Григорович читатиме книжку про Amore Veneris

…що в перекладі означає "клітор"

Народний депутат від НУНС Лілія Григорович на презентації оновленого часопису "Сучасність" розказала VIPу, які періодичні видання вона читає. Політик зазначила, що усі популярні тижневики вона обов`язково проглядає, а в силу особливостей своєї діяльності пані Григорович змушена читати і "те, що любить, і те, що не любить" А от у відпустку, зізналась Лілія Григорович, вона обов`язково візьме читати книжку Федеріко Андахазі "Анатом". У анотації до цього роману читаємо: "Середньовіччя. Безчинствує Інквізиція. Світом править Церква. Такій собі лікар – досвідчений анатом, послугами якого користується сам Папа – робить фантастичне відкриття: поведінкою жінки, її настроєм та здоров`ям "завідує" один-єдиний орган, який називають Amore Veneris, тобто клітор..." А взагалі, політик читає на відпочинку усе, що запланувала прочитати за рік: "Беру усе, що відклала, але коли їду потягом, страшно сказати, читаю детективчики", - засміялась пані Григорович.

Сейчас вы просматриваете новость «Григорович читатиме книжку про Amore Veneris». Другие новости шоу бизнеса читайте в разделе «Stars». Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять