Боруссія знищила Шахтар у матчі Ліги чемпіонів

25 листопада 2020, 21:46
Замість реабілітації за попередній розгром у Шахтаря вийшла нова розгромна поразка.

Гостьовий матч донецького Шахтаря проти Боруссії з Менхенгладбаха почався з хвилини мовчання в пам'ять про легендарного футболіста Дієго Армандо Марадону, який раптово помер сьогодні.

Здавалося б, "гірники" повинні були газон гризти іклами - щоб реабілітуватися за найбільш розгромну свою єврокубкову поразку в історії, яка Боруссія завдала їм у попередньому турі Ліги чемпіонів

відео дня

Але дзуськи. Таке відчуття, що Шахтар вразив якийсь вірус безвілля та апатії. Чим німці й скористалися.

На 16-й хвилині Кривцов у підкаті сфолив проти Емболо. Пенальті. Удар Штіндля - 1:0.

На 34-й він же подав з кута на ближню штангу, а Ельведі знущально пробив головою - 2:0.

На 45-й хвилині Емболо влаштував шикарний гол бісіклетою (ударом через себе) прямо в кут - повз оторопілого П'ятова. 3:0.

У другому таймі на 72-й хвилині Матвієнко віддав пас на хід Мораесу. Але той примудрився залізти в офсайд і не влучити у порожні ворота одночасно.

А на 77-й хвилині у ворота Шахтаря влетів і зовсім гранично безглуздий гол. Вендта примудрився так подати зі штрафного з правого флангу, що закрутив м'яч точно у ворота. 4:0.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред