Олександр Пономарьов став кліпмейкером

Днями народний артист України Олександр Пономарьов презентував широкому загалу відеокліп на англомовну пісню „Do you want it?".

Унікальність відеороботи полягає в тому, що саме Олександр Пономарьов та його дружина Вікторія стали авторами кліпу. Про пісню Слова до англомовної пісні „Do you want it?" написав DJ Паша (Павло Шилько), автором музики став Олександр Пономарьов. Пісня вийшла дуже динамічною та жартівливою. Нова композиція обов’язково увійде до нового альбому, вихід якого заплановано на другу половину 2010 року. Творча група Режисерами відеокліпу та авторами сценарію стали Вікторія та Олександр Пономарьови. Річ у тім, що останнім часом співак не на жарт захопився знімальним процесом: Олександр придбав спеціальне обладнання, почав цікавитися відеозйомкою та монтажем, а також занурився у читання літератури з відеорежисури. „Кожного разу, коли відбувалися зйомки відеокліпів на мої пісні, я з цікавістю спостерігав за всім творчим процесом. Настільки захопився цією атмосферою і магією створення відеокліпів, що не втримався і вирішив спробувати себе у ролі кліпмейкера,говорить співак. –Звісно, у цьому мені допомогла дружина, вона також не байдужа до мистецтва. Для мене зйомка відеокліпів – нове захоплення та творчий напрямок, який я хочу розвивати і надалі". Сюжет кліпу та зйомки Зйомки відеокліпу відбувалися у кількох країнах: на Кіпрі та Кубі, під час сімейного відпочинку, та у Туреччині, куди родина Пономарьових завітала на весілля до Ані Лорак. „У цьому знімальному процесі мені дісталася відповідальна роль, – говорить Вікторія Пономарьова. – Я виступала в якості оператора. Скажу чесно, було нелегко. Це моя перша відеоробота і я була відповідальна за візуалізацію нашого з Олександром творчого задуму. Як кажуть, руки тремтіли. Але я зібралася, згадала все, що читала про відеозйомку, фокусування, освітлення і розпочала експериментувати. У нагоді стало моє захоплення фотографуванням. Зйомки тривали довго, але ми з Олександром лишилися задоволені нашим творчим експериментом і його кінцевим результатом. Сподіваємося, глядачам кліп теж сподобається". За сюжетом відеокліпу події розгортаються у заміському особняку одного багатія, де Олександр – звичайний прибиральник будинку. Користуючись нагодою, а саме – відсутністю хазяїна оселі, Олександр вихваляється перед своєю дівчиною чужим багатством, видаючи його за власне. Чим закінчиться весела та жартівлива історія, глядачі можуть побачити вже сьогодні на музичних телеканалах країни. Маленький герой Цікавою родзинкою кліпу стала участь сина Олександра Пономарьова у зйомках. Під час родинного відпочинку маленькому Олександру дозволили уперше покуштувати морозива. „Великий вафельний ріжок ледь уміщалося в маленьких рученятах сина і все обличчя Сашка було вимазане морозивом, – посміхаючись, згадує Олександр Пономарьов. – Камера завжди була з нами і ми встигли зафільмували ці кумедні кадри, а деякі з них включили до відеокліпу".

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров
Новости
Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять