Павло Зібров: "Iмiдж плейбоя аж нiяк не заважає менi бути моногамним"

Шанований багатьма представницями прекрасної статі Павло Зібров й досі продовжує приваблювати жінок, навіть молоді дівчата шаленіють від співака.

Дружина Марина нормально на це реагує, адже сама готова на все заради шоу-бізнесу, згадати хоча б чутки про її роман з Іваром Калниньшом. Зібров запевняє, що кохає тільки свою її, але в першу чергу він кохає Жінку, тому й створив спільноту шанувальників жінок України. Павло, Ви вже багато років на сцені, за Вами закріпився образ Дон Жуана, як Вам живеться у цьому статусі?

(Посміхається). А чому б і ні? Мене називають і "дамским угодником". 99 відсотків моїх пісень про світле і щасливе кохання, тому це закономірно. Мене завжди приваблювала жіноча краса, і це надихнуло мене на думку про створення спільноти шанувальників жіночої краси. Років десять тому моя думка трансформувалась у реальність, і я став ініціатором створення Всеукраїнської громадської організації "Партія шанувальників жінок України", котру відразу ж зареєстрували в Міністерстві юстиції з повноцінними філіалами по всій території України.
Чим займаються у цьому об’єднанні?

У нас є свій статут, згідно якого ми діємо. На власному досвіді ми показуємо, як потрібно поводитися з жінкою. Інколи зустрічаємось із членами партії, і проводимо час у неформальній обстановці, вихваляючи жінку та любов до неї.

Хто ще з відомих людей належить до цієї партії?

На сьогоднішній день у ній вже зареєстровано понад чотири тисячі активних членів. Чоловіки, приєднуйтесь, адже жінки люблять активних! В наших колах багато достойних чоловіків, котрі об’єдналися тут: міністри, депутати, губернатори, мери, генерали, художники, композитори, вчителі, інтелігенція… З відомих – Михайло Поплавський, Юрій Рибчинський та багато інших, знаних у своїх колах, людей.

Ви якось сказали, що не планували одружуватися вдруге, а чому?

Так сталося, що мій перший досвід був не зовсім вдалим, і залишив неприємний слід у моєму житті. Я схилявся до думки: якщо раптом зустріну людину, то нам буде добре разом і без штампу в паспорті. Вважав, що узаконення стосунків – це певна втрата свободи, прив’язаність, яка заважатиме творчій кар’єрі. Але з появою в моєму житті другої дружини моя думка змінилась.

Як Ви познайомились зі своєю нинішньою дружиною Мариною?

Це відбулося на одному з корпоративних концертів, який замовила компанія, де й працювала Марина. Я ще зі сцени помітив її, і одразу ж після виступу наважився підійти. Мене привабив її погляд і, звісно ж, її шикарний бюст! Коли ми поспілкувалися ближче, я зрозумів, що вона дуже гарна та розумна. Мені завжди з нею цікаво!

Павло, у Вас імідж справжнього українського плейбоя, а насправді у Вас тільки одна дружина?

Я скажу, що одне іншому не заважає. Маю на увазі те, що імідж плейбоя аж ніяк не заважає бути моногамним. У мене одна-єдина кохана дружина Марина.

Вас ніколи не зваблювали молоденькі дівчата? Ви якось сказали, що пристрасть до слабкої статі у Вас назавжди. Як на це реагує дружина?

Звісно, намагались. На концертах стріляють очима, шлють записки, квіти передають, а іноді навіть кричать: "Хочу дитину від Зіброва!". Одного разу, на концерті у Львові, після виконаної мною пісні на сцену вийшла приваблива жінка з глибокими синіми очима і шикарною русою косою. Подарувала квіти і… поцілувала мене взасос! Чесно кажучи, я цього просто не чекав. Після концерту їй якимось чином вдалося прорватися у гримерку, вона глянула на мене і каже: "Після вашого концерту так не хочеться повертатися додому, до чоловіка…". Але мене вдома чекала кохана дружина і донечка. На подібні історії дружина навчилася реагувати спокійно, бо розуміє, що без цього неможлива професія артиста.

Чи доводилось Вам ревнувати Марину до інших чоловіків, була історія про її роман з Іваром Калниньшом…

Як не ревнувати таку вродливу та ефектну дружину, як у мене? У нас почуття взаємні, тому поки ми любимо – будемо ревнувати. Як на мене, це цілком природно. Так, про історію з романом говорили досить довгий час. Івар і Марина знялись у моєму кліпі, але вони ж не спали разом! Марина зіграла достойно – не гірше Народного артиста Радянскього союзу Івара Калниньша, тобто на рівних, що він сам відмітив. Марина була і режисером цього кліпу. Я спитав її: "Мамка, ти готова?" – вона: "Заради шоу-бізнесу я на все готова!". Тоді про цю історію заговорили всі ЗМІ – при чому, говорили дуже довго. Це зайвий піар, без якого жити у даному тисячолітті неможливо. Хтось виправдовував, хтось жалів мене, співчував – інші, навпаки, хвалили. Словом, розмов було стільки, що протягом року у нас з’явилося багато запрошень на концерти саме завдяки цій пісні.

Хто в Вашій сім’ї головний: Ви чи дружина?

Як говориться в народній мудрості: як батько скаже, так по-материному і буде (сміється).

Коли сваритесь, хто перший йде на примирення?

Звісно, я, адже я чоловік. Я спокійний і стриманий, тому коли відбувається суперечка і Марина кричить, я мовчу і вичікую. Потім вона бачить, що їй сказати вже нічого – от тоді я йду на примирення.

Як Ви поставились до того, що Ваша перша дружина покохала свого студента?

Мені було дуже неприємно, я важко переживав цю ситуацію. Всі друзі намагались відкрити мені очі, говорили: "Павло, отямся! Подивись правді у вічі!". А одного разу я таки побачив усе на власні очі і дав згоду на розлучення.

Павло Миколайовичу, а як Ваша дружина ладнає з Вашим сином Сергієм?

Між ними ворожби немає. Марина нормально спілкується із ним, бо ж розуміє, що це мій син. Вона завжди підтримує, допомагає зробити вибір. От допомагала йому визначитись зі спеціальністю в університеті. Я Марині цілком довіряю, адже у неї також є старший син, тому вона навчена досвідом його виховання. І з моїм сином у неї теж гарні стосунки.

В своїх інтерв’ю Ви часто кажете, що Марина першою запропонувала Вам одружитися. Як взагалі відбулась ця пропозиція?

Спочатку ми з нею зустрічались, потім рік жили разом. А одного разу Марині наснився сон. До неї підійшла циганка і сказала: "Марина, ти вийдеш заміж в свій день народження!". Тож якось Марина прийшла і сказала мені: "Або ми з тобою розписуємось, або більше не бачимось. Все має бути офіційно і гарно, як у людей". Звичайно ж, я погодився, бо перший, напевно, ніколи б не наважився. Весілля відбулося справді в її день народження, нещодавно ми святкували річницю. Я дуже задоволений і щасливий, що тоді так усе вийшло.

Взагалі жінки часто Вам щось пропонують першими?

Я не полюбляю, коли жінки дарують щось першими. Більше того, я не сприймаю всерйоз таких жінок. Вони повинні бути м’якими, ніжними та беззахисними, а пропозиції повинен формувати сам чоловік. Марина – єдина жінка в моєму житті, заради якої я готовий на все!

Хто Вам порадив змінити імідж і пофарбувати волосся у чорний колір?

Колір я змінив за власним бажанням. Хоча це відбулося досить несподівано, на зйомках одного з моїх кліпів. Я приїхав раніше, щоб мене підготували. Поки Марина затримувалась, моєму волоссю вирішили надати трішки відтінку – врешті воно вийшло занадто чорним. Далі всі чекали Марину, що вона приїде і відмінить зйомку, а вона приїхала і сказала: "Мені подобається!". Єдине, що вона ще й порадила відростити волосся.

Співом ви серйозно почали займатись у тридцять років. Чому так пізно зрозуміли, що це Ваше?

Спочатку я вступив до консерваторії на оркестровий факультет, і закінчив його по класу контрабаса. Будучи студентом четвертого курсу, працював у Державному Академічному оркестрі – грав на бас-гітарі і контрабасі. Далі вирішив вступати на вокальний факультет на класичне оперне відділення Київської консерваторії. У мене був просто шикарний педагог – Народний артист Молдавії та України Віктор Миколайович Курін. Йому я завдячую по цей день. Словом, вчився я із задоволенням і, чесно кажучи, вчився б і ще! Вже після навчання вісім років працював солістом Державного Естрадного Симфонічного Оркестру, а з часом мені вдалося створити власний "Театр Пісні". Повністю розкритися мені вдалось у тридцятилітньому віці. Саме тоді я почав співати.

Ви за професією контрабасист, зараз берете до рук інструмент?

По правді, ні. Я вже й забув, коли востаннє брав його до рук у своєму житті.


Павло, Ви піднімали своє генеалогічне дерево. Що нового дізналися про свій рід?

Я заключив спеціальний договір. Наразі повністю здав аналізи на ДНК, пройшов усі необхідні етапи. Але експертиза триватиме протягом двох років, зараз над нею працюють спеціалісти, тому я з нетерпінням чекаю результатів. А поки що відчуваю, що в мені є частка болгарина: я емоційний, в мені тече гаряча кров! Певно, саме тому мене й називають Дон Жуаном…

Розкажіть про свій приватний театр. Раніше Ви орендували приміщення у дитячому садочку в центрі міста, а як зараз?

Зараз уже не орендуємо, бо є власне приміщення, яке я подарував Марині, тож вона і керує процесом роботи. Приміщення знаходиться біля нашого офісу в центрі. Поступово ми розширюємо свій простір. На даний момент "Театру пісні" виповнилося вже чотирнадцять років.

Українському виконавцю нині важко заробити випуском дисків. Чим краще заробляти на життя творчій людині?

В нашій країні справді важко заробити випуском альбому, це не працює. Якщо альбом і вийшов у гарному тиражі, то неодмінно з’являються пірати, які розповсюджують неліцензійні диски. Творчі люди живуть за рахунок концертних замовлень, за рахунок слухачів. Чим більше ти затребуваний, тим краще. Необхідно організовувати тури і вести активну концертну діяльність, тому у кожного артиста повинен бути свій концертний відділ, який безпосередньо займався би організацією концертів.

Нещодавно Білик і Данилко дали народних артистів. На Вашу думку, за якими критеріями мають надаватися ці звання?

Ви забули про Поплавського! Звичайно, я радий за них. Але справа в тому, що в нашій країні таке звання нічого не дає, жодних привілей. Артист стає справді народним, коли його знають люди, коли в нього є свої прихильники, коли на концерти ходять тисячі глядачів – тоді людина народна. Це доводить приклад таких артистів, як Ірина Білик, Андрій Данилко.

На яких автомобілях Ви полюбляєте їздити?

Літом минулого року я придбав Lexus LS 460, мені дуже сподобався салон, зовнішні дані, його безпечність. Але якщо буде можливість, я його зміню на більш комфортабельний Мерседес.


По материалам: Газета "Киевское Слово"

Сейчас вы просматриваете новость «Павло Зібров: «Iмiдж плейбоя аж нiяк не заважає менi бути моногамним»». Другие новости шоу бизнеса читайте в разделе «Stars». Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
google news Главред в Google News telegram Главред в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять