Кириленку не соромно бути розумним

"Сучасність" віддали "в розумні руки" лідера НУНС

У столичній галереї "Лавра" вчора ввечері на презентацію оновленого часопису "Сучасність" зібрався політичний бомонд імені НУНС та найяскравіші представники України літературної: Юрій Андрухович, Іван Малкович, Марія Матіос, брати Капранови, Василь Герасим`юк, Олександр Ірванець... усіх не перерахувати. Співголова редакційної ради журналу Ігор Юхновський одразу пояснив присутність політиків на заході, мовляв, відтепер легендарне видання, яке свого часу було забороненим, дисидентським, віддається у "молоді розумні руки" В`ячеслава Кириленка, лідера блоку НУНС. А відтак, літературну "Сучасність" куруватимуть політики-інтелектуали. Ведучими презентаційного заходу були брати Капранови, які на початку довго розповідали публіці про поневіряння українського інтелігента-інтелектуала, мовляв склалось так, що сьогодні в Україні розумним бути соромно. Тож, ті хто прийшов привітати "Сучасність" цього аж ніяк не соромились. В`ячеслав Кириленко натхненно запропонував створити в найближчій перспективі і "коло друзів "Сучасності", і фонд "Сучасності", аби вона "була всюди, де, може й не ступала нога інтелігента". Міністр культури Василь Вовкун перебував в пречудовому настрої, спілкувався з усіма "підопічними" письменниками й митцями, сонячно усміхався колегам. Усе промовляло про справжнє свято: і виступ гурту "Даха Браха", і фуршет, і невимушена атмосфера приємного спілкування.

Сейчас вы просматриваете новость «Кириленку не соромно бути розумним». Другие новости шоу бизнеса читайте в разделе «Stars». Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять