Богдан Титомир: Моє особисте життя дуже заплутане, навіть для мене самого

Справжнє ім’я цього "батька російського репу" українського походження – Олег Титоренко, хоча в усіх інтерв’ю він заперечує цей факт.

На початку 1990-х років співак прославився під псевдонімом Титомир у складі екзотик-групи CarMаn. Зараз він у самостійному плаванні на естраді, але й досі його супроводжують скандальна слава та увага молодих жінок

Як ви охарактеризували б нинішній стан своєї душі?
Просто так узяти й охарактеризувати себе нікому не дано. Це дуже складно. Я не такий простий, як ви думаєте. У чому моя непростота? Напевно, журналістам видніше. Це ж ваша братія створила мені образ, у якому і нині я часом живу (не за своїм бажанням).
Ви доволі скандальна персона. Вас це не обтяжує?
Я не парюся щодо іміджу і не створюю його спеціально – живу одномоментним настроєм. Тому на даний момент і в цьому просторі я такий! Це, швидше, моє самовираження, а не імідж. Імідж – для "мавпочок", яких беруть із якоїсь "Фабрики зірок" і роблять із них щось. А я так живу. Це моя філософія буття. Якби моя особистість базувалася лише на порожньому іміджі, я 20 років не протримався б у шоу-бізнесі. Все життя змінююсь, залежно від тимчасових метаморфоз. На сцені я теж завжди різний – ніколи не повторююсь. Вирізнятися завидною постійністю – не мій стиль.
Ваше коріння пов’язане з Україною. Чи не так?
Я з’явився на світ в Одесі, а в Сєверодонецьку і Сумах жив у дитинстві й навчався. Багато моїх родичів живуть у Луганську. Мій батько – українець, родом із Одеси, а мама – росіянка, з Ростова. Я не обирав батьків і місце народження. Мені вже скоро 50, і я не дуже люблю подумки повертатись у дитинство. Добре пам’ятаю, що тоді вчився грати на фортепіано і хотів вступати до консерваторії.
Підтримуєте стосунки з родичами, однокласниками?
Намагаюсь, але це доволі складний процес. Вони постійно чогось хочуть від мене, шукають зиску, особливо українські родичі. Благо, їх не так багато! Знаходжу порозуміння з усіма, однак не надто балую їх. Пахан в Україні живе, матінка – в Ростові. Двоюрідна сестра – у Харкові, має синів-двійнят, їм уже більше двох років. Невдовзі, можливо, навідаюсь до неї, побачу дітей. У мене багато пов’язано з Україною, я постійно тут. Неофіційних візитів більше, ніж офіційних: зустрічаюся з друзями й однокласниками із Сум та Харкова, де навчався в старших класах школи. В "Однокласники" я не заходжу – бракує часу й сил. До Києва із задоволенням їду за першої ж можливості. Обожнюю Крим, і не лише як місце відпочинку. Взагалі, я скрізь намагаюсь відпочивати й особливо не перенапружуватися. Дуже подобається подорожувати Кримом.
Як і з ким любите проводити дозвілля?
По-різному, а з ким конкретно – свого особистого життя ніколи не оприлюднюю ні перед ким із журналістів. На дозвіллі ді- джействую в нічних клубах – це моє шкільно-юнацьке хобі. У цій пристрасті я постійний!
У вас був альбом під назвою "Найбільше кохання". А в реальному житті пощастило його зустріти?
Думаю, ще ні. Хоча один раз було щось схоже на велике кохання, але почуття виявились несправжніми, ефемерними. Сподіваюся, справжнє велике почуття у мене ще попереду! У моєму особистому житті не варто порпатись – воно дуже заплутане, навіть для мене самого. Поговорімо краще про творчість.
Творчість ваша теж не для легкого сприйняття. Вам самому подобається більш легкий формат власної музики чи дещо жорсткіший?
Під настрій: дивлячись де і з ким слухати. Приміром, під час флірту з дівчиною або сексуального контакту важка музика не підійде – потрібен обов’язково ліричний "лаунж". Якщо хлопці впилися й хочуть "ковбанитись", тоді "врубаю" на повну потужність тільки техностиль.
У вашій творчій кар’єрі була ідея поставити технооперу на релігійну тематику. Задум вдалося реалізувати?
Ніякого релігійного спрямування там не було. Просто мали бути присутніми всі месії людства, але не як головні персонажі, а як фонові. Цей проект торкнувся всіх світових релігій. Ідея полягала в тому, щоб об’єднати всі вірування в одне ціле і знайти для них єдине трактування. Думаю, в суспільстві незабаром узагалі не буде конфліктів на цьому ґрунті. Моя техноідея переросла в іншу, більш сучасну, і називається наразі "Х-опера" (хіп-опера). Її буде скомпільовано на основі різної музики: від тріп-хопу до жорсткого техно-біту, включаючи спід-гараж. Що ж до персонажів, то і в лібрето відбулися зміни, опера менш завантажена інформаційно – більше свободи для фантазії глядачів. Героями мюзиклу будуть Че Гевара, Ісус Христос, Єва, 12 янголів і прості люди.  
Наскільки лояльно ставитесь до використання релігійних мотивів у музиці, зокрема в рок- і реп-стилях?
Співати мантри, читати молитви і псалми можна під будь-який музичний супровід, і таких прикладів багато. Не розумію тих церковнослужителів, які вводять певні обмеження на божественні співи. За принципом: із Богом можна тільки розмовляти, а співати караоке чомусь не можна. Я вважаю, що вірянам усе одно, як спілкуватись із Всевишнім: співати чи бурмотіти фрази собі під ніс. Гадаю, краще слухати співи в музичній обробці, ніж монотонне "бу-бу-бу". Люблю православні церкви за те, що там завжди співає хор і присутня музична гармонія. У католицьких храмах звучання органу надає співам своєрідного відтінку. Релігія – чарівна казка з оригінальним музичним супроводом.
Ви стали відомим, коли працювали в парі із Сергієм Лемохом у групі CarMаn. Хто з вас був домінантою?
Найяскравіші хіти написав саме я. До нашого знайомства Сергій ходив в іміджі металіста. А я вже на той час співпрацював із тодішніми суперзірками: групами "Мираж" і "Ласковый май". Між іншим, назва гурту нічого спільного не має з однойменною оперою Бізе і означає "людина-машина". З Лемохом зараз не спілкуюсь, але знаю, що він і досі переспівує наші "карменівські" хіти. У нас із Сергієм різні дороги: я прагну постійно розвиватись, оновлювати свою творчість, а він топчеться на місці.
Ви справді пішли з групи CarМаn зі скандалом?
Це сталося 1990 року, коли я поїхав у США. Замість двох запланованих тижнів затримався там на три місяці й "заразився" музичним стилем high energy (висока енергія). Мене надихнули американські репери-нігери в широких штанях, із масивними золотими ланцюгами. Коли повернувся до Москви, керівництво групи почало погрожувати мені звільненням за прогули й безвідповідальність стосовно роботи. На що я відрізав: "Хлопці, розслабтесь, я сам іду!"
І, недовго думаючи, ви зайнялися сольною кар’єрою.
Ще в Америці я записав свої перші хіти в стилі high energy – такі, як "Делай, как я!". Тому, йдучи з групи, не падав у невідомість. Потім Лемох і компанія просто заздрили моєму успіху!
З якою метою невдовзі ви знову поїхали до США?
Продюсував інших виконавців, складав пісні, пив міцні спиртні напої, сидів на важких наркотиках – в Америці все це цілком доступно і реально.
Відродити CarMаn у старому її складі не ду¬мали?
Я не в попсу повернувся, а в мейнстрим – проповідуватиму high energy. Попса для мене вже давно канула в небуття, з нею я покінчив ще далекого 1990-го.
Ви працювали дуетом із Лаймою Вайкуле – доволі незвичайний для репера вибір.
Це був нормальний творчий союз. Коли я жив і працював у США, ми записали з Лаймою кілька треків. Ця співачка завжди мені імпонувала: вона прикольна і легко погоджується на різні творчі експерименти.
Гроші та дружба можуть існувати в єдиному тандемі в колі творчих людей?
А чим відрізняється шоу-бізнес від звичайного, корпоративного? Тільки тим, що йому менше уваги приділяє преса. У шоу-бізнесі селебрітіс піаряться і рекламують себе та свій продукт, бізнесмени ж, навпаки – ховаються в тінь. А взагалі – існує істина: дружбу за гроші не купиш.
Не секрет, що ви давно захоплюєтесь курінням трави.
Марихуаною востаннє бавився років зо два тому: з пристрастю до трави дуже важко впоратись – адже це таке собі розширення свідомості. А з важкими наркотиками зав’язав ще вісім років тому.
Сейчас вы просматриваете новость «Богдан Титомир: Моє особисте життя дуже заплутане, навіть для мене самого». Другие новости шоу бизнеса читайте в разделе «Stars». Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять