Як Томенко домовився з Тимошенко

та купався в озері Світязь

У вихідні Волинь стала місцем десанту журналістів, артистів, міністрів та громадських діячів. Фонд Миколи Томенка "Справедлива країна" святкував Івана Купала на Світязі. У неділю зранку поважні київські та луцькі гості зі сцени на березі оголошували претендентів на "Сім природних чудес України". Це був, так би мовити, проміжний етап. Фахівці-експерти з сотні вибрали 21 об’єкт. До Дня незалежності з допомогою Інтернет-голосування треба обрати сім. Найбільше та найглибше озеро України у перелік з 21 об’єкта, безперечно, потрапило. Чи потрапить в сімку? Якщо послухати міністра культури і туризму Василя Вовкуна, то мало б. Йому, тобто міністрові, на Світязі легко дихається й вода дуже м’яка для купання. Хоча піймати міністра в процесі купання фотокору VIP не вдалося. Може через не дуже сприятливу погоду? Втім холодний вітер не завадив зробити це рано вранці ініціаторові акції Миколі Томенку. Бо як почалося урочисте дійство було вже не до купання. Треба було на сцену виходити, а місцеві відпочивальники ще й автограф чи фото просили на згадку. Тим часом зі сцени Олександр Бригинець представляв заслужену артистку України Ірину Шинкарук ще й як віднедавна заслуженого журналіста. Як виявилося потім, це був жарт президента національної радіокомпанії України Віктора Набруска, одного з спів організаторів акції, а Бригинець озвучив його з серйозним виразом обличчя. Можете не сумніватися, окрім доскіпливих столичних журналістів, всі хто був на березі, переконані, що Шинкарук не лише співачка, а й журналістка, до того ж заслужена. Якщо оголошення переможців відбувалося вже при сонечку, то відкриттю "Етноліта" на заваді була погода. Під зливою виступала на сцені Антоніна Матвієнко, і хто не бачив симпатичну юнку, мабуть, думав, що то співає її мама, настільки схожі в них голоси. На Івана Купала, як відомо, дівчата пускають на воду вінки, й разом з хлопцями стрибають через вогнище. Все це відбулося лише після того, як Микола Томенко оголосив, що цього року на Світязі Купала відзначається й з 5-го на 6-те липня, й з 6-го на 7-ме. Це мовляв, узгоджено з урядом, і особисто з Прем’єром.

Сейчас вы просматриваете новость «Як Томенко домовився з Тимошенко». Другие новости шоу бизнеса читайте в разделе «Stars». Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять