Руслана запросила Мороза до Туреччини (Фото)

Сан Санич на відпочинку читав, плавав і грав в теніс

Лідер українських соціалістів Олександр Мороз нині не в Парламенті. Здається, тепер він має більше вільного часу, аби проводити його з родиною, хоча й запевняє, що політична діяльність все ще б’є ключем. Але спекотна погода та "неробочий" настрій людей беруть своє. Як і соціалістка Валентина Семенюк, Олександр Мороз  теж літав у Туреччину, відігрівався на піску. А раніше йому подобалось їздити у відпустку до батьків, де завжди була якась робота.
Куди  Ви їздили відпочивати?
Був тиждень в Анталії. Дочці трапилась туристична путівка, що "горіла". Літав разом з її сім’єю.
Яка країна Вам найбільше подобається і чому?
Україна, бо… так. В багатьох країнах є бачені мною красиві місця, є історія, якою, іноді демонстративно, пишаються місцеві жителі. Є лад в житті, якого немає в Україні. Але… не уявляю свого життя десь інше.
Що робили на відпочинку у Туреччині, чим займалися?
Відпочивав, читав, плавав, грав у настільний теніс. Перечитував Ф.Достоєвського ("Двойник"). Уважно проробив книгу Блаженнійшого Іоана "Соловки – друга Голгофа". Цю книгу передав автор через своїх учнів. І хоч у ній є окремі дискусійні (як на мене) речі, але основна ідея – Соловки мають стати місцем паломництва і покаяння (там більше 3 мільйонів страдників завершили свій земний шлях), а не об’єктом туризму.
З чого починається Ваш звичний день?
Як і в будні,так  у вихідні підйом о 6-30, інтенсивна 40-хвилинна фіззарядка. контрастний душ.
Яким видом спорту Ви займаєтесь?
Люблю різні види спорту, мав хороші результати в футболі, боротьбі, тенісі, плаванні. Люблю лижі, велосипед, веслування. Займаюсь і тепер фізичними вправами, можливими в будь-якому приміщенні. Навантажити себе можна завжди. Роблю це, повторюю, щодня і все життя.
Чи дотримуєтесь якої-небудь дієти?
Щоб займатися спецдієтою, треба або дуже себе любити, або мати зайвий час. Моє правило: не переїдати. Оце і вся дієта.
Який відпочинок Вам найбільше подобається: море,гори, курорт-лікування, подорож, екскурсії?
Колись найбільше подобалось приїхати у відпустку з братами до батьків. Там завжди було море… роботи. Найстарший брат чітко планував програму: заготовка і рубка дров, город, ремонт хатини, чистка колодязя, косовиця, будівництво сарайчика… На ставок попадали уже смерком. Потім…"сім’я вечеря біля хати", шахи, читання вголос Тютюнника, Ільфа і Петрова, Гашека. Ці книги ми знали в епізодах, цитували окремі фрази, повторювали "смачні" словечка на зразок Григора Тютюнникового "бригадьор". Відвідини лісу, де ми заготовляли сухостої, збирали ягоди чи гриби… Луна від пісні "Ой, під лугом зелененьким…".Ця казка, тільки такі, "курорти", тривала до сорока моїх років. Тепер їхати ні до кого і ні з ким.
Чим Ви зараз займаєтесь, адже Ви - СПУ за межами парламенту?
Займаюсь партією, справ вистачає, планів, які треба здійснити – теж. Частіше буваю в областях.
Ви не втомилися від цієї політики?
Політика – моє життя. Так склалося за багато років до депутатства. В житті ти можеш стомлюватися від справ, але життя як таке – не стомлює.
Кого з Вас зробила політика?
Політика навчила не дивуватись багато чому, краще розуміти, що людина думає, коли говорить одне, а робить інше. Навчила із багатьох обставин компонувати оптимальне рішення, прийнятне інколи для різних сил. Політика збагатила спілкуванням з тисячами цікавих людей. В тому і радість, і
Зараз "модно" серед політиків писати книжки, чи готуєте Ви щось видати? Коли буде Ваша наступна збірка віршів  чи прози?
За модою не поспішаю. Є потреба узагальнити те, що стосується подій літа 2006 року, про це писав не раз. Видання книжки можливе, але конкретних строків не ставлю. Є прохання колег зробити третє (доповнене) видання російськомовної "Белый снег на каменной террасе", зокрема, для кримчан, повторити переклади віршів кримсько-татарською мовою. Готується до випуску книжка перекладів моїх віршів словацькою

Сейчас вы просматриваете новость «Руслана запросила Мороза до Туреччини (Фото)». Другие новости шоу бизнеса читайте в разделе «Stars». Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять