Абрамович відпочиває без Жукової та сина

Подруга Романа Абрамовича Даша Жукова разом із восьмимісячним сином прибула на Сардинію на яхті Luna. Зараз на цьому острові в Середземному морі на своїй віллі відпочиває батько Дарини, бізнесмен Олександр Жуков. До Сардинії Дарина та Аарон два тижні відпочивали в Сан-Тропе. Затриматися на Лазурному березі Жукової довелося через Мадонну, яка брала яхту "напрокат" для зйомок свого фільму. Проте ні в Сан-Тропе, ні на Сардинії Роман Аркадійович не з'являвся. Разом з приятелями Абрамович подорожує на іншій яхті - Pelоrus - по Скандинавії. Зараз вона пришвартована в порту Стокгольма. Роман Аркадійович вже встиг прогулятися Королівським парком і поїсти в одному з найкращих ресторанів столиці Швеції.

Сейчас вы просматриваете новость «Абрамович відпочиває без Жукової та сина». Другие новости шоу бизнеса читайте в разделе «Stars». Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять