Динамо вдома розгромно програло Барселоні

24 листопада 2020, 23:51оновлено 16 жовтня 2023, 16:21
Кияни ковтнули чотири голи від каталонців.

Коли жереб звів у Лізі Чемпіонів в одній групі київське Динамо з монстрами європейського футболу - Барселоною і Ювентусом, то вболівальники відразу зраділи. Мовляв, побачимо і Роналду, і Мессі за якісь пару місяців. Однак - дзуськи. Роналду заразився COVID-19 і не зіграв проти киян. А Мессі отримав травму і тренер Барселони Рональд Куман не взяв його до Києва. І це не кажучи про те, що травмовано надовго юне обдарування каталонців - Ансу Фаті.

Відповідно, склад Барселони в матчі проти Динамо 24 листопада був досить далекий від основного. А кияни, нацьковані Мірчею Луческу, точно хотіли реабілітуватися за поразку від "синьо-гранатових" у попередньому матчі.

відео дня

Проте небезпечними моментами перший тайм практично не ряснів. Барселона грала дуже академічно, а у Динамо ніяк не виходили небезпечні атаки. Хіба в доданий час Де Пена з гострого кута непогано бив, але Тер Штеген був на місці.
Основні події відбулися вже після перерви.

На 52-й хвилині Брайтвейт залишив м'яч для ривка Деста на правому фланзі. Крайній захисник пробив під дальню штангу - 0:1 на користь Барселони.

На 57-й хвилині Аленья подав з кута. Мінгеса скинув з ближньої штанги, а Брайтвейт замкнув подачу - 0:2.

На 64-й хвилині Вербич крутанув опонента і добре віддав на Буяльського. Той блискавично - на Де Пену. Але уругваєць відмінний момент запоров.

На 69-й хвилині Попов нерозумно штовхнув у спину Брайтвейта при подачі з лівого флангу. Суддя дав пенальті. І сам потерпілий потужно і без шансів для Бущана пенальті реалізував - 0:3.

Крапку в матчі поставив Антуан Грізманн, який вже на 92-й хвилині обережно, але більярдно вдарив і забив четвертий м'яч - 0:4.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред