Лідер збірної України після феєрії на Євро-2020 готується змінити клуб в Європі
Роман Яремчук близький до переходу в португальську Бенфіку.
15 липня 2021, 17:38СпортВідео
Вболівальники обрали найкращий гол Євро-2020 – це не шедевр Ярмоленка
Майже 800 тисяч учасників опитування віддали перевагу влучному пострілу форварда збірної Чехії Патріка Шика в матчі групового раунду проти Шотландії.
15 липня 2021, 11:58СпортВідео
"Це - щось": соцмережі вибухнули після фантастичної розв'язки фіналу Євро-2020
В Італії після перемоги на Євро-2020 переробили головну пісню турніру на свій лад і зробили з цього кращий футбольний мем.
12 липня 2021, 12:36СпортВідео
Молодий принц Джордж зворушив фанатів емоціями на фіналі Євро-2020
Непідробна радість принца Джорджа від забитого англійцями гола розчулила користувачів соцмереж.
12 липня 2021, 12:17Stars
Італія сенсаційно виграла Євро-2020
Після невдалого кутового Італії англійці розбіглися в контратаку, яка завершилася голом.
12 липня 2021, 01:17СпортФотоВідео
Кров перед фіналом Євро-2020: англійські ультрас влаштували погром у Лондоні
Англійські ультрас сильно побили одного з італійських уболівальників.
11 липня 2021, 21:58СпортВідео
"Я б цього хотів": Шевченко натякнув на відхід зі збірної України ​заради роботи в клубі
Наставник української національної команди Андрій Шевченко вкотре відповів на запитання щодо свого майбутнього.
11 липня 2021, 17:45СпортВідео
Фінал Євро-2020: букмекери назвали фаворита
У 21-му столітті Англія та Італія двічі зустрічалися в офіційних матчах, і обидва рази перемогу святкували другі.
9 липня 2021, 22:53СпортВідео
Дельфіни, басейн і Єлизавета на VAR: Мережа вибухнула мемами після матчу Англії та Данії
Главред зібрав головні меми зі Всесвітньої павутини, якими користувачі описали скандальний пенальті у ворота данців.
8 липня 2021, 14:58СпортВідео
Півфінал Євро-2020 Англія - Данія: яскраві фото перемоги англійців
Збірна Англії на рідному полі власного легендарного стадіону Уемблі у важкому поєдинку і завдяки пенальті здолала сенсацію турніру - збірну Данії.
8 липня 2021, 09:18СпортФотоВідео
"Безвольні та безхарактерні": легенда київського Динамо розніс збірні України та Росії за Євро-2020
Збірна України дуже сильно розчарувала в грі з Англією, вважає Олександр Заваров.
4 липня 2021, 17:02СпортВідео
"Дякуємо, що не 7:0": У Мережі сперечаються про розгромну поразку збірної України в матчі з Англією
У соціальних мережах визнають перевагу англійців у класі і вважають поразку України закономірною.
4 липня 2021, 09:52Спорт
"Гора виявилася неприступною": Шевченко прокоментував "римське фіаско" збірної України
Україні ще рано замахуватися брати такі гори, як збірна Англії, переконаний головний тренер нашої команди.
4 липня 2021, 09:27СпортВідео
Ярмоленко прокоментував гру, в якій Англія опустила Україну на землю
Українські футболісти затрималися довше, ніж такі команди, як Португалія, Німеччина, тому можна привітати вболівальників з цим, вважає капітан збірної.
4 липня 2021, 07:38СпортВідео
Україна - Англія 0:4, команда Шевченка вилетіла з Євро-2020 після розгрому в 1/4
У Римі підопічні Андрія Шевченка програли збірній Англії з розгромним рахунком.
3 липня 2021, 23:50СпортВідео
"Далі освистування гімну!?": британці вимагають вибачитися за грубий жарт над формою збірної України
Кейт Гарравет порівняла карту на футболці збірної України з брудною плямою. Неадекватне висловлювання прозвучало в ефірі програми "Доброго ранку, Британіє".
3 липня 2021, 14:45СвітВідео
Лідер збірної України Малиновський дав інтерв'ю українською та викликав захват у Мережі
Артем Довбик також чудово знає українську, а вже наступне інтерв'ю після переможного голу у ворота Англії буде українською, припустив Олександр Аронець.
3 липня 2021, 11:58Україна
"Батькам буде чому повчитися": Зеленський підтримав збірну України перед матчем з "батьками футболу"
Напередодні чвертьфінального матчу Євро-2020 Україна – Англія президент Володимир Зеленський підтримав українську команду.
3 липня 2021, 10:12Україна
Погоня та підніжка: сплив інцидент, що стався після матчу Швеція – Україна
Наприкінці матчу 1/8 фіналу Євро-2020 на полі "відзначився" напівголий чоловік.
2 липня 2021, 20:07СпортВідео
"Матчі в Донецьку і відпочинок в Криму": Англія підтримала Україну перед матчем Євро-2020
Посольство Великобританії підтримало територіальну цілісність нашої країни.
2 липня 2021, 16:07СпортВідео
"Буде вболівати кожна українська хата!": миколаївські копи піснею підтримали футболістів
Євро - 2020 настільки запалило українців, що вони почали писати і співати пісні на підтримку вітчизняних футболістів.
2 липня 2021, 13:48УкраїнаВідео
Євро-2020, 1/4 фіналу: розклад, дати та час початку матчів
Вже сьогодні збірна Італія битиметься з Бельгією, а сенсаційна Швейцарія спробує зупинити "Червону Фурію".
2 липня 2021, 13:32СпортВідео
Бійці ЗСУ записали натхненне відео на підтримку збірної на Євро-2020
Вся Україна вболіватиме за нашу збірну, яка ввечері 3 липня зустрінеться на полі з серйозним суперником – командою з Англії.
2 липня 2021, 11:36УкраїнаВідео
Зінченко після гри зі Швецією довів вагітну дружину до сліз
Влада і Олександр зараз очікують первістка.
1 липня 2021, 23:21СпортВідео
Євро-2020: Малиновський назвав перевагу збірної України над Англією
Півзахисник нашої команди погодився, що збірній України буде легше через те, що вона є аутсайдером протистояння:
1 липня 2021, 20:39Спорт
Аліна Гросу публічно роздягнулася, щоб підтримати українську збірну з футболу
Українська співачка Аліна Гросу побалувала шанувальників нескромними фото з пляжу.
1 липня 2021, 07:17Stars
Україна "розбила серця шведів": що пишуть скандинавські ЗМІ про трилер в Глазго
Швеція "згоріла в плей-офф", підкреслюють журналісти.
30 червня 2021, 11:36СпортВідео
Стала відома доля хлопця з триколором, який прийшов на трибуни українських фанів на Євро-2020
На матч Україна - Швеція прийшов чоловік з триколором і в шапці з радянською символікою. Пізніше він потрапив на камери без прапора і в порваній футболці.
30 червня 2021, 11:09УкраїнаВідео
Стало відомо, що сказав Шевченко перед переможним голом Довбика у ворота шведів
Українцям вдалося забити переможний гол на останніх хвилинах овертайму. Захисник збірної Микола Матвієнко розкрив, як головний тренер мотивував футболістів.
30 червня 2021, 09:27СпортВідео
"Виходили, як на війну": Зінченко поділився емоціями після перемоги над шведами на Євро-2020
Півзахисник збірної України Олександр Зінченко подякував уболівальникам за підтримку і розповів, чому йому було складно налаштуватися на гру.
30 червня 2021, 08:18СпортФото
"Слава Україні, героям слава!": посол Швеції відреагував на програш його країни на Євро-2020
Ще перед матчем Україна - Швеція Тобіас Тіберг пророкував перемогу "жовто-синіх". Команда Андрія Шевченка обіграла шведів з рахунком 2:1.
30 червня 2021, 07:32Україна
"Тремтіть, британці!": Мережу підірвала перемога збірної України в 1/8 фіналу Євро-2020
Вперше в історії українці зіграють в 1/4 фіналу чемпіонату Європи. Наша збірна на останніх хвилинах додаткового часу вирвала перемогу над Швецією.
30 червня 2021, 07:02СпортФотоВідео
Шевченко зі сльозами на очах прокоментував перемогу України над Швецією
Ця команда заслужила своєю грою любов всієї України, сказав Шевченко.
30 червня 2021, 01:44СпортВідео
Зеленський емоційно привітав Україну з виходом до чвертьфіналу Євро-2020
Зеленський написав, що не сумнівався в сьогоднішній перемозі українців.
30 червня 2021, 01:29УкраїнаВідео
Збірна України вийшла в 1/4 фіналу Євро-2020
Збірна України з футболу провела емоційний матч в 1/8 фіналу Євро-2020.
30 червня 2021, 00:34СпортФотоВідео
"На полі буде 40 млн українців": Зеленський зателефонував гравцям збірної напередодні матчу Євро-2020
Глава держави вирішив підтримати підопічних Андрія Шевченка напередодні вирішальної гри за право виходу до чвертьфіналу.
29 червня 2021, 10:33СпортВідео
Євро-2020: тренер шведів висловився щодо завтрашнього матчу проти збірної України
Матч Швеція-Україна відбудеться в Глазго у вівторок, 29 червня. Онлайн-трансляція розпочнеться о 22:00.
28 червня 2021, 22:26Спорт
Зеленський запустив флешмоб на підтримку збірної України з футболу
Президент України Володимир Зеленський запустив флешмоб напередодні матчу національної збірної з командою Швеції в 1/8 фіналу Євро-2020.
28 червня 2021, 19:27УкраїнаВідео
Капітан збірної України Ярмоленко терміново звернувся до вболівальників
Ярмоленко закликав з оптимізмом сприймати те, що Україна вийшла в плей-офф Євро-2020.
26 червня 2021, 18:44СпортВідео
"Зіграємо у звільненому Криму": в Україні їдко відповіли на пропозицію РФ про матч збірних
У Держдумі РФ хочуть організувати товариський матч збірних України та Росії.
25 червня 2021, 17:38СпортВідео
Лідер України на Євро-2020 потрапив до команди найкращих гравців групового етапу
31-річний вінгер "Вест Хема" Андрій Ярмоленко проводить добротний турнір.
25 червня 2021, 14:57СпортВідео
Легенда російського футболу зганьбився в ефірі через прохід збірної України на Євро-2020
Володимир Бистров в пориві великоімперського хвастощів заздалегідь відправив збірну України з турніру ЧЄ-2020, але поквапився і з розмаху сів у калюжу.
24 червня 2021, 12:57СпортВідео
"Спасибі шведу за перемогу": у Мережі жартують над тим, як Швеція протягла Україну до плей-офф Євро
Завдяки голу на 90+3 хвилині матчу шведа Віктора Клаессона Україна опинилася в 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу.
24 червня 2021, 00:08СпортФото
Стали відомі склади пар 1/8 фіналу Євро-2020: з ким і коли зіграють підопічні Шевченка
Підопічні Андрія Шевченка з великою ймовірністю зіграють в 1/8 фіналу зі збірною Швеції у вівторок, 29 червня.
23 червня 2021, 23:59СпортВідео