів, зустрічей, урочистих подій. Експонати музею - це газетні вирізки, відео-інсталяції, архівні матеріали журналістської діяльності з усіх країн. На церемонію були запрошені відомі журналісти, меценати, представники бізнес-структур і мистецтва. Квиток коштував $120 і, загалом, всі охочі могли долучитися до свята. Цікаво, що представників мас-медіа з пост-радянських країн не було взагалі. Тож Україна отримала повний ексклюзив у цьому сенсі. Нагороду – кришталеву статуетку - пані Лигачовій вручала Манана Асламазян, колишня голова фонду "Освічені медіа" ("Інтерньюз-Росія"), донедавна переслідувана у Російській Федерації. Окрім Наталі цього року були нагороджені журналісти Сполучених Штатів, В`єтнаму та Найробі. Нагорода не має грошового еквіваленту, вона є визнанням Професійності з великої літери, за найвищими світовими стандартами журналістики. Вітали Наталю на Батьківщині лише колеги, представники урядових організацій, політики поки що мовчать. Втім, пані Лигачова каже, що це для неї не важливо. "Журналіст має залишатьсь в опозиції до влади, до бізнес-структур. Чиновники, можновладці завжди будуть негативно ставитись до представників ЗМІ. Коли журналіста починають "любити" і заохочувати подарунками це свідчення того, що він йде не в тому напрямку. Я дуже спокійно ставлюся до державних нагород вони можуть мати подвійним зміст і дещо негативне забарвлення. Натомість, премія Internews не має жодного кон`юктурного підтексту. Тому факт отримання такої нагороди справді приємний, адже найцінніше для журналіста це коли твою роботу високо оцінюють саме колеги"

Сейчас вы просматриваете новость «Наталя Лигачова стала «Лідером у ЗМІ»». Другие новости шоу бизнеса читайте в разделе «Stars». Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять