Віктор Бронюк: "Найкращий день сьогодні" (ФОТО)

У той час коли "мега" зірки скасовують, або переносять свої виступи, гурт ТІК втретє зробив неможливе. Позаду: 24 міста, тисячі кілометрів, мільйони розбитих вщент дівочих сердець, кілотонни позитиву від "Медовухи" і вінницької музики і жодної відміни концерту.

2 червня ТІК святкуватиме свій 5- й день народження. І схоже НАРОДНИЙ ТУР – був найкращим подарунком до першого ювілею! Здається їм усе під силу, простим вінницьким хлопцям, за щирою провінційністю котрих проглядає сталевий професіоналізм. Половину туру більшість учасників туру, включаючи Віктора, від*їздили з підступною пневмонією. Та про це знали лише в найближчому оточенні. До глядачів виходили сповнені сил та наснаги, такі довго очікуванні "олені". Є така важка і приємна робота – бути народними улюбленцями. Віктор Бронюк: Ми завжди ставимося до всього позитивно. Музиканти знають, що відіграти 24 концерти за 24 дні це не легко. Але головне це, та енергія та емоції, які дарують нам шанувальники, а ми, відповідно, намагаємося розважити їх. Якщо минулого року нашим завданням було довести, що криза тільки у нас в головах і варто просто почати працювати і посміхатися, то цього року у Народному турі ми вирішили не словом, а ділом разом з партнером туру етно-брендом "Медовуха" допомогти талановитим командам з усіх куточків України і власним досвідом та прикладом довести, що шоу – бізнес твориться не тільки у столиці. Найкращий день сьогодні і варто віддати себе всього і отримати від цього дня максимум". В кожному місті на шанувальників весільного вінницького панку чекали народні гуляння від "Медовухи", виступ місцевого гурту чи аматорів і грандіозне півторагодинне шоу від ТІКу. 18 молодих гуртів вперше працювали для такої чисельної публіки на професійній сцені. Допомагали новачкам - світло, звук,та унікальні екрани які ТІК возили з собою, отож шоу відбувалось на ура, в незалежності від якості концертної зали та місцевих умов. Для молодих гуртів це був не тільки шанс покрасуватись перед земляками, але й голосно заявити про себе на теренах вітчизняного шоу-бізу. Усі фотозвіти і враження можна переглянути на офіційному сайті гурту www.tikmusic.com.ua. Гурт ТІК офіційно обіцяє: це був перший, і далеко не останній НАРОДНИЙ ТУР! Дайте на хвильку відпочити, і бережіть свої вуха, горло, та долоні! Народні гуляння триватимуть! Попереду концерти, вихід нової незвичної для "ТІК" пісні та випуск нового альбому.

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров
Новости
Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять