Побоїще в Лізі чемпіонів: футболісти били фанатів і плювалися в натовп

8 березня 2020, 18:00
Футболісти команди Раджа Касабланка влаштували розборки з фанатами.
Футболісти Раджа Касабланка вийшли в півфінал Ліги чемпіонів КАФ / @RajaClubAthleticOfficiel

Другий чвертьфінальний матч Ліги чемпіонів Конфедерації африканського футболу між Мазембе (Конго) і Раджа Касабланка (Марокко) закінчився грандіозним скандалом.

Футболісти гостьової команди влаштували розборки з фанатами господарів.

При цьому один з гравців стрибнув у натовп і вдарив уболівальника на трибуні, а інший марокканський футболіст плюнув в натовп.

За словами очевидців, команда гостей весь матч терпіла нападки від вболівальників господарів поля. Місцеві ультрас закидали футболістів суперника сміттям, а в перерві вигнали команду з роздягальні.

Відзначимо, що гра завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів. Однак за сумою двох матчів сильнішою виявилася Раджа – 2:1.

Нагадаємо, раніше український футболіст іспанського клубу Альбасете Роман Зозуля знову зазнав цькування з боку вболівальників клубу Райо Вальєкано. Фанати скандували "Зозуля – комуніст".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред