Портрет Елізабет Тейлор продано за 10 млн доларів

Портрет Елізабет Тейлор, створений Енді Ворхолом у 1963 році, продано на аукціоні Christie's в Лондоні за 6,76 мільйона фунтів стерлінгів (10,17 мільйона доларів США). До початку торгів, що відбулися в Лондоні ввечері 30 червня, роботу Ворхола, що зберігалася в приватній колекції, організатори аукціону сподівалися продати за 6-8 мільйонів фунтів стерлінгів (9-12 мільйонів доларів). Володарем портрета "Срібна Ліз" став анонімний покупець. "Срібну Ліз" було написано в 1963 році. Полотно перебувало в приватній колекції 20 років і весь цей час не виставлялося на загальний огляд. Енді Ворхол - художник, режисер і редактор, вважається одним з найвидатніших ідеологів американської субкультури.

Сейчас вы просматриваете новость «Портрет Елізабет Тейлор продано за 10 млн доларів». Другие новости шоу бизнеса читайте в разделе «Stars». Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять