Прем`єр відбула фотосесію в шахті

Тимошенко провела в шахті близько 2 годин

Для спуску в забій Прем`єру пошили в Ровеньках спеціальну робу - сіру куртку і сірі штани. Леді Ю. одягнула також онучі, чоботи, косинку і каску, а сережки зняла. Прем`єра відправили на горизонт 980 метрів в кліті разом з міністром вугільної промисловості Віктором Полтавцем, соратником по партії нардепом Наталією Королевською, директором шахти, генеральним директором ДП "Ровенькиантрацит" і охоронцями. Перше, що вона сказала – міністри хоча б раз на тиждень повинні спускатися в шахту і дивитися, в яких умовах трудяться шахтарі. Прем`єр-міністр після спуску в шахту взяла з собою жетони, які дають шахтарям під час спуску в забій, щоб пам`ятати про борг України перед вугільною галуззю. "Всі жетони я забрала з собою, тому що хочу, щоб вони щодня мені в кабінеті нагадували, скільки ми заборгували галузі й людям, які працюють і живуть у таких важких умовах, включаючи і стан міст", - заявила вона, зазначивши, що має на увазі ситуацію з водопостачанням шахтарських міст, а також інші соціальні проблеми. Нагадаємо, що до пані Тимошенко в шахту спускався інший високопосадовець – спікер українського Парламенту Арсеній Яценюк - під час свого візиту в Донецьку область він відвідав шахту їм. Гаєвого в Горлівці.

Сейчас вы просматриваете новость «Прем`єр відбула фотосесію в шахті». Другие новости шоу бизнеса читайте в разделе «Stars». Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять