Комуніст Голуб живе в "бібліотеці"

Чотирикімнатну квартиру в центрі Києва Олександр Голуб купував разом з друзями-львів’янами, коли починав займатися юридичним бізнесом.

Переплановували так, аби у разі необхідності, обійстя могло слугувати й офісом, і своєрідним міні-готелем. Справи молодої фірми пішли добре, у результаті офіс зробили в іншому місці, а квартира стала житлом депутата. Як згадка про Львів на стінах графіка із зображеннями рідного міста. Також житло прикрашають пейзажі, але вже роботи, модної серед парламентаріїв, київської художниці . Олександр Голуб належить до категорії читаючих політиків. "Я не пам’ятаю часу, коли я не читав", – говорить політик-журналіст. Газети у великій кількості у пана Голуба на обідньому столі, на письмовому, на стільцях. У першу чергу, звичайно, газета "Комуніст", яку він редагує. Далі – вся суспільно-політична періодика, це вочевидь, його потреба, як заступника голови парламентського комітету з питань свободи слова. Однак читає він не лише газети, а й книжки, причому як правило, одразу дві–три. У домашній бібліотеці багато фантастики, детективів, є історична література, поезії. Від мами наслідував любов до мистецтва, вона все життя збирала альбоми репродукцій. Розкішно видані художні альбоми – не подарунки. Олександр купує їх сам, хоча скаржиться, що це недешеве задоволення. У домашній бібліотеці ціла полиця книжок про кактуси. Є польською та чеською мовами. Розведенням кактусів Олександр Голуб захоплюється з дитинства. Щоправда, більшість лишилася у Львові, у батьківському домі, частину перевіз на дачу, а трохи є в кабінеті. Також має великий фікус, який, за його словами, виріс таким, бо він знає як за ним доглядати й правильно підживлює. Кабінет – улюблена кімната Олександра. Каже, що тут він любить щось писати чи читати вночі, коли навкруги тиша. За традиційним письмовим столом читає, пише, а повернувшись у кріслі на 90 градусів, може працювати за іншим столом, комп’ютерним. Над комп’ютером – календар з портретом лідера, так комуністи називають Петра Симоненка. Цікаво, що шпалери в кабінеті й бібліотеці з грайливими песиками. Це, каже Олександр, тому, що коли робив ремонт, не знав, яка з кімнат могла б слугувати дитячою, про всяк випадок готові дві. А от у вітальні й кухні домінують блакитні кольори. Під колір полиць друзі надарували ваз та різних дрібничок. На кухні холостяк Голуб проводить зовсім мало часу. Увечері іноді смажить картоплю з яєчнею, а зранку варить каву та ще годує голубів. Вони знають годувальника і їдять з рук. Чи не найбільшою цінністю у помешканні є ікона сімнадцятого століття, за родинними переказами, це монастирська ікона, яку передають з покоління в покоління. Під нею гілочки верби та баночка з освяченою водою.

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять