Реал Мадрид

Шахтар наробив лиха в Мадриді і забив шедевральний гол Реалу
Реал захопив ініціативу зі стартових хвилин і вже на 13-й хвилині повів у рахунку.
6 жовтня 2022, 00:01СпортВідео
Зідан остаточно вирішив покинути Реал Мадрид
Мадридський Реал обезголовлено. Клуб вже відреагував на відхід Зідана.
27 травня 2021, 13:44Спорт
Челсі зіграв внічию з Реалом у півфіналі Ліги чемпіонів
Лондонський Челсі забиває важливий гол на виїзді і трохи покращує свої шанси пробитися у фінал Ліги чемпіонів сезону 2020-2021. Але Реал без бою не здасться.
27 квітня 2021, 23:51СпортФото
Ліга чемпіонів: Манчестер Сіті обіграв Боруссію Д, а Реал пройшов Ліверпуль
Увечері 14 квітня остаточно стало ясно, які команди гратимуть у півфіналі Ліги чемпіонів. Реал Мадрид і Манчестер Сіті будуть грати серед них.
14 квітня 2021, 23:55СпортФото
Реал розбив Ліверпуль, а МанСіті дотиснув Боруссію - Ліга чемпіонів
Матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів пройшли як годиться - напружено, видовищно і з великою кількістю забитих голів. Тріумфували господарі цього разу.
6 квітня 2021, 23:54СпортФото
Ліга чемпіонів - Манчестер Сіті виніс Боруссію М, а Реал домучив Аталанту
І в третій поспіль парі матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів перемогу святкували гості. Гранди єврофутболу - Манчестер Сіті та мадридський Реал відповідно.
24 лютого 2021, 23:55СпортФотоВідео
Шахтар вдома в неймовірному поєдинку обіграв Реал
Донецький Шахтар всуху, 2: 0, обіграв гранд європейського футболу - Реал (Мадрид).
1 грудня 2020, 21:50СпортФото