Ющенко вигнав Балогу...

... садити калину під вікнами

Президент, "офіційно" одягнений, представник Ющенка в КС та ЦВК Марина Ставнійчук в сірому діловому костюмі, голова Секретаріату Віктор Балога в білій сорочці та краватці і секретар РНБО Раїса Богатирьова, одягнена трохи "вільніше" вийшли в обідню перерву садити калину під вікнами свої робочих кабінетів. Робота була завзятою і приємною, судячи з облич на фото. Тим більше, що фахівці радять відпочивати саме таким чином, мовляв, потрібно чергувати різні види діяльності. Після паперів, зустрічей, угод, нескінченних перемовин, якраз гарно вийти на повітря і зайнятись "господарством". Слід зазначити, що жоден з високопосадовців не цурався порпатись в землі, незважаючи на "невідповідність" одягу задля цієї благородної справи. Вийшов чудовий "загін озеленення", дарма, що з найвищих державних посадовців країни. Адже, вони теж люди і теж можуть дозволити собі бути трішки еко-налаштованими романтиками. Як відомо, калину з давніх-давен господарі садять біля українських хат "на щастя, на долю", тож, треба думати, тепер на Банковій пануватиме мир, спокій і всеохоплююче щастя.

Сейчас вы просматриваете новость «Ющенко вигнав Балогу...». Другие новости шоу бизнеса читайте в разделе «Stars». Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять