Гурт "ТІК": Щастя ГАРАНТОВАНО!

В Україні спека, в Україні літо, в Україні лад і спокій. І саме в той час, невгамовний гурт "ТІК", поміж постійних виступів та переїздів, знайшов декілька годин, аби записати нову Пісню, і не просто пісню, а веселу пiсню. Надихнувшись враженнями від "Народного туру", лідер гурту "ТІК" Віктор Бронюк вирішив написати автобіографічну композицію про те, що відчуває кожен артист, коли виходить щодня на сцену перед багатотисячною аудиторією. І за для того, щоб стати щасливим, треба лише займатися улюбленою справою, вірити у себе і любити тих, хто поруч. Незабаром, "Веселу пісню" можна буде почути не лише на радіо, а й побачити на ТВ. Вже зараз хлопці ретельно передивляються гори відео, яке було відзнято під час "Народного туру". І якщо ви були на концерті, то шукайте у кліпі себе.

Сейчас вы просматриваете новость «Гурт «ТІК»: Щастя ГАРАНТОВАНО!». Другие новости шоу бизнеса читайте в разделе «Stars». Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять