Терезія Яценюк у Львові роздавала подарунки

Голова Наглядової Ради Фонду "Open Ukraine" ("Відкрий Україну") Терезія Яценюк 23-го червня у Львові нагородила переможців Міжнародного літературно-мистецького конкурсу для української молоді діаспори та України "Для тебе, Україно!". Призи від пані Яценюк отримали переможці у двох номінаціях: "Художні твори" — Ірина Мулярчук (1-е місце), Остап Лещук (2-е місце) й Ірина Скатова (3-е місце); у номінації "Публіцистика" — Марина Абаза (1-е місце), Марічка Левченко (2-е місце), Олеся Савчук і Катерина Глущенко (3-е місце). Терезія Яценюк вручила переможцям цінні призи: за перше місце — мобільні телефони, за друге — електронні перекладачі, та аудіоплеєри за третє. Іншим учасникам конкурсу пані Яценюк вручила грамоти та футболки із логотипом Фонду "Open Ukraine". "Сьогодні мені випала велика честь нагородити переможців міжнародного літературно-мистецького конкурсу "Для тебе, Україно!". Хочу подякувати їм за велику любов до рідного краю, яку вони відтворили у своїй творчих доробках. Із такими діточками, із такими талантами Україна має велике майбутнє", — сказала вона на нагородженні. Темою конкурсу "Для тебе, Україно!" стала відповідь дітей на питання: що я роблю, або що я зможу зробити для України в майбутньому, здобувши певні знання чи омріяний фах? Більше тисячі дітей у своїх роботах розказали, якою вони бачать Україну в майбутньому. Нагородження відбулося під час сьогоднішнього відкриття ІІІ Міжнародного Конгресу "Діаспора як чинник утвердження держави Україна у міжнародній спільноті: сучасний вимір, проекція в майбутнє". 23-24-го червня пані Яценюк також візьме участь у Секційному засіданні Конгресу на тему "Новітні явища світового українства в контексті східної діаспори та нової хвилі еміграції".

Сейчас вы просматриваете новость «Терезія Яценюк у Львові роздавала подарунки». Другие новости шоу бизнеса читайте в разделе «Stars». Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять