Чоловік Рамус ніколи їй не відмовляє (ФОТО)

Вона відвідує світові благодійні аукціони і скуповує найдорожчі лоти на українських.

Чоловік телеведучої Тетяни Рамус відомий київський бізнесмен Ігор Воронов, ніколи й ні в чому не відмовляє своїй дружині. А вона в свою чергу зізнається, що саме завдяки Ігорю стала цінувати та розуміти мистецтво.
Тетяно, подейкують, що у вашої родини одна з найбільших колекцій творів Родена, Архипенка в Європі?
Це виключно захоплення мого чоловіка Ігоря Воронова, як колекціонера. Він давно займається мистецтвом і любить своє хоббі.
А звідкіля в нього таке захоплення?  
Це питання треба ставити йому. Він людина дуже глибока, освічена й всебічно розвинена. Я можу сказати, що за ті роки, які ми прожили разом, саме завдяки йому, я зрозуміла мистецтво по-справжньому, любов до нього прищепив мені чоловік. І я скажу вам, що коли заходжу в будь-який музей світу, я одержую колосальне задоволення, оскільки знаю про багатьох художників і серед них навіть з’явилися улюблені.
Ви готові віддати за мистецтво будь-які гроші?
Я – не колекціонер і підхід до придбання художніх робіт в мене трохи інший. Я не купую мистецтво, повторюся, цим займається виключно мій чоловік.
А ви йому до свята можете подарувати твір мистецтва?
Звісно. Я створила "Арт-Фонд Воронова", побудувала галерею для його особистої колекції. І ті роботи, які дарувала чоловікові, були присвячені якомусь святу. Одного разу Оксана Мась намалювала картину на основі мого фотосюжету, події якого відбувалися в Парижі, у музеї Родена. Коли Ігорь зайшов в галерею, перше, що він побачив – картину, на якій було зображено силует чоловіка. Це був силует Ігоря...Роботу я назвала "Погляд у майбутнє".
Твори мистецтва, які мали б бути надбанням усього суспільства, знаходяться в приватних колекціях окремих людей. На вашу думку  це нормальний стан речей?
Абсолютно. Це – загальносвітова практика. Коли я відвідала зал російського авангарду в музеї "Альбертина" у Відні, під деякими роботами були написи: "З приватної колекції такої-то людини". Безумовно, якщо є така тематична акція, то цілком нормально привертати приватних колекціонерів та їхні фонди, щоб люди могли ознайомитися з цими творами мистецтва.
Якось ви зазначали, що чоловік виконує всі ваші бажання. Він вам ніколи не відмовляє взагалі?  
Взагалі!(посміхається)

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять