"Країна мрій" та "Главред" вітає переможців вiкторини "Сутiнки"

Видавництво "Країна мрій" та "Главред" щиро вітає переможців SMS-вікторини "Сутінки" та запрошує отримати в подарунок п’яту книгу світового бестселера Стефані Маєр "Друге життя Брі Таннер" вже сьогодні: Глебченко Юлію Іовенко Максима Лимановську Тетяну Маличенко Альону Миронюк Ірину Попович Богдану Ратуш Артема Тихоновську Світлану Чугай Христину та інших переможців вікторини, які тримали відповідні SMS- повідомлення від організатора та поки що не відгукнулися, за адресою: м. Київ, вул. Саксаганського,119 оф.35 ТОВ "Главред-Медіа", з 10 до 18 години з понеділка по п’ятницю. Пристрасним прихильникам саги "Сутінки" повідомляємо, що "Друге життя Брі Таннер", що вийшла у видавництві "Країна мрій", вже надійшла у продаж.

Сейчас вы просматриваете новость ««Країна мрій» та «Главред» вітає переможців вiкторини «Сутiнки»». Другие новости шоу бизнеса читайте в разделе «Stars». Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять