Комуніст Грач доглядатиме собак

Наближаються депутатські канікули

Відпочинок народні обранці, як переконався VIP, обирають не завжди на Мальдівах, а і в межах України і навіть у межах власного будинку. Комуніст Олександр Голуб, наприклад, вирушить до моря. "Мій відпочинок залежить перш за все від того, які рішення прийме парламент, тобто, з якого числа ми підемо на канікули. Але оскільки я ще й головний редактор партійного видання газети "Комуніст", то моя відпустка буде досить короткою, десь один – два тижні. Планую відпочити в санаторії у Криму. Поїду туди з друзями – це кілька сімей, які не мають жодного відношення до політики. Мій відпочинок має бути активним, так минулого року ми з друзями об’їхали на скутерах пів Криму, були в Алуштіївському заповіднику" – розповів член КПУ. Депутат від НУНС Ольга Герасим’юк планує мандрівку в часі. "Я б хотіла зібрати усіх своїх друзів і родичів, сісти в машину та здійснити подорож по Україні. Я дуже давно це задумала, ще коли побувала в багатьох містах під час нашої передвиборчої кампанії. Це така дивовижна можливість, адже за одну відпустку можна побувати і в горах, і в лісі, і на морі, відвідати різні міста, побачити монастирі й палаци. Це буде подорож через сиву давнину у наші дні" – ділиться політик. Не погребує вона і досить екстремальним відпочинком, якщо матиме можливість, то обов’язково покатається верхи або ж погасає на скутері. За словами пані Ольги – у компанії однодумців ця мандрівка має бути повною пригод. Лернід Грач як істинний комуніст навіть на відпочинку перейматиметься долею держави. Порівняно з іншими представниками вітчизняного політикуму, вибір Леоніда Івановича виглядає досить оригінально: відпустку він проведе вдома, доглядаючи за своїми домашніми улюбленцями (трьома собаками і кицькою). Також нардеп писатиме громадсько-політичну роботу під назвою "Україна – не Європа", демонструючи, що і на відпочинку є місце для активної соціальної діяльності. А от регіоналка Ганна Герман уся в роботі: не має часу навіть на думки про відпочинок, а тим паче на розмови з цього приводу.

Сейчас вы просматриваете новость «Комуніст Грач доглядатиме собак». Другие новости шоу бизнеса читайте в разделе «Stars». Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять