VIPи і 1 квітня

День сміху чи День дурня так чи інакше відзначають у багатьох країнах, тільки називається свято по-різному

Україна щодо 1 квітня теж не є винятком, і різноманітні гуляння, жарти, розіграші активно відбуваються цього дня. Тож "Главред" своєю увагою не міг оминути цього свята і вирішив поспілкуватися з відомими людьми. Втім, заїжджені запитання про те, як і хто їх найкраще розігрував, для нас виявились нецікавими. І ми попросили наших селебрітіс розповісти, кого з українського політикиму їм хотілося б розіграти і в який спосіб, а також розповісти якийсь свіженький анекдот.

1 квітня – день політиків?
"Нікого не хочеться розігрувати, по-перше, тому що вони всі в ідіотському становищі, завжди", – розмірковує про розіграш когось із політиків гуморист Валерій Чигляєв. "1 квітня – це, звісно, їхнє свято. Вони самі себе розігрують. Юлія Тимошенко намагалася розіграти всю Україну, обрала образ чи то Жанни д’Арк, чи то Джоконди, чи то Лесі Українки – така собі Джоконда Жанна д’Арківна Українка, але не вийшло – переграла. Колишній Президент… Це просто його день "веселих і кмітливих".
Їм і без нас важко, що їх ще розігрувати?
Свіжий анекдот від Чигляєва:

Дуже злий дядько розіграв 1 квітня всіх, кого міг: одному сказав, що у нього машина згоріла; другому – що його обікрали; третьому – що у нього дружина поїхала з іншим, усіх розіграв – повертається додому, відкриває двері в спальню, а там дружина з кращим другом, він подивився і сказав: "Дуже смішно"

Кращий розіграш – новий парламент
Письменник Олександр Ірванець у своїх фантазіях вирішив переплюнути навіть грузинські ЗМІ. "Це мала б бути шикарна державна акція… Як нещодавно грузинський канал показав сюжет про напад на Грузію. Почати з того, що 1 квітня прокидаємося – і в Україні абсолютно інший Президент, прем’єр-міністр, причому щоб нинішніх політиків замінили політики з невідомими іменами, бо теперішній політичний ешелон – що влада, що опозиція – це все настільки перетасована колода. А тут раптом, наприклад, Олесь Доній – президент, Юрій Андрухович – прем’єр-міністр, спікер парламенту – Оксана Забужко. На це треба багато грошей, але в принципі це реально. Щойно отримаю Нобелівську премію – одразу щось таке проверну. Реакції публіки і самих політиків важко передбачити – мабуть, останні наклали б у штани. Яка у них може бути реакція, крім шлункової, фекальної?!".
Менш радикальні розіграші пропонує телеведучий із почуттям гумору Сергій Притула. Його думки також крутяться довкола парламенту. "Для того щоб розіграти, скажімо, Президента, мені треба стати високим чиновником або речником Президента. Наприклад, виходить представник Президента України в парламенті на трибуну і каже: "Дорогі депутати, дозвольте вам зачитати звернення Президента до народу". І цитує: "Владою, наданою мені народом України, я оголошую себе монархом…" А потім говорить: "З 1-им квітня". А взагалі для того, щоб розіграти будь-якого політика, далеко ходити не треба. Притула пропонує доволі простий, але актуальний розіграш: "Просто підійдіть до будь-якого депутата, незалежно від партійної приналежності – БЮТ, ПР чи НУ – і запитайте, скільки коштує проїзд у метро або в маршрутці – не знає жоден!".

Політики жартів не розуміють
У цьому переконує гуморист і телеведучий Ілля Ноябрьов, тому й розігрувати політиків не поспішав би. Але від спокуси втриматися важко, тому він жартує: "Хотілося б розіграти найбільш "гумористичну" людину – пана Турчинова. Я хочу, мрію хоч раз побачити усмішку на його обличчі. Нічого особистого. Це найсерйозніше обличчя, яке я бачив у житті: Черчілль, а потім Турчинов". При цьому шоумен зізнається, що дуже боїться політиків. "Вони ж непередбачувані, я з багатьма дружу, більшість із них – милі люди в побуті, та щойно вони чують щодо себе слово "політик", у них одразу вмикається якась кнопочка, вони відразу стають іншими людьми. Можна замість горілки налити води – політики ображаються. На рівні політичному їх неможливо розіграти, бо вони вже все бачили. Політики ображаються, щойно починає йтися про політичне життя, вони гумору не розуміють. У нас політики не вміють жартувати ні щодо себе, ні щодо опонентів. Вони часто жартують дуже образливо та неоковирно".

Ющенко, Луценко, Черновецький і Депардьє
Доволі креативним щодо можливих розіграшів виявився серйозний на екранах телеведучий Ігор Слісаренко. Він запропонував одразу кілька варіантів. Спочатку Слісаренко розіграв би Ющенка. "Можна зателефонувати з офісу пана Гі Муна – генсека ООН – і повідомити, що наступний рік проголошено "роком ООН із бджільництва", повідомити Ющенку, що його обрано головою оргкомітету з проведення світового року бджільництва. Або прикинутися в дупель п’яним Депардьє – ніби той телефонує другу Віктору, щоб сказати, що нарешті вирішив знятися в ролі Тараса Бульби, до того ж за власний рахунок". А ще у Слісаренка вистачило б жартів і для Юрія Луценка. "Можна йому зателефонувати і повідомити, що оскільки він більше не посадова особа і на нього не розповсюджується дипломатична недоторканність, тому він мусить з’явитися у суд Франкфурта-на-Майні". Є пропозиції і для київського мера Леоніда Черновецького: "Можна зателефонувати і сказати (оскільки доведено, як він стверджував, що є нащадком російського письменника Гончарова), що набігла величезна сума від усіх видавців за твори "Обломов", "Обрыв", "Обыкновенная история", а ще більша сума – від Нікіти Міхалкова за екранізацію "Обломова".

Анекдот від Ігоря Слісаренка:
Брежнєв веде засідання політбюро і каже: "Нам треба щось робити з товаришем Пельше". У нього запитують: "А що таке, Леоніде Іллічу?" Той відповідає: "Товариш Пельше впав у маразм. Іду я сьогодні вранці по коридору, а мені назустріч – член політбюро товариш Пельше". Я йому кажу: "Здрастуйте, товаришу Пельше!" Той відповідає: "Здрастуйте, Леоніде Іллічу, тільки я не Пельше, я – Устінов".

Найщасливішою людиною у компанії наших коментаторів виявився епатажний художник Ілля Чічкан. "Взагалі не цікавлюсь політикою і політиками. Не знаю, хто у нас президент і який він має вигляд". Тому й кумедних ситуацій для держмужів вигадати Чічкан не здатен.

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров
Новости
Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять