Хуліо Іглесіас: Я не знайомий з Анною Курніковою

Він народився в Мадриді та мріяв стати футболістом, але доля розпорядилась інакше. Через автомобільну катастрофу про спорт можна було забути, тож Хуліо Іглесіасу довелося, аби не впасти в глибоку депресію, писати вірші, а згодом – і співати.

В історії не так вже й багато прикладів, коли батько і син стають жорсткими конкурентами. Хоч аудиторія відомого багатьом поколінням співака Хуліо Іглесіаса та іншого популярного виконавця, його сина Енріке Іглесіаса, – різна, батько й син живуть у постійному суперництві, адже борються за жіночі серця. Однак подейкують, що саме через надмірну любов батька до слабкої статі Енріке й не сприймає його. Відомо, що Хуліо Іглесіас – знаний Дон Жуан. Співак і сам свої стосунки "на стороні" не надто спростовує. Саме через численні зради від нього пішла перша дружина. З другою, топ-моделлю Мірандою Рінсбургер, він одружений вже понад 17 років, вони мають п’ятеро спільних дітей, яких Хуліо обожнює. Всього у відомого іспанського співака восьмеро дітей. Про стосунки з сином Енріке він не надто любить говорити, а про його подружку – російську тенісистку Анну Курнікову – й поготів. Ще не так давно в одному з інтерв’ю Хуліо сказав, що мріє про внуків, яких йому подарує зоряна пара, а тепер каже, що взагалі з Анею не знайомий. Він любить ходити помешканням оголений, займається спортом, приймає холодний душ, не дозволяє знімати себе зліва, бо та частина обличчя у нього часом нервово сіпається. Напередодні візиту світової знаменитості до Києва "Главред" вирішив поставити йому кілька ексклюзивних запитань. Що людину, яка випустила десятки дисків і отримала усі можливі музичні нагороди, досі заохочує виходити на сцену, у чому для вас зберігається інтрига?
Розумієте, спів і сцена для мене є чимось більшим, ніж просто захоплення. Це те, що примушує мене жити і робить щасливим. Музика – одна з найважливіших частин мого життя. Ви не уявляєте, наскільки це прекрасно – виходити на сцену і мати можливість спілкуватися з людьми. Здавалося б, пробувши на сцені сорок років, можна втратити до цього цікавість. Та мене, навпаки, це дуже тішить і надихає.
Ви раніше розповідали, що стали співаком через жорстокий жарт долі (до автомобільної катастрофи хотіли бути футболістом). Які ще суттєві корективи вносило життя у ваші плани?
Так, в автомобільну катастрофу я потрапив, коли мені було 20. І після того про кар’єру футболіста можна було забути. Мабуть, так мені судилося. Я взагалі вважаю, що інколи випадкові обставини дуже впливають на життя. Знаєте, якби мені років двадцять тому хтось сказав, що я випадково зус¬тріну свою майбутню дружину, з якою живу вже 17 років і маю п’ятеро спільних дітей, в аеропорту, я б ніколи не повірив цій людині. Але так воно й є. Інколи життя щось у нас забирає, а іноді воно буває дуже щедрим, як це трапилось зі мною. За це я йому дуже вдячний.
Як у вас складаються стосунки з коханою вашого сина – відомою росіянкою Анною Курніковою? З її родиною знайомі?
Та я навіть з самою Курніковою не знайомий.
У вас багато дітей. Часто з ними бачитесь і проводите час? Якими талантами, окрім співочих, володіють ваші сини та доньки?
Звичайно, намагаюся проводити з дітьми якомога більше часу. Коли є декілька вільних днів у перерві між виступами, то лечу додому, щоб побачитись з ними. Звісно ж, я не з тих батьків, хто водить дітей до школи, допомагає робити уроки. Самі розумієте, робота співака передбачає багато мандрівок, гастролей. Але я дуже їх люблю, і вони це знають. Щодо їхніх талантів, то поки можу сказати, що вони страшенно люблять музику. Наприклад, минулого Різдва вони організували цілий музичний колектив зі своїми двоюрідними братами й сестрами, зробили постановку, грали на музичних інструментах, ще й запросили мене співати. Тож ми провели прекрасний вечір, був справжній сімейний концерт.
Вашому наймолодшому сину зараз 1 рік. У нього музичні здіб¬ності вже проявляються?
Та ні. Гільєрмо ще надто маленький. Хоча, знаєте, всім немовлятам подобається музика, до того ж їм корисно її слухати. Він страшенно любить засинати під колискові.
Нещодавно відбувся пісенний конкурс "Євробачення". Яке ваше ставлення до нього? Чи змінився конкурс і його цінності сьогодні? Чи змінилися смаки Європи?
За останнє десятиліття музика дуже змінилася, але змінився і світ, люди. Тому музика є відображенням цих змін. І це – нормально.
Хуліо, у вас великий життєвий дос¬від: ви багатодітний татусь, ви реалізувались як творча особистість, вас люблять і знають мільйони. Що, на вашу думку, найголовніше у людських стосунках?
Завжди цінувалася чесність і повага до інших.
Давні філософи казали, що людина щаслива тоді, коли не замислюється над сенсом щастя. Ви часто замислюєтесь над цим питанням?
Люди мають насолоджуватися щастям, а не думати про нього. Знаєте, я намагаюсь отримувати задоволення і радіти від спілкування зі своїми рідними, прихильниками, друзями. Я щасливий від своєї роботи, від споглядання природи... Узагалі, я щасливий чоловік, тому що моє життя дещо відрізняється від інших. Але я завжди намагаюся думати і дбати, допомагати тим, кого доля не так балує.
Що ви знаєте чи чули про Україну?
Ну... я, наприклад, знаю, що в Україні є дуже красиве узбережжя. Вам пощастило жити одразу біля двох морів. Просто я дуже люблю сонце і море, тому сподіваюся гарно провести час у вашій країні. А ще знаю, що в Україні є прекрасні Карпатські гори. Гадаю, українцям дуже поталанило, адже вони живуть у країні, де одночасно є морське узбережжя, гори, широкі рівнини, родючі ґрунти. Тому я і моя команда з нетерпінням чекаємо на приїзд до України.  

За сприяння в організації інтерв’ю висловлюємо подяку компанії Prеmium Sound

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Все новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять