Герасим’юк проігнорувала "Трапезу любові"

3 липня у столичній галереї „Арт-Фокстрот" відбулось відкриття персональної виставки художника Бориса Єгиазаряна. Громадськості були представлені як старі та добре відомі роботи пана Бориса так і нові полотна, які він дописував перед самим відкриттям виставки. Експозиція, присвячена репресованим арменським друзям художника, носить назву „Ода до життя". Серед експонатів виставки, яка триватиме до 17 липня, роботи у жанрах живопис, графіка та коллаж. Картини створюють дуже теплу атмосферу та пропагують сімейні цінності, це видно із самих назв „Доньки-матері", „Всі вдома", „Трапеза любові". Проводитиметься аукціон, на якому усі бажаючі зможуть придбати виставлені роботи. Отримані кошти підуть на благочинність, вони будуть передані тяжкохворій дівчинці з Луганська. Сам митець демонстрував гостям справжню вірменську гостинність: жартував, розсипався в компліментах присутнім дамам та припрошував всіх охочих пити вино. Виставка спростувала побутуючу серед діячів мистецтва думку про те, що літо – невдала пора для подібних заходів (мовляв, спека, задуха та й всіх більше хвилює власний відпочинок ніж художні витрибеньки). У невеликому приміщенні галереї яблуку було ніде впасти. Серед гостей були не лише друзі та помічники самого художника, а й прості поціновувачі його таланту. А от увагу політичного бомонду виставка чомусь не привернула. Не з’явилась навіть Ольга Герасим’юк , яка нібито особисто пообіцяла Єгиазаряну відвідати захід.

Сейчас вы просматриваете новость «Герасим’юк проігнорувала "Трапезу любові"». Другие новости шоу бизнеса читайте в разделе «Stars». Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять