Джеррі Брукхаймер: "Ніколи не почувався магом. Я все ще учень"

Так уже повелося, що успіх сучасних фільмів залежить не лише від сюжету і гри акторів, а й від продюсера.

Справжньою людиною-легендою в американському кінематографі є продюсер Джеррі Брукхаймер. Адже під його контролем знімалися такі кінохіти, як "Пірати Карибського моря", "Принц Персії", "Скарб нації", "Скеля", "Армагеддон" та ще багато інших. "Главреду" Брукхаймер розповів про нову картину – "Учень чаклуна"

Що надихнуло вас узятися за цей проект? І чому саме зараз?
Мені подобаються сучасні історії, у яких є містичні, магічні речі. "Учень чаклуна" – класична історія про магію, сповнену як минулого, так і сучасного.
І чого ж глядачам можна очікувати від цього фільму?
Ця стрічка, як і "Пірати Карибського моря", для сімейного перегляду. До екрана можна покликати свою бабусю чи шестирічного братика, і, повірте, їм обом вона сподобається. Адже в ній стільки гумору й життя. Це гарна історія, в якій знялися класні актори: Ніколас Кейдж, Джей Барушель, Альфред Моліна, Тобі Кеббел, Моніка Беллуччі. За ними дуже приємно спостерігати на екрані. Ніколи не знаєш, що вони витворять.
Як гадаєте, що робить Ніколаса Кейджа таким затребуваним і популярним ?
Він чудовий актор, і це підтверджують визнання та нагороди, які він має. Кейдж надзвичайно багатогранний, на його рахунку – кілька цінних ролей. Він може перетворити на мегахіти маленькі картини чи ролі й так само блискуче зіграти у масштабних стрічках. Мені пощастило працювати з ним сім разів.
Ви вже втретє працюєте з режисером Джоном Тартелтаубом. У чому секрет вашого взаєморозуміння, тандема?
Джон – майстер своєї справи, вміє гарно розповідати історії. Він знає, як правильно створити образ на екрані, і в цьому – майстерність режисера.
Якщо проводити паралелі з героями фільму, то ви – підмайстер чи чарівник?
Ніколи не почувався магом. Я все ще учень. Постійно вивчаю те, чим займаюся, що роблю у цьому світі. Багато беру від режисерів, письменників та акторів, з якими щодня працюю. Взагалі, мені пощастило, бо в моєму оточенні – талановиті люди. Тому дива отримую саме від них. Я лише роблю те, що збираю їх докупи.
Ви маєте високі нагороди, дуже давно працюєте у цій сфері. Попри такий успіх нервуєте перед виходом картини на екран?
Завжди! Мені хочеться, щоб було ще краще. Особливо хвилююся, коли продюсованим мною фільмом відкривають якийсь фестиваль. Бо ж невідомо, як сприйме його публіка. Найбільше задоволення отримую, спостерігаючи за реакцією людей, які дивляться мою стрічку. І коли бачу емоції, то це означає, що ми якісно попрацювали.
З якими відомими акторами вам іще не випадало працювати?
Зараз можу назвати імена багатьох чудових акторів. Наприклад, Джейк Джилленхол. З ним мені вже давно хотілося попрацювати, і ми все ж таки зустрілися на зйомках фільму "Принц Персії. Піски часу".
А ви самі вірите в магію?
Звісно, вірю. Хіба те, що ми робимо, – не магія?! Ми беремо ідею, задумку з одного рядка, написаного на папері, і перетворюємо її у велику художню картину, яка мандрує світом і розважає людей. Як на мене, це справж¬ні дива!

Підготував Ярослав Підгора-Гвяздовський, переклала Мар’яна Мигаль
Сейчас вы просматриваете новость «Джеррі Брукхаймер: «Ніколи не почувався магом. Я все ще учень»». Другие новости шоу бизнеса читайте в разделе «Stars». Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять