VIP-вболівальники: Павленко, Матвієнко, Січкар

Справжня футбольна панацея захопила фанатів. Та навіть колись байдужих до футболу людей. Тож "Главред" вирішив поцікавитись, як уболівають наші селебрітіс

Юрій Павленко, політик
Футбольні матчі спочатку переглядав удома, у родинному колі. Зараз ми поїхали на відпочинок, тому спостерігаємо тут. Наша сім’я вболіває  за Іспанію, Аргентину, Бразилію, Португалію. Прогнози із сином обов’язково робимо, ставки – ні. Ми визначили, що Аргентина два матчі виграла й виграє третій. Думаю, крім Бразилії, Аргентини, Португалії, більше ніхто не має 100-відсотковий шанс на вихід із групи. Чемпіонат із точки зору футболу дуже цікавий, не прогнозований. Учора ми вболівали за Іспанію, вона виграла, виходить із групи. Більш-менш наші прогнози збуваються. Хоча треба відзначити, що на чемпіонаті багато сенсацій, непередбачуваних ситуацій, насамперед з Англією, Німеччиною, Францією – величезний скандал. Подивимося, вийдуть вони грати чи ні. Чемпіонат дуже цікавий: у більшості груп до сьогодні, до останньої гри, не ясно, хто вийде з групи. Серед суперматчів, які мені запам’яталися, – це Україна – Швейцарія на минулому Чемпіонаті світу. Це те, що ми ще довго пам’ятатимемо.


Маргарита Січкар, рестораторка
Футбольні матчі зараз не дивлюся, бо жодна наша команда не грає. Хіба що тільки періодично, коли чоловік дивиться, нікуди ж не дінешся. Наскільки я чула коментарі та відгуки, то цей чемпіонат зовсім не цікавий, дивний навіть. Команди, які заявляли як фаворитів, програють командам якихось незрозумілих країн. Власне, немає того драйву. Можливо, тому, що немає команд з України та Росії. Немає за кого вболівати.

Я бачила гру Бразилії, мені не сподобалося. Не сподобалася поведінка Кака. Не знаю, із чим це пов’язано, але мені здалося, що цей чемпіонат не добрий якийсь. Нема в ньому доброти. Але, безперечно, команда Бразилії є фаворитом.

Андрій Скрябін, музикант і телеведучий

Я футбол ненавиджу, не дивлюся. Мені мій тато в дитинстві відбив любов до футболу, бо замість мультиків ми завжди дивилися футбольні матчі. Тому зараз я дивлюся мультики. Батько був справжнім футбольним фанатом. Футбол удома дивилися постійно. Тому я його зненавидів, так само як і риболовлю. За збірні не вболіваю. Із цікавості тільки стежу, як Гондурас виступає.
Щоправда, один матч цьогорічного Чемпіонату світу все ж подивився. Грала Німеччина із Сербією. Ми в Донецьку чекали виступу, а Петя Чорний сидів за сусіднім столиком і вболівав. Я просто чув, що у серба було прізвище Кузьмич, тому лишився подивитись, бо той Кузьмич німцям великі неприємності створював. Через те, що він виявився моїм однофамільцем, я й подивився матч. Класний футбол був! Німцям не щастило, але я дуже радий, що серби їм надрали зад.

       
Анатолій Матвієнко, політик
Я взагалі професійний футболіст, тому для мене усе, що пов’язане із Чемпіонатом з футболу-2010, дуже цікаво. Дивлюсь, де доведеться. Щойно приїхав із Санкт-Петербурга. Частину дивився там, частину – в дорозі, в якійсь кав’ярні, частину – вже вдома.На мою думку, найбільш яскравий футбол демонструє все ж таки Іспанія.

Узагалі, у цьому чемпіонаті дуже багато дивного, нелогічного. Я вважаю, що найбільшою проблемою, окрім сигнальних супроводів, є якийсь своєрідний м’яч. Футбол втратив свою красу, бо м’яч неприборканий. Це стосується і воротарів, і футболістів. Відчувається, що тут інші умови.

У плані боротьби. Думаю, Селтік – Динамо (Київ) – це був найцікавіший матч. На нього я привіз свого батька, нині покійного. Він футбол розумів, але затятим фаном не був, усе сидів і ойкав. Кажу: "Батьку, що ти ойкаєш? Тобі не подобається футбол?" Він: "Та ні". І знову ойкає.. Питає: "А скільки тут людей?" Я йому: "110 тисяч". Наш центральний стадіон тоді був переповнений. Він каже: "А скільки це – 110 тисяч?". Я йому: "Це як узяти два райони – Бешів і Сінний". Він знову: "Ой-ой-ой... Це ж їм кожен день треба дати кусок хліба і до хліба, а це все на асфальті не росте".  
Сейчас вы просматриваете новость «VIP-вболівальники: Павленко, Матвієнко, Січкар». Другие новости шоу бизнеса читайте в разделе «Stars». Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять