Суд залишив ліцензію лікарю Майкла Джексона

Суд Лос-Анджелеса у понеділок відмовився відкликати лікарську ліцензію особистого лікаря Майкла Джексона - кардіолога Конрада Мюррея - в штаті Каліфорнія. Відкликати у Мюррея ліцензію, що дає право на лікарську практику в штаті, вимагала медична рада Каліфорнії. Суддя Майкл Пастор зазначив, що на початку року суд заборонив Мюррею призначати і використовувати анестетичні засоби в рамках угоди про його звільнення під заставу. На думку судді, позбавлення кардіолога ліцензії буде зміною цих домовленостей, які не мають наразі достатніх підстав. Захист кардіолога категорично заперечує проти позбавлення підзахисного права займатися лікарською практикою, оскільки такий захід не дасть змоги йому оплачувати послуги адвокатів і інші судові витрати. Зі слів юриста Еда Черноффа, відкликати лікарську ліцензію Мюррея немає ніякої необхідності. Кардіолог добровільно не практикує в цьому штаті. Однак позбавлення його права надавати медичну допомогу пацієнтам у Каліфорнії спровокує прийняття того ж рішення в штатах Невада і Техас. У них лікар має прийомні кабінети і клініку. Майкл Пастор також ухвалив, що попередні слухання у справі лікаря, на яких вирішиться, наскільки вагомими є докази проти Мюррея і чи дають змогу вони судити його як кримінального злочинця, розпочнуться 23 серпня. Якщо суд визнає лікаря винним, йому загрожує до чотирьох років тюремного ув'язнення. Нагадаємо, прокуратура Лос-Анджелеса 8 лютого 2010 пред'явила Мюррею звинувачення в ненавмисному вбивстві Джексона. Лікар не визнав себе винним і був звільнений під заставу в розмірі 75 тисяч доларів. Раніше лікарську практику кардіолога обмежила медична рада штату Техас - Мюррей тепер не може призначати і застосовувати пропофол, а також будь-які інші анестетики та седативні препарати - не тільки сильнодіючі, але й легкі. За даними слідства, саме передозування пропофолу стало причиною смерті Майкла Джексона.

Сейчас вы просматриваете новость «Суд залишив ліцензію лікарю Майкла Джексона». Другие новости шоу бизнеса читайте в разделе «Stars». Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять