Друга ріка презентувала нову Моду (ФОТО)

Культова українська рок-група "Друга ріка" знову вийшла на музичний подіум, щоб презентувати новий студійний альбом під назвою "Мода".

Протягом всього часу група не зупинялася ні на хвилину, музиканти щодня накопичували новий матеріал для платівки. З моменту виходу останнього альбому Валерій Харчишин зазнав різні метаморфози свідомості і зробив переоцінку цінностей. У нього поступово змінився світогляд і стерлися абсолютно всі стереотипи, що прямим чином позитивно відбилося на новій творчості. Це чутно і в текстах, і в музиці. "Новий альбом "Мода" дуже знаковий і особливий, - з вогником в очах розповів лідер групи "Друга ріка" Валерій Харчишин. – Він символізує нове життя. До цього всі наші альбоми були як один – дуже схожі один на одного. Це щось подібне до музичної трилогії. Четвертий альбом був збірним, підсумковим, він вміщав в собі всі наші хіти. А після аварії я кардинально переосмислив своє життя. Я полюбив життя! За вдачею я меланхолік, але в пластинці "Мода" всі композиції випромінюють позитив, яскраві фарби, і передають смак радості. Я прийшов до пізнання щастя, позитиву і радості, і саме всі ці мої думки і переживання знайшли місце в альбомі. Над ним працювали виключно всі учасники групи, але наші точки світогляду склалися в пластинці як "кубік-рубік". Все ідеально зійшлося і стало на свої місця. Альбом "Мода" – це не заклик до нових тенденцій моди, а до якісної музики і, найголовніше, до яскравого і позитивного життя!". Презентацію нового альбому група вирішила провести спокійно, затишно і без пафосу. Валерій Харчишин вважає, що кращий спосіб розповісти про свій альбом – це дати його послухати друзям, а далі музика сама знайде шлях до сердець людей. Саме з цієї причини група "Друга ріка" презентувала альбом "Мода" в невеликому затишному клубі "Depeche Mode 101", практично в домашній обстановці. Декілька інтерв'ю, фотосесія з найвідданішими прихильниками колективу і невеликий "квартирник". Все в старих традиціях дійсної музики, внутрішнього сьогодення, а не "показ ушної" творчості. Під час бліц-інтерв'ю, яке телерепортери вирішили провести на вулиці, біля Валерія Харчишина зупинялися багато перехожих. Вони "жадібно" дивилися на новий альбом, питаючи про те, коли він з'явиться у продажу. А це означає, що музика групи "Друга ріка" знаходить свою дорогу до серця слухачів. Саме те, чого хотів соліст колективу Валерій Харчишин.

Сейчас вы просматриваете новость «Друга ріка презентувала нову Моду (ФОТО)». Другие новости шоу бизнеса читайте в разделе «Stars». Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять