Гурт "ТІК" розніс FREEDOM

Такого пафосні стіни FREEDOM не бачили давно. Вщент забитий танцпол, гості у вишиванках, позитивна та абсолютно розслаблена атмосфера і хорові співи у повний голос. 9 червня 2010 року ТІК гучно та впевнено відзначив своє 5-річчя.

Розпочався концерт із виступу трьох діамантів, які хлопці надибали у Народному турі: Центр України, Кіровоград, представив гурт "Веселі Біорітми", що працюють у жанрі емо-регі-турбо-шансон; зі Сходу нашої країни, з міста Дніпропетровска, причимчикували навіжені підкорювачі жіночих сердець – гурт "Гражданін Топінамбур", а Захід представив солодкоголосий і амбіційний Владислав Левицький. Бойовики гурту "ТІК" у їх виконанні добряче розігріли і здивували публіку. Як і було обіцяно, у ексклюзивній програмі були: VIPР ( Vінницький Історичний Редагогічний Ранк), розривання баяна від Віктора Бронюка, капості від Духового оркестру "Жмур", бенефіс балету "Тирса", дегустація Сірожиного Пірожиного, поява Свєти – наживо і семінар на тему "Чоловіче щастя". Традиційне частування на вході від етнобренду "Медовуха" додавало настрою і легкості. Не обійшлося без сюрпризів, адже це був не просто урочистий виступ, а традиційна "ЗЕЛЕНКА", останній концерт Народного туру. Сергій Притула, який спокійно відпочивав у родинному колі, не очікував, що на екваторі свята його закличуть на сцену та подарують величезне "Сірожине пірожине". Він сміливо відкинув усі натяки та порівняння із героєм одноіменної пісні і розповів публіці байку про міцну чоловічу дружбу у шоу бізнесі. Протягом концерту "ТІК" позбулися ще декількох предметів зі свого реквізиту. Наприклад, справжні вили, які проїхали з хлопцями весь Народний Тур, хлопці продали за 1520 гривень. Щасливим власником став пан Петро. Нащо йому вили в Києві - невідомо, але те, що 1520 гривень підуть на добру справу – факт. Годі говорити про те, що виробляли музиканти на сцені. Дві години драйву і справжнього позитиву буквально розірвали зал. Мокрі і щасливі вони залишали сцену під голосне скандування публіки і традиційно обіцяли повернутися із Зеленим концертом наступного року. "Як мед, то і ложкою" - радить "Медовуха", "Як ТІК, - то до памороків" - запевняють організатори "Народного туру"

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров
Новости
Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять