"Воплі Відоплясова" для вас – майстер-клас! (ФОТО)

Враження, що виникли під час чотирнадцятого концерту проекту "Майстер-клас", що відбувся у стінах столичного арт-клубу 44, дуже важко передати словами. Гурт "Воплі Відоплясова" у складі Олега Скрипки, Євгена Рогачевського, Олексія Омельченко та Сергія Сахно наживо продемонстрував публіці той рівень, який може бути досягнутий за майже 25 років творчої діяльності.

Педантично вибудований звук. Уся четвірка музикантів вимальовувала свою частину спільного звукового полотна саме таким чином, яким хотілося її чути. І вокальна, і інструментальна партія кожного була точною, своєчасною, виваженою за рівнем з неймовірною точністю, відігравалася невимушено та легко, з величезним задоволенням. Музична картина була монолітною, але водночас, виділити партію будь-кого з учасників було зовсім нескладно. Відчуття нереальності того, що відбувається на сцені, було дуже важко подолати. Але ось же вони, зовсім поруч. Олег читає записки із залу, жартує, читає вірші, презентує нові пісні. Все насправді. Старі та нові пісні виконувались українською та французькою, лунали звуки труби та баяну, було трохи канкану, свисту та доволі звичних танців рук. Ще ніколи музика не приносила стільки задоволення. Ще ніколи не було такого відчуття гордості за те, що це – український гурт, вірші та музика котрого мають фольклорні витоки. Величезна дяка гурту "ВВ", Олександру Стасову, Галі Кудриній та арт-клубу 44 за цю подію. Слава Україні!

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров
Новости
Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять