Стас П’єха: "Якщо потрібно, я можу й в пику дати!"

Зараз російського співака Стаса П'єху насамперед цікавить тільки одне: створення нового хіта.

"Я постійно думаю про це і навіть в цю хвилину! - усміхнено промовив Стас на початку нашого невеличкого інтерв' ю, коли я торкнулася тем його творчості - адже багато чого вже зроблено: це і сольна програма, і альбоми, і джазові композиції, вийшла збірка моїх віршів під назвою "Голий", підписані творчі союзи з деякими фірмачами. А зараз мені просто потрібні нові хіти, які з успіхом потрапили б до ротації!" Нещодавно Стас П' єха всього на декілька годин прилетів до Києва аби виступити на конкурсі "Міс Україна 2008" і тому часу в співака було обмаль. Але "Главреду" все ж таки вдалося поспілкуватися з цим молодим виконавцем, який ще досить нещодавно пізнав смак особистої популярності, не дивлячись на свої відомі родинні зв’язки... Стас, з вашого ще невеликого досвіду на сцені, як відчуваєте, складніше досягати успіху чи потім втримувати його?

На мою думку, успіх взагалі може бути неконтрольованим процесом. Тобто можна якось добиватися цього успіху, йти до нього все життя, але так і не добитися як такого. А можна злетіти в один день. І тому я вважаю, що найважче - успіх  втримати. Так, це справжнє вміння триматися  на піці  відповідного стану успішності, потрібно постійно вміти підсовувати публіці  щось "гаряченьке". Зрозумійте правильно, я не маю на увазі якихось дешевих трюків медіа. Наприклад те, як зірки виглядають в непристойному вигляді, усілякі там скандали та подібні речі. Я маю на увазі справжній якісний музичний матеріал. А це, повірте, досить складно.

Стасе, ви  якось казали, що в попсі ви тимчасово...

Ні, вже ні.

І все ж таки, у вас класична, хоча й незакінчена  музична освіта, куди далі хочеться рухатися, що зараз цікавить, окрім бажання заспівати новий хіт?

Я збираюся популяризувати ту музику, яка мені близька, а вона буває досить різною. Це не означає, що я прагну  нав'язувати людям якісь експерименти, просто хочу давати музику легку, музику настрою. В мене є мрія  прикрасити  її якимось ф'юженівськими мотивами, навіть етнічними. Звичайно, наскільки мені це дозволить голос. Але все з часом. Ось, коли буду на п'єдесталі, тоді з висоти пташиного польоту буду й диктувати моду, а поки що, я все тільки напрацьовую.

Чи виховували вас в  певних музичних традиціях в сім' ї і чи важко було потім формувати своє особисте бачення в музиці?

Мені хочеться зараз просто  відверто зізнатися: мене насправді ніхто ніколи не виховував. Я ріс у дворах, ніякі традиції своєї сім' ї не сприймав, тусувався по різним хатам, а вже потім, коли виріс, зрозумів, що ніякого справжнього виховання в мене і не було. Ось тоді я дуже пошкодував про ці роки. І почав напрацьовувати втрачене сам. Отже, ті сімейні  традиції виховання, я почерпнув вже в досить дорослому віці. Можливо, це ще й тому, що моя відома бабуся була для мене завжди взірцем для наслідування. Адже  вона - королева естетики. Гадаю, все це чисто машинально, на якомусь підсвідомому рівні я просто почав переймати.

Стасе, ви пишете вірші, нещодавно випустили збірку. Можете сказати, ви романтичні чи вразливі, як більшість справжніх  поетів?

Хіба що десь в глибині душі. Колись, ще  у 9 років мені просто необхідно було виплеснути на папір усі свої переживання

А чи  важко з вразливою  душею існувати в світі жорстокого шоу-бізнесу?

Ой, насправді, гадаю там багато таких вразливих особистостей. (посміхається) Спробуй щось не так сказати, чи подивись на когось не так - це вже вдома  буде плакати два дні в подушку або одразу скандал вчинить. Саме в цьому розумінні я зовсім не такий. Я адекватний. Я не ображаюсь на всіх і достатньо швидко відхожу. І по факту навіть в обличчя можу дати, якщо мені щось не сподобається. Це буває досить рідко, звичайно, але  в тому випадку, коли  вже  дуже сильно образять. І навіть здебільшого, навіть, не мене, а моїх близьких.

Чи  вірите в Долю та чи вважаєте, що наше життя - результат наших  власних рук та бажань?

Власних рук, звичайно. Якщо все звалювати на долю, тоді можна взагалі не жити. Це позиція, гадаю, слабких та дуже відомих людей. Ми повинні все робити самі, а ось якщо щось не вдалося, тоді можна сказати: це Доля, панове, і від цього нікуди не втечеш.

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Все новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять