Як ньюзмейкери вітали УНІАН

Політики дуже люблять журналістів по святах

На вечірку з нагоди 15-річчя Українського інформагентства прийшло чимало титулованого народу, як з політичних, так і з журналістських "верхів". На Дні народження слід говорити лише про хороше, яких би прикрощів VIPам не завдавали "акули пера" в житті. Прийшли "на вогник", аби засвідчити повагу і любов Іван Васюник, Нестор Шуфрич, Борис Тарасюк, Олександр Третьяков, Володимир Шандра, Інна Богословська. Слід зазначити, що святкування уніанівського ювілею відрізнялось загальним щирим гарним настроєм: політики раділи, мов діти, говорили приємності у мікрофон і дарували подарунки, колеги-журналісти швидко знаходили один одного, аби поспілкуватись, підняти келихи і побажати "Многая літа". Стільки усміхнених облич вже давно не було "зафіксовано" на столичних вечірках. А політичні опоненти тут ставали майже друзями, адже "от улыбки всем светлей". Почесний президент УНІАНу Ірина Геращенко весь вечір приймала поцілунки і телефонні вітання, Нестор Шуфрич активно позував перед камерами щоразу з іншою "фотомоделлю", а Олесь Довгий прибіг з іншої вечірки, сказав найдовшу промову і подарував традиційний букет червоних троянд.

Сейчас вы просматриваете новость «Як ньюзмейкери вітали УНІАН». Другие новости шоу бизнеса читайте в разделе «Stars». Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять